Aktuální počasí

Počasí dnes:

29. 3. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno, od západu během odpoledne až zataženo a postupně místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C, v západní polovině Čech kolem 7 až 11°C, na JV 17°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Pranostika na akt. den

V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.

Logo

Elektronický katalog sociálních služeb

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání mužů OP Bylnice - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

Sedmé kolo soutěže OP mužů naši hráči prohráli v Bylnici 2:0.První poločas se vyvíjel pro Lhotu velmi příznivě,udrželi tempo hry a vyrovnanost zápasu. Na střely na branku měli dokonce více než domácí. Druhý poločas začali trochu ospale a to se nevyplatilo,hned v 55.min.dostali první gol. Bylnici to nakoplo a vzápětí hned dali druhou branku a Lhota se už z toho nemohla vzchopit.
Rozhodčí - Neubauer K.
asistenti - Červenka R.
- Pacík V.
Diváků - 250.
Sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk M, Bartošák L, Pacík F, Fojtík J, Struhař M, Rajník J,
střídali - Pacík P, Macháč M, Fojtík J,

20. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Újezd - Nedašova Lhota 6:2(2:1)

Naši žáci sehráli páté kolo soutěže zase porážkou, tentokrát v Újezdě. První poločas byl herně vyrovnaný,ale ve druhé půli dostali naloženo a tak prohráli 6:2.O dva brankové zářezy se postaral Lhotský Pacík Jakub.
Rozhodčí - Dobiáš A.
asistenti - Kamenčák J.
Fojtík M.
Branky - Pacík Jakub 2X.
Diváků - 20.
Sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Pacík D, Jurík M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M, Majerechová E.
střídali - Hořák R, Fojtík P, Vaněk J, Bartošáková A,

20. 9. 2016

Mistrovské utkání OP muži TJ Nedašova Lhota - TJ Dolní Lhota 1:0(0:0)

Od začátku utkání začali obě mužstva opatrnou hrou,aby žádný z nich neudělal chybu. Byl to takový nesmělý a opatrný začátek z obou stran. Po půl hodině utkání poprvní vystrčili růžky domácí, kdy Struhař M. mněl na kopačce vyložený gol, ale dal těsně vedle. V zápětí domácí zahrávali přímý kop, ale brankař hostů byl na správném místě. Do poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak poločas skončil nerozhodně 0:0. Po půli domácí začali zvyšovat obrátky utkání a hned ve 49.min. po krásné kombinační akci, kde na konci akce stál Bartošák L., který tvrdou střelou vsítil branku. Domácí cítili utkání ve výhru a odejmutí neporazitelnosti Dolní Lhoty v této sezoně a to se podařilo. Sem tam zahrozili i hosté z Dolní Lhoty, ale nemělo to efekt .A tak, jak se říká, bylo to utkání, kdo dá gol vyhraje.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Pacík V.
Repatý P.
Branky - Bartošák L.
Diváků - 80
Sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk D. Bartošák L, Pagáč J, Vaněk M, Pacík F, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Macháč M, Prekop D, Pacík P, Fojtík J,
Sestava hostů - Šenkeřík J, - Hrnčiřík Š, Januška F, Šenovský J, Hrnčiřík J, Lysák D, Kovář D, Remeš O, Koutný A, Urubek P, Macík D,
střídali - Doruška P,

12. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků OP sk.B TJ Nedašova Lhota - SK Jasenná 0:6(0:2)

Bohužel ,našim žákům se nepodařilo doma porazit Jasennou. Hosté byli lepší jak herně tak fyzicky a proto vyhráli tak vysokým výsledkem. Po poločase se ještě naši snažili o zvrácení výsledku ale po hrubkách v obraně to nešlo.
Rozhodčí - Ptáček F.
asistenti - Kostka M.
Řezníček M.
sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Hořák R, Pacík D, Jurík M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M,
střídali - Majerechová E, Vaněk J, Fojtík P, Bartošáková A,

12. 9. 2016

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Štítná nad Vláří - Nedašova Lhota 10:0

Naši žáci prohráli ve Štítné velmi vysokým výsledkem. Soupeř nás přehrával ve všech směrech,ale i nadále držíme palce našim žáčkům.

6. 9. 2016

Mistrovské utkání OP Muži TJ Sokol Návojná - Nedašova Lhota 2:0 (0:0)

Hned na začátku utkání měla Lhota dvě vyloženě golové šance,ale brankař domácí Navojné stál vždy na správném místě. Utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak. Do poločasu utkání skončilo nerozhodně 0:0. Po poločase se  naši trošku zatáhli do obrany a to byla chyba. Návojná začala tlačit a hned v 57.min. dala gol ze standartní situace. Za necelých deset minut dala druhý a Lhota už se nezmohla s výsledkem něco udělat.

sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J,Juřica M,Šerý K, Bartošák J, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Pacík F, Rajník J,
střídali - Vaněk M, Fojtík J, Pacík P, Macháč M,

rozhodčí - Krajča J.
asistenti - Vaněk M,
Pacík V,
diváků - 120

6. 9. 2016

Mistrovské utkání Žáků OP sk. B TJ Nedašova Lhota - TJ Dolní Lhota 9:4(6:0)

První zápas v nové sezoně se žákům velmi vydařil. Hned v první minutě zahájil brankostroj Pacík Jakub. Soupeře to tak rozhodilo, že nevěděli kde dřív skočit. Hned vzápětí vsítil Pacík Martin a bylo vidět, že soupeř nebude mít šanci k úspěchu. Trefil se i premiérovým golem Macháč Lukáš, který zvyšoval už na 3:0. Do konce prvního poločasu ještě skorovali znovu Pacík Martin 2X a Pacík Jakub. Po poločase domácí žáci trošku polevili a soupeř jim nasázel čtyři branky,ale zas přišla chvíle Pacíka Martina,který ještě třemi brankami stvrdil utkání na konečných 9:4 pro Nedašovu Lhotu.
Rozhodčí - Divácký Jan
asistenti - Pacík Petr
Deml Patrik
sestava domácích - Macháč M, - Pacík J, Hořák R, Pacík D, Fojtík M, Jurík M, Řehák M, Kolínek M, Pacík M, Macháč L, Trochta J,
střídali - Majerechová E, Bůbela T, Vaněk J, Fojtík P,

branky: Pacík Martin 6X,
Pacík Jakub 2X,
Macháč Lukáš 1X,
diváků - 30

30. 8. 2016

Mistrovské utkání OP Muži TJ Nedašova Lhota - FK Luhačovice "B" 3:1(1:0)

Domácí se potřebovali odlepit od spodku tabulky a tak začali utkání s velkým nasazením. Po delší marodce se do hry dostal záložník Pagáč a bylo to znát. Po krásném centru na Struhaře Lhota vedla už v 7.min. utkání 1:0. Soupeř se snažil do přestávky alespoň o vyrovnání, ale zklamala je vždy koncovka. I když Luhačovice měli více ze hry domácí se vždy stačili ubránit. Po obrátce domácím nestačil jednogolový náskok a tak v 54.min. po standartní situaci znovu udeřil Struhař, který zvyšoval na 2:0. Vzápětí, po hrubce v domácí obraně v 58.min. snižoval stav utkání Luhačovický Zmeškal Martin. Hosty to nabudilo a tak přitlačili domácí a donutili jich k další chybě v pokutovém území,kopali pokutový kop, který naštěstí mířil tři metry nad bránu. To byl zlomový bod utkání,domácí se vzchopili zvýšili tempo hry a po akci útočníka Struhaře,který byl faulován v pokutovém území,byl nařízen pokutový kop,který nekompromisně proměnil Pagáč Josef a navýšil skore utkání na konečných 3:1.
Rozhodčí - Hrbáček Pavel
asistenti - Ptáček František
Měřička Jiří
Diváků - 80
sestava domácích : Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Pacík F, Vaněk M, Vaněk D, Pagáč J, Urbánek V, Rajník J, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Pacík P, Macháč M.

sestava hostů : Cárach M, - Červenka Z, Michna L, Zámorský J, Svoboda A, Knot M, Zmeškal M, Vičánek J, Hruboš T, Kořének J, Dano S,

30. 8. 2016

Mistrovské utkání OP Muži TJ Mysločovice - TJ Nedašova Lhota 2:1(2:1)

První poločas po herní stránce vypadal velmi špatně. Hned ve 24.min. dostala Lhota dva gole za sebou. Jeden gol dostali ze hry a druhý z pokutového kopu. Naštěstí ve 44.min.korigoval výsledek na 2:1 Struhař M.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Pacík F, Fojtík J, Vaněk M, Šerý K, Vaněk D, Urbánek V, Rajník J, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Kafka T, Chovanec J, Pacík P,

23. 8. 2016

Mistrovské utkání Žáků TJ Nedašova Lhota - TJ sokol Nevšová se nehrál

První zápas žáků se nekonal z důvodů soupeřova přeložení utkání na den 28.9.2016.