Navigace

Obsah

Zprávy

Mistrovský zápas ml. žáků sk. C Štítná n/Vl - Nedašova Lhota 19:0(7:0)

Naši žáčci prohráli v neděli nejvyšším skorem v historii. Bohužel zápas se jim nevyvedl.
sestava : Fojtíková R,Bůbela F, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík P, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,
celý text

ostatní | 17. 9. 2020 | Autor: Správce Webu

Mistrovské utkání III.B tř.: Drnovice - Nedašova Lhota 1:3(1:3)

Naši muži si znovu zaslouží pochvalu za výsledek a výkon na hřišti soupeře. Nedašova Lhota si přivezla cenné 3 body z Drnovic za výhru 3:1. Už hned v 15. minutě utkání domácí brankař špatně rozehrál, přihrávku zachytil Macháč Marek, který si branku vychutnal a bylo 1:0 pro Lhotu. Pak domácí ve 23. minutě vyrovnali skore na 1:1 Vlčkem, ale přišla 30. minuta a Lhota znovu zahrozila brankou Macháčem Markem. Těsně před koncem prvního poločasu Lhota založila postupný útok z vlastní půle hřiště až se dostali před domácího brankáře, kde hlavou skoroval Pacík Petr. Druhý poločas byl herně pohodový, kde si naši hlídali výsledek, a tak utkání skončilo 3:1 pro nás.

Rozhodčí - Fojtů J.
asistenti Bodlák S., Pacík V.
Branky - Macháč Marek 2x, Pacík Petr 1x.
sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Macháč Mich., Šerý K, Macháč Mar, Kafka T,
střídali - Prekop D, Pacík P, Kuvik J, Rajník J, Urbánek V, Pacík J, Šerý V,

celý text

ostatní | 14. 9. 2020 | Autor: Správce Webu

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Biskupice 4:1 (2:1)

Domácí začali utkání ve vysokém tempu a než se soupeř rozkoukal, v 18. min. prohrával 1:0 brankou Pacíkem Jakubem. Za necelých pět minut měli domácí výhodu kopat pokutový kop, který neproměnil Bartošák Ladislav. Domácí tlačili soupeře a tak si vytvořili po faulu ve vápně znovu pokutový kop, který proměnil Macháč Marek na 2:0 ve 29.min. Vzápětí nato měl vyloženou gólovou šanci Struhař, ale přestřelil. Jak se říká nedáš dostaneš, tak se i stalo a tak hosté v poslední minutě prvního poločasu dali gól do šatny Porubským Michalem. Po obrátce se utkání trochu herně vyrovnalo, ale domácí se nedali a tak zahrozili v 58.min. brankou Bartošákem L. To už se domácím dýchalo lépe a tak dvacet minut do konce utkání pečetil výsledek na 4:1 znovu Pacík Jakub.

Rozhodčí - Houžvička Č.
Sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Pacík J, Macháč Mar, Kafka T,
střídali - Prekop D, Pacík P, Kuvik J, Rajník J, Macháč Mich, Kostka L, Urbánek V,

celý text

ostatní | 7. 9. 2020 | Autor: Správce Webu

Mistrovské utkání ml. žáků sk. C Nedašova Lhota - Poteč 1:2 (1:1)

Naši žáci sehráli utkání tentokrát s Potečí a zase to nedopadlo dobře, prohráli těsně 2:1. Šancí měli milion, ale nedokázali to přetavit ve svůj prospěch. Alespoň čestný gól zaznamenal Fojtík Adam. celý text

Mistrovský zápas III.B tř. Sehradice - Nedašova Lhota 1:4 (1:2)

Naši fotbalisti si dovezli ze Sehradic tři vzácné body. Začátek hry nezačal pro Lhotu příznivě, ve 21.min. byl nařízen pokutový kop, kteří domácí proměnili, ale naštěstí hned Lhota odpověděla gólem Markem Macháčem a bylo vyrovnáno. Za necelých 10 min. po vstřelené brance naši znovu skórovali a hned to bylo veselejší, kde na konci akce stál zase Macháč Marek. V polovině zápasu se šlo do kabin s jednogólovým náskokem. Druhá půlka začala velkým tlakem domácích, ale Lhota vzdorovala urputně se bránila, až přišla vysvobozující branka Martina Struhaře, která vše zklidnila. Na samotný závěr přišla ještě branka znovu z kopačky Marka Macháče, který hattrickem pečetil utkání na 4:1 pro Lhotu. Chlapcům velký dík.
Rozhodčí: Jánoš D.
asistenti: Boček T., Brabec M.
Sestava Lhoty: Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Fojtík M, Bartošák J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Pacík J, Macháč Mar, Macháč Mich,
střídali - Pacík P, Kuvik J, Kostka L, Jurča T, Kafka T, Rajník J.
celý text

ostatní | 2. 9. 2020 | Autor: Správce Webu

Mistrovské utkání ml. žáků sk. C Horní Lhota - Nedašova Lhota 13:1(6:1)

Bohužel první utkání se našim žáčkům nevydařilo, prohráli v Horní Lhotě vysoko 13:1. Čestný gól zaznamenal Bůbela Filip.
sestava Ned. Lhoty - Fojtíková R,- Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík P, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Bůbela F, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,
celý text

Mistrovské utkání III. třídy B: Bratřejov - Nedašova Lhota 2:0 (2:0)

Zápas začal ve prospěch domácích, kteří vedli už ve 13.min. Lhota se z toho rychle oklepala a začala tlačit soupeře na jejich polovinu, ale golovou šanci se jim nepodařilo vytvořit.Těsně před koncem půle dostali branku do kabin a bylo vymalováno. Po obrátce naši znovu přitlačili soupeře, ale kýženého golu jsme se nedočkali.

Rozhodčí: Bohm M.
Asistenti: Hajda R., Pacík V.
Sestava: Fojtík O, - Fojtík M. Bartošák J. Kostka E. Macháč M, Bartošák L, Šerý K, Macháč Mar, Prekop D, Fojtík J, Pacík J,
Střídali: Pacík P, Kuvik J, Kostka L, Urbánek V,
celý text

ostatní | 26. 8. 2020 | Autor: Správce Webu

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Dolní Lhota 2:1(0:0)

Po dlouhé koronavirové přestávce si domácí spravili chuť na hostující Dolní Lhotě. První poločas byl v režii domácích, tam mohli v klidu vyhrát 2:0, šancí milion, ale bohužel neproměněných. Druhá půle začala slibně, protože v 55. min. fauloval hostující hráč ve vápně a byl nařízen pokutový kop, k němu se postavil Bartošák Ladislav a nekompromisně zavěsil. Pomalu s přibývajícím časem hosté začali tlačit na pilu a začali domácí svírat v kleštích. Jenže v 72. min. domácí založili skvělou postupující akci, kde po centru do vápna skvěle hlavou skoroval Struhař Martin. Zdálo se, že je všechno v kapse, ale soupeř zabojoval a v 77. min. snížil na 2:1 Kovářem. Do konce utkání zbývalo nějakých deset minut, i když byli domácí bičováni tlakem i šancemi hostů, ale Nedašova Lhota si vítězství nedala vzít.

Rozhodčí: Goňa Vladimír
asistenti: Pacík Vlastimil, Remaš Ondřej