Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání mužů OP Luhačovice "B" - Nedašova Lhota 5:0(2:0)

Hráči Nedašovy Lhoty vydrželi tempo hry soupeře udržet do 34.minutě, kde inkasovali první gol. Do poločasu dostali ještě jeden ve 40.minutě. Dva nula do půle, byl ještě nadějný výsledek do hry, ale po obrátce to šlo z kopce. Pak dostali ještě 3 goly a bylo hotovo. Našim se vůbec nedařila kombinační hra, ani přihrávka ani centry. Doufáme, že se jim vydaří další zápasy.
sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Bartošák L, Urbánek V, Pacík F, Prekop D, Pagáč J, Struhař M, Vaněk M,
střídali - Fojtík Jakub, Pacík P, Macháč M, Fojtík J,

19. 4. 2017

Mistrovské utkání žáků Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5 : 6 (5:1)

Naši žáci v sobotu 15.4.2017 sehráli zápas v Dolní Lhotě. První poločas se jim moc nevydařil, ten prohráli 5:1, ale zato v druhém poločase výsledek otočili a vyhráli celkově 6:5 z pohledu Nedašovy Lhoty. Branky dávali Pacík Jakub 3x, Pacík Martin 2x, Řehák Šimon 1x.
Sestava Ned. Lhoty - Bůbela T, Pacík J, Pacík D, Macháč M, Hořák R, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Trochta J,
střídali - Majerechová E, Jurík M, Vaněk J, Fojtík P, Řehák Š, Melišová D, Bartošáková A,

19. 4. 2017

Mistrovský zápas žáků Nevšová - Nedašova Lhota 3:1(0.1)

První zápas jarního kola žáků neskončil dobře.Prohráli v Nevšové 3:1. I když první poločas se vyvíjel pro Lhotu velmi přívětivě, to vyhrála 1:0 brankou Pacíkem Jakubem. To druhý poločas vypadal hůře a nechali si vstřelit tři branky.
Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Červenka J.
Pacík P.
Branky - D--- Pika D. Mudrák M. 2X,
H--- Pacík J.
Diváků 30
Sestava Lhoty - Bůbela T, - Pacík J, Pacík D, Macháč M, Hořák R, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Trochta J,
střídali - Řehák Š. Majerechová E. Jurík M, Melišová D, Fojtík P, Vaněk J. Bartošáková A,

13. 4. 2017

Mistrovské utkání mužů OP Nedašova Lhota - Mysločovice 2:3 (1:3)

Domácí začali utkání jaksepatří, nasadili vysoké tempo a než se hosté rozkoukali, prohrávali ve 4.min. 1:0. První nákop na bránu hostů, kde po teči hlavou Pagáče, skoroval Pacík F. Jenže po 16.min. hry, soupeř založil krásnou akci a vyrovnali na 1:1. Během dalších sedmi minut domácí prohrávali už 1:2, kde po rohovém kopu si srazil míč do vlastní sítě Bartošák J. Než se domácí vzpamatovali, tak za další dvě minuty prohrávali už 1:3. Bylo to rychlé vystřízlivění z agonie.Do druhého poločasu domácí nastoupili alesponˇ vyrovnat stav utkání a dovést to do penaltových rozstřelů, ale to se jim nepodařilo. Jen v 54.min. korigoval stav utkání na konečných 2:3 z pokutového kopu Pagáč J.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Pacík V.
Petlach P.
Branky - D-- Pacík F., Pagáč J.,
H-- Teplý T., Bartošák J., Švach P.
Diváků - 80
Sestava domácích:- Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Kostka E, Vaněk D, Bartošák L, Urbánek V, Pagáč J, Pacík F,
střídali - Prekop D, Vaněk M, Fojtík J,-Pacík P. Macháč M.

Sestava hostů:- Potočný V,- Miklík P, Bielik J, Dřímal J, Dorazín M, Pavlačík O, Švach P, Toman M, Teplý T, Petlach T, Skopalík D. střídali - Klabačka V, Utínek T.

13. 4. 2017

Mistrovské utkání v kopané OP mužů SK Zlín - TJ Nedašova Lhota 1:3(1:2)

Jak se říká, první vyhrání z kapsy vyhání a to se potvrdilo druhým zápasem jarní částí fotbalového zápasu ve Zlíně-Pasekách,kdy po prvním zápase naši hráči prohráli doma 3:1.,druhým zápasem si spravili chuť.

Lhota zahrála velmi skvěle a zaujala fanoušky dobrým herním projevem. Po půl hodině hry napřáhl ke střele Pagáč J. a nekompromisně zavěsil. Za pět minut to bylo už dva nula pro Lhotu, kde na konci akce stál Bartošák L. Ale, těsně před koncem prvního poločasu snižoval stav utkání domácí Langr z pokutového kopu. Druhá půlka utkání byla pro Lhotu ještě příznivější,vytvořili si pár slibných akcí, ale nedovedli jich do finálního zakončení. Pak přišla 84.min.,kde po křídle potáhl Pagáč J. a centrovaným míčem do malého vápna, trefil přesně domácího hráče Krčmáře,který si srazil míč do vlastní branky. Do konce utkání si Lhota výsledek pohlídala a tak utkání skončilo 1:3 pro Lhotu z pohledu domácích.