Aktuální počasí

Počasí dnes:

19. 7. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách místy až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Pranostika na akt. den

Do svatého Eliáše i pod křovím schne, po něm ani na křoví.

OSŽ žáci:
Nedašova Lhota - Smolina 16:1 Jediní žáci dokázali uspět v tomto víkendu.Branky dali:Macháč M. 5x,Pacík M 4x,Kafka T 3x,Pacík J 2x,Fojtík M,Kolínek M.

OS-žáci sk.C:14.kolo
Bohuslavice nad Vláří - Nedašova Lhota 4:2, branky dali Macháč M, Kafka T.

14. 9. 2016

Výsledky a komentář zápasů ze dne 24.5.2015

OP Dorost sk.B:
Dolní Lhota - Nedašova Lhota 10:0
OP Muži:
Nedašova Lhota - Slopné 2:4
OPD sk.B. Naši dorostenci sehráli utkání v Dolní Lhotě, ale velmi neúspěšně. Dovezli si debaklový výsledek 10:0.
Fotbalové utkání OP Muži: Ned.Lhota-Slopné
Nedašova Lhota - Slopné 2:4 (2:1). Hned od začátku zápasu měli domácí chutˇ po vítězství a také to bylo vidět, hned v 8.min., domácí zatlačili a Bůbela J. skoroval na 1:0. Utkání se vyvíjelo velmi příznivě pro domácí ,ale v 15min. jich zmrazil hostující Šustek, který vystřelil z vápna a přímo trefil šibenici. Naštěstí v poslední minutě do poločasu spasil golem Struhař M . z 30 m.střelou pod břevno náděj na příznivý výsledek 2:1 pro domácí. Po poločase se domácí trochu stáhli do obrany, asi se báli o výsledek a také to bylo vidět na hře. Hosté vycítili šanci k otočení výsledku a také se jim to vyplatilo. Vytvořili si pár šancí a v 65min.vyrovnal výsledek na 2:2 Kozubík T.V zápětí 70min. navýšil výsledek Kozubík P. na 2:3. Domácí se tomu tlaku poddali tak, že v obranné fázi tvořili jednu hrubku za druhou a tak musel Pacík F.po druhé žluté kartě odstoupit ze zápasu. Takže domácí byli oslabeni a ještě před koncem utkání inkasovali na konečných 2:4 Pařízkem.
rozhodčí:Valenta, Murka
diváků :73.
branky:Bůbela J., Struhař M., za domácí
Šůstek P., Kozubík T., Kozubík P., Pařízek L., za hosty.
sestava domácích: Fojtík O., Fojtík J., Juřica M., Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Struhař M., Rajník J., Pagáč J. ,Vaněk V., Bůbela J., střídali: Kostka D., Urbánek V., Chovanec J., Vaněk M.

sestava hostí :Petráš A., Šustek P., Pochylý M., Šenovský P., Žáček L., Studeník P., Pařízek L., Chlud J., Kozubík T. ,Chlud J., Clud R. ,střídali: Trvnkát E., Švach Š., Pařízek L., Kozubík P., Bronik J.

14. 9. 2016

Výsledky a komentář zápasů ze dne 17.5.2015

OSŽ sk. C - žáci: Nedašova Lhota - Nevšová 2:1
OP-muži:Nedašova Lhota- Dolní Lhota 1:0
OSŽ sk.C.- žáci: Nedašova Lhota-Nevšová 2:1 PK, (1:1) branku vstřelil Hořák R.
Komentář
OP muži: Nedašova Lhota - Dolní Lhota 1:0 (0:0)
Hned po úvodním hvizdu rozhodčího se zápas odehrává ve svižném tempu z obou stran mužstev. Domácí měli velkou touhu po vítězství, měli spoustu šancí ale obrana hostí odolávala tlak a proto první poločas skončil bez vstřelené branky. Po obrátce obě mužstva nasadili ještě svižnější tempo, ale domácím se střelecky nedařilo. Hosté párkrát zahrozili, ale v brance stál neomylný O.Fojtík, který zneškodnil pár šancí, až konečně přišla 71.min, kde po dvou vyložených šancí J.Bůbely přišla třetí, s kterou se nemýlil a skoroval na 1:0 pro Ned.Lhotu.Tímto výsledkem také zápas skončil.
Rozhodčí-Goňa.
Diváků-75.
sestava domácích: Fojtík O., Fojtík J., Bartošák J, Vaněk M., Vaněk V., Juřica M., Bartošák L., Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Bůbela J.,střídali: Kostka D., Chovanec J., Bartošák P., Urbánek V.