Obsah

Stránka

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Vysoké Pole 30.8.2015

Nedašova Lhota : Vysoké Pole 3:2(1:1)
Zápas začal ve vysokém tempu a hned v 6.min.hosté spálili vyloženou šanci,kde nastřelili dvě tyčky za sebou.Jak se říká nedáš dostaneš a  domácí se hned dostali do rohového kopu a v 10.min.vsítil Fojtík J.Hrálo se asi 20.min.a domácí hráči, hostům darovali laciný gol po hrubce v obraně, kde vázla komunikace mezi obráncem a brankařem.Tak skončil první poločas remízou 1:1.Hned po přestávce ve 47.min.zahrával přímý kop Pagáč J.který vsítil na 2:1.Už to vypadalo že Lhota má našlápnuto ale v zápětí hned nato vyrovnali na 2:2 v 54.min.Lhota nechtěla přijít doma o body a tak přepnula na druhý rychlostní stupenˇ a v 59.min.upravil na konečný výsledek Bůbela J. na krásných 3:2 pro domácí.Pak hosté ještě párkrát zahrozili z protiůtoků, ale domácí si výsledek už pohlídali.
sestava domácí:Fojtík O.,Fojtík J.,Juřica M.,Šerý K.,Pacík F.,Pagáč J.,Struhař M.,Vaněk D.,Bartošák L.,Bůbela J.,Pagáč P.,
střídali:Vaněk M.,Jurča T.,Fojtík J.
sestava hostí:Doruška L.,Chromčák P.,Trčka M.,Stružka O.,Machů R.,Zicha D.,Machů P.,Bařinka L.,Janoš P.,Doruška J,Machů V.,
střídali:Čech R.
rozhodčí:Neubauer K.
diváků:150

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Mysločovice A - Nedašova Lhota 23.8.2015

Mysločovice A - Nedašova Lhota 3:3 (1:3)PK 3:4.
Naši muži sehráli velmi vynikající zápas v Mysločovicích.V úvodu utkání jsme sice prohrávali už ve 4.min.1:0,ale naši se brzo vzpamatovali a v 15.min.vyrovnával Struhař na 1:1.Pak ve 22.min. naši zahrávali rohový kop a na konci akce se nemýlil Bartošák L. Do poločasu Lhota skorovala ještě jednou,kde krásnou střelou ze střední vzdálenosti vsítil Struhař a zvýšil skore na krásných 1:3 pro Lhotu.Jenže po poločase tempo a nadšení upadlo a tak se naši začali trápit.V 63.min. dostali velmi laciný kontaktní gol,to domácích nakoplo a v 83.min.vyrovnali na 3:3.Po zápase se kopali pokutové kopy, na které vyhrála Nedašova Lhota 4:3.Za výkon klukům děkujeme

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Jasenná 16.8.2015

Nedašova Lhota : Jasenná 1:1(PK 1:2)pol.(0:1)
Od úvodního hvizdu zápas nabral vysoké obrátky.S přibývajícími minutami domácím docházeli síly a v 33.min.inkasovali hostujícím Skřivánkem na 0:1.Domácí tento tlak udrželi do konce poločasu.O poločase nastaly v domácí kabině změny,kluci se vyhecovali a bylo to znát. V druhé polovině zápasu hosté měli čím dál méně šancí a domácí cítili že by mohli z výsledkem něco podniknout.Začali urputně tlačit,vytvořili si několik vyložených šancí ale branka tam né a né spadnout.Až v poslední minutě, přišel poslední útok domácích kde na konci akce se nemýlil střídající Tomáš Jurča.Lhota se spokojila alespon s jedním bodem.

Rozhodčí:Ruman
Diváků:150
sestava domácích:Fojtík O,-Fojtík J,Šerý K,Bartošák L,Juřica M,Vaněk D,Pagáč J,Pagáč P,Bůbela J,Chovanec J,Struhař M,
střídali:Urbánek V,Jurča T,Vaněk M.

sestava hostí: Kovář M,-Kovář T,Malinák Z,Nikolén M,Bajza S,Jurčák P,Zicha J,Smilek L,Skřivánek T,Zicha P.
střídali: Lukáš R,Dana T,Kovář P,Vávra L.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání Lípa - Nedašova Lhota 9.8.2015

Lípa : Nedašova Lhota 0:1.
Naši muži sehráli velmi výborný zápas s Lípou.Už v 7.minutě utkání jsme se ujali vedení Jaroslavem Búbelou na 1:0.Ve 30.minutě přišel skrat F.Pacíka který byl vyloučen za druhou žlutou kartu.Naši hráči urputně drželi výsledek do poločasu.Po poločase to nebyl na pohled pěkný zápas ale naši chlapci výsledek udrželi až do konce zápasu v 10ti hráčích.Gratulujeme a nech jim to vydrží co nejdéle.