Aktuální počasí

Počasí dnes:

21. 9. 2018

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od západu postupně až oblačno a místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:06:31

Slunce zapadá:18:49

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když čečetek nevídati, hotov se na tuhou zimu.

Pranostika na akt. den

Krásné počasí na svatého Matouše má vydržet ještě čtyři neděle.

Návojná - Nedašova Lhota 1:0 (1:0)
Utkání začalo z obou stran velmi opatrně.Zápas byl herně vyrovnaný,škoda že se ve 22.min. zranil Pagáč J.Ve 32.min. Návojná po přechodném útoku si vydolovala pokutový kop,který proměnil Bělaška M. Do poločasu se výrazného nic nestalo. Po poločase Lhota zvýšila tempo a bylo to znát,vytvořili si pár slibných golových šancí.Největší spálil Bartošák L., který nastřelil břevno a v zápětí Bůbela Jarek sám před brankařem domácích,který to napálil přímo do něj.I Návojná spálila vyloženou šanci po hrubce Lhockého brankáře.Bohužel, utkání si zasloužilo po dobrém výkonu Lhoty určitě vyrovnaného výsledku.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Línˇa P.
Pacík V.
Diváků - 600.
sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Fojtík J, Pagáč J, Vaněk D, Bartošák L, Urbánek V, Bůbela J, Pacík F,
střídali - Vaněk M, Vaněk V, Pacík P,Kostka E,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Smolina - Nedašova Lhota 19.6.2016

Smolina - Nedašova Lhota 3:2 (0:2)
První poločas naši žáci sehráli výtečně vedli 2:0.Po poločase se hra otočila a Smolina začala tlačit,až si vybojovala vítězství 3:2.Za Lhotu skoroval Pacík Martin dvěma goly.
Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Kostka J.
Pacík P.
Diváků - 40.

sestava Ned.Lhoty - Pacík J, - Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Macháč M, Jurik M, Vaněk J, Majerechová E, Pacík M, Kolínek M, Řehák M,
střídali - Trochta J, Macháč L, Hořák R, Řehák Š, Bůbela T, Vaněk L, Bartošáková A,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Pozlovice 17.6.2016

V pátek se hrál náhradní zápas žáků mezi Nedašovou Lhotou a Pozlovicemi.Naši žáci začali zápas velice ustrašeně a bojácně.Toho soupeř využil a v 11.min.vedl1:0. Do poločasu se našim ještě podařilo v poslední minutě vyrovnat výsledek brankou Michala Macháče.Druhý poločas naši začali hrát ofenzivněji,vytvořili si pár vyložených šancí ale gol se jim nepodařilo dát.Jak se říká nedáš dostaneš,tak se to vyplnilo a soupeř navýšil skore až na 3:1 pro Pozlovice.
Diváků - 20.
Rozhodčí - Ptáček F.
asistenti - Pacík P.
Čala R.
sestava Lhoty - Pacík J, - Macháč M, Fojtík M, Hořák R, Pacík D, Macháč M, Vaněk J, Majerechová E, Kolínek M, Řehák M, Pacík M,
střídali - Trochta J, Macháč L, Řehák Š, Jurik M,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Březnice 12.6.2016

Nedašova Lhota - Březnice A  2:0 (0:0)
Utkání začalo velmi z ostra a hned ve 3min.měli hosté z Březnice po ruce ve vápně výhodu pokutového kopu,ale výtečný brankář Fojtík O.penaltu vychytal.Do konce prvního poločasu se utkání herně vyrovnalo a skončilo nerozhodným výsledkem 0:0.Po poločase domácí zvýšili tempo a v 63.min.se kopal rohový kop, kde zahrával Pacík F.,který posadil míč přesně na hlavu Bartošákovi J.,který skoroval na 1:0.Hosté sice hrozili útočnými výpadky, ale koncovka se jim vůbec nedařila.Domácí mužstvo zvyšovalo otáčky, herně začali tlačit a vyplatilo se to až na závěr,kde tečku za  utkáním završil profesorským kopem Vaněk Vlastimil.I z hostujících hráčů přiznali, že Lhota si vydřený výsledek zasloužila.
Rozhodčí - Frajt Michal
asistenti - Ptáček F.
Pacík V.
Diváků - 120.
Trenér - Chovanec J.
sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Vaněk D, Bartošák L, Vaněk M, Pacík F, Pacík P, Fojtík J,
střídali - Kostka E, Vaněk V, Urbánek V, Macháč R.
sestava hostí - Dyšlevský M, - Kozmík M, Stuchlík V, Daníček P, Pavelák T, Šmigura M, Dyšlevský M, Stuchlík P, Hamerník L, Adamík J, Dostál M,
střídali - Ambrož R, Hájek V, Vyoral A,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání OP muži Dolní Lhota - Nedašova Lhota

Dolní Lhota - Nedašova Lhota 6:0 (4:0)
Naši muži prohráli v Dolní Lhotě.Vůbec se jim nedařila kombinační hra,soupeř nás přehrával ve všech směrech.První poločas jsme prohrávali 4:0.Druhý už to bylo o něco lepší,vytvořili jsme si i tři golové šance,ale nedokázali jsme je využít.Nakonec jsme utkání dohrávali v devíti hráčích,protože se dva hráči zranili.
Rozhodčí - Střelec R.
asistenti - Remeš M.
Pagáč J
Diváků - 60.
sestava Ned.Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Pacík F, Šerý K, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Bartošák J Vaněk M,
atřídali - Fojtík J, Pacík P.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Vizovice - Nedašova Lhota 5.6.2016

Vizovice - Nedašova Lhota 26:0 (11:0)
Byl to snad největší debakl v historii žáků.Opravdu,soupeř z Vizovic převyšoval jak herně tak výškově,tak kvalitou hry.Neni třeba klopit hlavy a je třeba se povzbudit na další zápas.
Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti - Pacík F.
Mudrák T.
Diváků - 33.
sestava Lhoty - Fojtík M, - Macháč M, Pacík D, Melišová, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Řehák Š, Pacík M, Trochta J,
střídali - Macháč L, Macháč M, Hořák R, Jurík M, Bartošáková A, Bůbela T, Vaněk L,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová B 29.5.2016

Hned v úvodu utkání ve 4.min.udělala obrana domácích hrubku,kde se nedomluvil obránce s brankářem a hostující Jirsák trestal na 0:1 .Vzápětí ve 22.min.kopali hosté z Mladcové standartní situaci,kde na konci stál Chludil Jan který zvyšoval na 2:0 pro hosty.Domácí to dost zaskočilo a začali přidávat na tempu hry,kde před koncem poločasu měl největší golovou šanci Pacík František,který nadstřelil branku.Do poločasu šli hosté do kabin s dvougolovým náskokem.Po obrátce šla Lhota s větší vervou do utkání,ale nedařilo se jí přechody z obrany do útoku a tak v 63.min. znovu po laciném golu po autovém hodu šla Mladcová už do třígolového náskoku.Vypadalo to, že se už Lhota nevzchopí,ale přišla 67.min.kde se z rohového kopu hlavou trefil Fojtík Jakub.V domácích hráčích vzplanula jiskřička naděje a v 76.min.po standartní situaci snižoval stav utkání Bartošák Josef.Lhota se snažila alesponˇ výsledek vyrovnat,ale už se jí to do konce utkání nepodařilo a tak utkání skončilo 3:2 pro Mladcovou.
Rozhodčí - Gonˇa V.
asistenti - Pacík V.
Venený P.
Diváků - 80
Branky hostů - Jirsák P. Chludil J. Jirsák P.
Branky domácí - Fojtík J. Bartošák J.
Sestava domácích - Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Bůbela J, Pacík F,
střídali - Vaněk M, Pacík P.
Sestava hostů - Černý M, - Vyvlečka M, Venený M, Černý J, Mackovík T, Chludil J, Zapletal J, Venený P, Chludil Š, Hruška L, Jirsák P,
střídali - Lebánek M, Matula P.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nevšová - Nedašova Lhota 29.5.2016

Nevšová - Nedašova Lhota 9:2(3:1)
19. kolo se žákům nevydařilo,prohráli v Nevšové 9:2.Bohužel hráči Nevšové byli v herním systému lepší a proto nasázela Lhotě tolik golů.Od nulového debaklu Lhotu zachránil Pacík Martin dvěma goly.
Rozhodčí- Fojtů D.
asistenti - Hyžík P.
Fojtík M.
Diváků - 26
sestava Lhoty - Macháč M, - Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Vaněk J, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Pacík M,
střídali- Řehák Š, Melišová D, Trochta J,Jurík M, Bartošáková A,

13. 9. 2016

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Slopné 22.5.2016

Domácí zahrozili už v 7.min.utkání,kde ze standartní situaci kopal přímý kop Pagáč J,ale brankář hostí mu ji vytěsnil do břevna a na rohový kop.Pak přišla 21.min.kde centrova do vápna znovu Pagáč, který posadíl balon přímo na hlavu Bartošákovi L. na1:0.Lhota to měla pěkně rozehrané začala tlačit,ale ve 36.min.se jim zranil klíčový útočník Struhař,kde musela být hra přerušena na 15.min.do příjezdu RZ.Od té chvíle na domácí padla pomyslná deka a přestalo se jim dařit.Po poločase začali tlačit hosté,vytvořili si pár slibných akcí,ale naštěstí jim to tam nepadalo.Od 70.min. se domácí znovu nadechly a začali Slopné znovu tlačit a to se vyplatilo v 79.min.,kde po krásné střele za velkým vápnem napřáhl Vaněk D.,který vymetl hostujícímu brankáři šibenici.Domácí si už doslova vydřený výsledek pohlídali.
Rozhodčí - Ruman M.
Pacík P.
Branky - Bartošák L, Vaněk D.
Diváků - 150
sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Struhař M, Bůbela J,
střídali - Vaněk M, Pacík F, Fojtík J, Pacík P, Kostka E.
sestava hostů - Majzlík D,- Kozubík T, Frolo D, Šůstek P, Chlud J, Studeník P, Žáček L, Kozubík P, Švach Š, Kozubík J, Bruník J,
střídali - Trunkát E.

13. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Smolina 22.5.2016

Naši žáci po jednoznačné převaze rozdrtili Smolinu 9:0.Zahráli výtečný fotbal po skvělých kombinacích a skvělých přechodů do útoku soupeře.Výhru si samozřejmě právem zasloužili.
Vaculík J.
Diváků - 20
Goly - Macháč M.2X,
Pacík D.2X,
Pacík J.4X,
Pacík M.1X,
sestava domácích - Macháč M,- Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Pacík D, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Řehák Š, Pacík M,