Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Pozlovice 4.10.2015

Mistrovské utkání Slopné - Nedašova Lhota 4.10. 2015

Slopné - Nedašova Lhota 5:3 (2:2)

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Bohuslavicenad Vláří - Nedašova Lhota 28.9.2015

Dne 28.9.2015 naši žáci sehráli zápas v Bohuslavicích nad Vláří.Zápas se nevyvíjel dobře a už v 11.min.naši prohrávali 1:0,ale vzápětí ve 13.min.vyrovnával zápas Macháč Marek.Pak přišla půlhodina zápasu a domácí opět skorovali a tak poločas skončil 2:1 pro domácí.Po poločase naši žáci zabrali a v 55.min.Macháč M, opět vyrovnával utkání.Potom přišla 63.min. a Pacík Dominik zvyšoval na 2:3 pro Lhotu.Nakonec krásnou tečku zápasu dal v 66.min.Kolínek Marek.

Rozhodčí:Měřička J.
Asistenti :Slovák J.
Pacík F.
Diváků :30

sestava žáků:Macháč M,- Jurík M, Fojtík M, Pacík D, Macháč M, Hořák R, Macháč L, Řehák M,Pacík M, Kolínek M, Bůbela T.
střídali : Trochta J, Majerechová E, Řehák Š, Bartošáková A.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Ludkovice 27.9.2015

Po úvodním hvizdu rozhodčího, Lhota měla prohrávat už ve druhé minutě utkání.Naštěstí jsme měli v brance výtečného O.Fojtíka,který střelu za vápnem, vytáhl přes tyčku na rohový kop.Pak se domácí vzchopili,zápas se herně vyrovnal a jezdilo se nahoru a dolů.Potom přišla 34.min.a z rohového kopu se trefil krásnou střelou mezi vápnem Bůbela Jaroslav.Do poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak první půle skončila příznivě pro domácí.Po poločase, domácí nasadili zvýšené tempo a Ludkovice ztráceli půdu pod nohama.Domácí měli nespočet střeleckých a golových šancí ale branka tam ne a ne spadnout.Největší šanci měli Bartošák L,který hlavičkoval metr před brankou na rohový praporek a pak Bůbela J. který střílel mezi vápnem přímo pod nohy obránci,který zabránil vyloženému golu.Nedašova Lhota měla šancí minimálně na dva zápasy.Sem tam zahrozili z protiútoků i hosté ale bylo to z jejich strany bezzubé.Na závěr utkání v 89.min.měl černý den Pacík F.který po druhé žluté kartě byl vyloučen,Lhota už si výsledek pohlídala a utkání vydřela na 1:0.
Rozhodčí:Střelec R.
Asistenti :Hruška I.
Pacík V.
Delegát :Belžík J.
Diváků :200
Branky:Bůbela Jaroslav 34.min.
sestava domácích:Fojtík O,- Fojtík J, Šerý K, Pacík F, Vaněk D, Bartošák J, Pagáč J, Pagáč P, Bartošák L, Bůbela J, Struhař M, střídali:Vaněk M, Rajník J, Fojtík J, Chovanec J, Urbánek V, Macháč D.

sestava hostí:Mikel R,- Suchý P, Mikel P, Dvorník R, Suchý P, Brebis T, Mikulášek R, Mikel S, Bartoš F, Kunorza F, Gavenda L, střídali:Bureš O, Kunorza M, Janča M, Bartoš J, Suchý M.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nevšová - Nedašova Lhota 20.9.2015

Dne 20.9.2015 sehráli naši žáci fotbalové utkání v Nevšové a to skvělým výsledkem 0:15 pro Lhotu.Poločas utkání byl 0:6.Branky dávali:Macháč Michal 1x,Fojtík Martin 1x,Macháč Marek 3x,Pacík Martin 6x,Kolínek Marek 4x.Všem žákům za výtečný výkon blahopřejeme.

13. 9. 2016

MIstrovské utkání Újezd - Nedašova Lhota 20.9.2015

Naši muži dne 20.9.2015 sehráli utkání v Újezdě.Utkání bylo velmi vyrovnané,hrálo se nahoru dolů,ale branka tam ne a ne spadnout.Už to vypadalo že utkání skončí remízou ale v 77.min.nám překazil radost domácí Hrnčiřík J.,kde z rohového kopu hlavičkou dával gol.Našim se už vyrovnat nepodařilo,takže utkání skončilo Újezd - Nedašova Lhota 1 : 0 (0:0).

sestava Lhoty:Fojtík O,Fojtík J,Juřica M,Pacík F,Vaněk D,Bartošák J,Pagáč J,Vaněk M,Bartošák L,Pagáč P,Rajník J.
střídali : Bůbela J,Fojtík J,Urbánek V,Chovanec J.
rozhodčí: Ruman M.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Smolina 13.9.2015

Nedašova Lhota - Smolina 8:0 (3:0).
Také naši žáci zahráli velmi kvalitní výkon v neděli 13.9.2015. Převyšovali né výškou ale herním výkonem a zkušeností.Hráli opravdu skvěle a vítězství si zasloužili.
branky dávali:Pacík M,2X, Macháč M 2X, Řehák Š, Macháč M, Kolínek M, Řehák M,
rozhodčí:Divácký

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Rokytnice 13.9.2015

Nedašova Lhota - Rokytnice 3:1(2:0).
Hned v úvodu utkání v 6.min.otevřel skore Bartošák L.po rohovém kopu krásnou patičkou k tyči.Zápas se hrál nahoru a dolů, hosté také zahrozili pár šancemi ale nabídnuté šance nevyužili.Pak se přiblížila 34.min.kde napřáhl ke střele Pagáč P.a s přispění teče hostujícího hráče zvyšoval na 2:0.Do poločasu se již nic nezměnilo.Ale po obrátce, domácí zvýšili tempo a hosté nevěděli, kde dřív skočit.Lhota měla nezpočet akcí a šancí,ale míč do branky ne a ne spadnout .Pak přišla 62.min. a znovu za šestnáctkou z 20-ti metrů napřáhl ke střele Pagáč P.,a krásnou tvrdou střelou k tyčce zvyšoval skore na 3:0.Snad největší šanci před závěrem utkání měl Struhař M.,který šel sám z poloviny hřiště na brankaře,kde místo kličky zvolil střelu a brankař mu ji vyrazil na rohový kop.Až na závěr utkání v 90.min.zkazilo přívětivé skore pro domácí penalta, kterou proměnil hostující Eliáš M.

AR1 : Pacík V.
AR2: Salajka M.
Diváků: 110
sestava domácích:Fojtík O,Fojtík J, Juřica M, Pacík F, Pagáč J, Vaněk D, Bartošák J, Bartošák L, Bůbela J, Pagáč P, Struhař M,střídali:Vaněk M, Jurča T, Fojtík J, Rajník J, Chovanec J,

sestava hostů:Gregušiak L, Both M, Eliáš M, Gonˇa A, Hamalčík P, Krajíček L, Ščuglík J, Eliáš J, Pešek T, Řihák J, Kovařík J, střídali:Hamalčík K, Horák J, Bujna M, Goldbach P.

Goly:Bartošák L,1X,Pagáč P, 2X. hosté:Eliáš M,1X.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Bylnice - Nedašova Lhota 6.9.2015

Bylnice : Nedašova Lhota 1:3 (1:1).
Naši fotbalisté sehráli velmi kvalitní utkání proti Bylnici.Celý zápas drželi soupeře pod tlakem a nedali mu sebemenší šanci vniknout do útočného pásma .Hned ve 29.min. otevřel skore Bartošák L.Ale ještě do poločasu domácí stříleli penaltu a tak vyrovnali na 1:1.Po půli v 51.min. zvyšoval skore Bůbela J.a v 83.min.vstřelil gol Vaněk D. na konečných 1:3 pro Nedašovu Lhotu.Hráčům gratulujeme k výsledku.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Jasenná 30.8.2015

Dne 30.8.2015 sehráli naši žáci první mistrovské utkání nad Jasennou.Do prvního utkání nastoupili s velkým nasazením a vervou.První branky se dočkali už ve 24.min.Macháčem Markem.Další branku vsítil Macháč Michal a v druhém poločase z pokutového kopu se nemýlil Pacík Martin a tak Nedašova Lhota zvítězila nad Jasennou 3:0.Gratulujeme.