Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 7. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:05:07

Slunce zapadá:20:40

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V červenci do košile rozdělej se a v prosinci po uši oděj se!

Pranostika na akt. den

Když prší o Apolináři, dlouho se z lesů paří.

Elektronický katalog sociálních služeb

Živá obec

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Jasenná - Nedašova Lhota 2:2(0:0)PK 2:4

První poločas nestál za nic z pohledu Ned. Lhoty. Jasenná měla tři vyložené šance, ale naštěstí ji nevyužili. V druhém poločase Lhota zabrala, vytvořila si v 56.min. standartní situaci, kterou zahrával Pagáč J., který mířil přímo do brány. Jenže za čtyři minuty domácí vyrovnali a za dalších osm minut vedli 2:1. Už to vypadalo, že to tak skončí, ale v 91.min. nakopl míč Pagáč do obrany domácích a tam se nemýlil hlavičkou Bartošák L., který vyrovnal výsledek na 2:2. Na pokutové kopy vyhrála Lhota 4:2.
Rozhodčí - Štěpaník P.
asistenti - Studeník A.
Pečenka D.
Sestava Lhoty - Fojtík O. - Fojtík J. Juřica M. Bartošák J. Vaněk M. Bartošák L. Pacík F. Prekop D. Pagáč J. Pacík P. Fojtík J.
střídal - Fojtík Jakub.
Branky - Pagáč J., Bartošák L.

16. 5. 2017

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Nevšová 14:1(9:0)

Jedenácté kolo, soutěže žáků, Nedašova Lhota deklasovala Nevšovou velmi vysokým výsledkem a to 14:1.Bojovnost se vyplatila, vyhráli zaslouženě a tím žákům děkujeme za skvělý výsledek a přejeme další úspěchy.
Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík F.
Červenka J.
Diváků - 50.
Branky - Pacík M. 4x, Macháč M. 2x, Fojtík M. 2x, Kolínek M. 2x, Pacík D. , Macháč L. Řehák M. Jurík M.
Sestava Nedašovy Lhoty - Pacík J - Bůbela T, Pacík D, Macháč M, Jurík M, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Trochta J.
střídali - Majerechová E, Fojtík P, Řehák Š, Vaněk J, Fojtík A,

16. 5. 2017

Mistrovské utkání OP mužů Nedašova Lhota - Bylnice 3:2(2:1)

Nedávno v rozmezí čtrnácti dnů, znovu hrané místní derby, tentokrát mezi Nedašovou Lhotou a Bylnicí, které skončilo lépe pro domácí tým. Nedašova Lhota oloupila o body lídra tabulky a tím soupeře srazila na 3.místo. Zápas se hrál spíše ve vyšších otáčkách a hned na úvod zahrozili hosté v 7.min.utkání, kde domácí inkasovali gol ale naštěstí z ofsajdu. Vzápětí nato domácí založili útok, kde po křídle potáhl míč Pagáč J., který centroval do vápna a neomylný Bartošák L. hlavičkou k tyčce otevřel skore utkání. Ve 38.min., znovu udeřili domácí, kde za velkým vápnem napřáhl ke střele Pagáč J., který zvyšoval na 2:0. Už to vypadalo že do poločasu domácí půjdou s klidem s dvou golovým náskokem do kabin, ale ve 41.min. obraně domácích propadl míč až k brankáři, který neodhadl situaci a darovaným laciným golem hosté snižovali na 2:1 Bartozelem M. Po obrátce, utkání dostávalo grády, hrálo se nahoru dolů,hráči se hecovali, diváci skandovali. V 69.min. domácí znovu založili postupný útok, kde po převzetí míče Martin Struhař z velké dálky napřáhl k tvrdé střele, která před hostujícím brankářem zaplavala a zapadla do sítě. Byla to euforie z řad domácích, ale ještě před koncem utkání v 75.min.zdramatizoval zápas Lysák J., který snižoval stav na 3:2 pro Lhotu.Naštěstí si domácí, výsledek do konce utkání pohlídali a tak mohli slavit výhru.
Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti - Pacík V.
Bartozel J.
Diváků - 150
Branky - domácí: Bartošák L. , Pagáč J. , Struhař M.
hosté : Bartozel M. , Lysák J.
Sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Fojtík Jos, Bartošák J, Bartošák L, Struhař M, Kostka E, Pacík F, Pagáč J, Macháč M,
střídali - Prekop D, Pacík P, Vaněk M, Fojtík Jakub.
Sestava hostů - Grus M, - Lukšík M, Macků R, Lysák J. Polách O, Krejza J, Sucháček O, Hudeček D, Tkadlec D, Novák M, Bartozel M,
střídali - Sucháček R, Fojtík M, Hrnčiřík M, Šuránˇ J.

9. 5. 2017

Mistrovské utkání OP žáků sk.B Nedašova Lhota - Újezd 7:4(1:1)

Hned od začátku utkání to vypadalo na remízový zápas. Poločas tomu napovídal, ale po obrátce naši žáci zabrali a sázeli jeden gol za druhým a tak utkání skončilo 7:4.
Rozhodčí - Divácký J.
asistenti - Kostka M.
Kráčalík F.
Diváků - 25
Branky domácích - Macháč Marek, Pacík M 2x, Řehák M, Novák P 3x.
Sestava domácích - Pacík J, - Bůbela T, Pacík D, Macháč M, Novák, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Trochta J,
střídali - Majerechová E, Jurík M, Fojtík P, Řehák Š,

9. 5. 2017

Mistrovský zápas žáků OP sk.B Jasenná - Nedašova Lhota 3:2(2:2)

Našim žákům unikla remíza, těsně před koncem utkání. Byl to velmi vyrovnaný souboj, ale vítězně to zvládli domácí z Jasenné. Za Lhotu skoroval Macháč Marek a Hořák Richard.
Rozhodčí - Skopal J.
Pacík P.
Diváků 45.
sestava Lhoty - Pacík J--. Bůbela T. Pacík D, Macháč M, Hořák R, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L , Pacík M, Řehák M, Trochta J. střídali - Majerechová E, Jurík M, Fojtík P, Řehák Š,

2. 5. 2017

Mistrovské utkání OP muži Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5:0 (1:0)

Byl to přeložený zápas ze soboty na květnový svátek pondělní a to právě kvůli nezpůsobilému terénu.To byl hlavní kámen úrazu našeho mužstva, protože 6 hráčů základní sestavy chybělo kvůli práci a zranění. Ale i tak se drželi zuby nehty. První poločas nevypadal nejhůře, ten skončil jedno golovým rozdílem. Zato ve druhé půlce si nechali nastřílet čtyři branky. Ale i zato, jakou sestavu složil trenér Lhoty, jiná možnost mu nezbývala, hráčům musíme poděkovat za bojovnost, urputilost i za cenu zlomeného nosu a otřesu mozku. Vítˇovi přejeme brzké uzdravení.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Houžvička Č.
Měřička J.
Sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Fojtík J, Bartošák L, Struhař M, Pagáč J, Macháč M, Urbánek V, Fojtík J, Pacík P, Pacík V, střídali - Pacík J, Kostka E, Pacík F, Macháč R,

2. 5. 2017

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 2:0(1:0)

Derby jak má být. Obě mužstva začala ve vysokém tempu hry, ale v obranné části hráli velmi opatrně, aby nikdo neudělal zbytečnou chybu. V 10.min. utkání domácí zaútočili, kde po teči soupeře vznikl rohový kop, který zahrával Vaněk D. a zahrál ho tak, že  přímo z rohového kopu dal gol, kde si hosté nepohlídali bližší tyčku. Zápas se hrál nahoru, dolů, soupeř chtěl vyrovnat, ale domácí obrana tentokrát odolávala tlaku soupeře. Po obrátce, soupeř z Návojné začal tlačit domácí ke zdi, vytvořili si pár slibných šancí, ale vytoužený gol nepadl. Jedinou krásnou a golovou akci si vytvořili hráči z Návojné v 78.min. kde hráč napálil přímo břevno branky. Jak se říká nedáš, dostaneš se vyplnilo. Domácí zahrávali v 82.min. standartku, kde po mírné teči Macháče M. zapadl míč do sítě. Zápas se dohrával v hektickém tempu, ale domácí obrana si výsledek v klidu pohlídala, byly to poctivě vydřené tři body.
Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Pacík V.,Pacík P.
Diváků - 120
Sestava domácích - Fojtík O, Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Bartošák L, Kostka E, Pagáč J, Macháč M, Vaněk D, Urbánek V,
střídali - Vaněk M, Prekop D, Fojtík Josef,Fojtík J, Pacík P.
Sestava hostů - Řehák T, Ptáček V, Káňa P, Šánek P, Macháč O, Naňák J, Řehák P, Řehák M, Řehák J, Surý J, Šánek J,
střídal - Šánek A.

24. 4. 2017

Mistrovské utkání žáků OPsk.B Nedašova Lhota - Štítná n /Vl. B 6:5(PK )-(3:3)

Hosté ze Štítné hráli vyrovnaný zápas s domácí Lhotou. Poločas zápasu také skončil nerozhodně 3:3. Po obrátce naši žáci přidali na tempu hry a ve 45.min. vedli utkání už 5:3. Jenže, při konci zápasu udělali v obranné části pár hrubých chyb a to jich stálo vítězství, a tak musel zápas přejít na pokutové kopy, kde to zvládla lépe Nedašova Lhota.
asistenti - Pacík P., Hnilo R.
Diváků - 30
Branky - Macháč M. 3X, Pacík M. 2X,
Sestava Lhoty - Pacík J, - Bůbela T, Macháč M, Fojtík M, Fojtík A, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Majerechová E, Fojtík P,
střídali - Řehák Š, Jurík M, Trochta J, Melišová D,

24. 4. 2017

Mistrovské utkání mužů OP Luhačovice "B" - Nedašova Lhota 5:0(2:0)

Hráči Nedašovy Lhoty vydrželi tempo hry soupeře udržet do 34.minutě, kde inkasovali první gol. Do poločasu dostali ještě jeden ve 40.minutě. Dva nula do půle, byl ještě nadějný výsledek do hry, ale po obrátce to šlo z kopce. Pak dostali ještě 3 goly a bylo hotovo. Našim se vůbec nedařila kombinační hra, ani přihrávka ani centry. Doufáme, že se jim vydaří další zápasy.
sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Bartošák L, Urbánek V, Pacík F, Prekop D, Pagáč J, Struhař M, Vaněk M,
střídali - Fojtík Jakub, Pacík P, Macháč M, Fojtík J,

19. 4. 2017

Mistrovské utkání žáků Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5 : 6 (5:1)

Naši žáci v sobotu 15.4.2017 sehráli zápas v Dolní Lhotě. První poločas se jim moc nevydařil, ten prohráli 5:1, ale zato v druhém poločase výsledek otočili a vyhráli celkově 6:5 z pohledu Nedašovy Lhoty. Branky dávali Pacík Jakub 3x, Pacík Martin 2x, Řehák Šimon 1x.
Sestava Ned. Lhoty - Bůbela T, Pacík J, Pacík D, Macháč M, Hořák R, Fojtík M, Kolínek M, Macháč L, Pacík M, Řehák M, Trochta J,
střídali - Majerechová E, Jurík M, Vaněk J, Fojtík P, Řehák Š, Melišová D, Bartošáková A,