Aktuální počasí

Počasí dnes:

21. 9. 2018

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od západu postupně až oblačno a místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:06:31

Slunce zapadá:18:49

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Divoké husy na odletu - konec i babímu létu.

• 1

Mistrovské utkání OP muži Újezd - Nedašova Lhota 5:0(4:0)

Prakticky bylo rozhodnuto už v prvním poločase. Lhota zase nechytla začátek utkání a prohrávala už ve druhé minutě. Než se stačili hráči rozkoukat, tak ve třetí minutě prohrávali už 2:0. Ve druhém poločase inkasovali už jen pokutovým kopem domácím brankařem na 5:0.

Rozhodčí - Krajča J,
asistenti - Janoš D, Ťok M,

Diváků - 180

sestava Lhoty: Fojtík O, - Fojtík J, Prekop D, Šerý V, Bartošák P, Bartošák J, Vaněk D, Struhař M, Bartošák L, Urbánek V, Kafka T,
střídali - Pacík P, Rajník J, Šerý K, Macháč M,

17. 9. 2018

Mistrovské utkání OP žáků sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1(0:0)

Pátým kolem soutěže naši žáci prohráli nešťastně doma 0:1. Celý první poločas byli lepším týmem, ale neuměli využít golové příležitosti. Kolikrát šli sami na brankaře, ale vůbec to tam nechtělo spadnout. Druhý poločas taky soupeře tlačili, ale branka ne a ne. Posledních 15.min. zápasu hosté z Pozlovic obrátili hru a také jim to přineslo ovoce jedinou brankou, která jim stačila k vítězství.

Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík F., Hrabina V.

Diváků - 40

sestava Lhoty - Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Čundrlová M, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řehák Š, Fojtík J, Bůbela F, Fojtík A, Fojtíková R,

17. 9. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Vizovice - Nedašova Lhota 4:0(1:0)

Naši žáci tentokrát hráli ve Vizovicích, kde prohráli poměrem 4:0. První poločas nehráli tak špatně, ale druhý už nestíhali se silami.
Rozhodčí - Dobiáš A.
Diváků - 46

sestava Lhoty - Fojtíková K.- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Čundrlová M, Fojtíková Karol, Kolínek M, Trochta J, Macháč L, Lysák P,

10. 9. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová "B" 4:5 (1:1)

Od úvodního hvizdu utkání byla herně lepší Mladcová a také ve 13.min. skorovala Vyvlečkou. Jenže domácím se to nelíbilo, po inkasovaném golu se probudili a iniciativu hry přebrali oni. Nastřelené břevno krásnou střelou Bartošákem L., pak dvěma hlavičkami těsně nad bránu Struhařem, ale kýžený gol se dostavil až ve 28.min. po velké minele hostujícího golmana, kde do prázdné branky vyrovnával Struhař Martin. Ve 35.min. byl ve vápně faulován domácí hráč, ale píšťalka rozhodčího zůstala hluchá a tím se rozjela série faulů dost vypjatého utkání. Po půli pokračovalo utkání ve vyhroceném a nabuzeném stavu dále. V 55.min. se konečně domácí Nedašova Lhota dočkala vedení utkání brankou Michala Macháče. Jenže domácí si vedení dlouho neužili, po hrubce v obraně inkasovali vyrovnávacím golem v 58.min. znovu Vyvlečkou. V 64.min. utkání šla znovu Mladcová do vedení na 3:2. Hrálo se od obou nahoru dolů, bylo to hrozně vypjaté, rodilo se mnoho faulů, až v 73.min. byl písknut jeden pro domácí těsně za velkým vápnem, kde přímým kopem zatočil míč do brány domácí Vaněk Daniel na 3:3. V 78.min. kopala domácí Lhota rohový kop, kde na konci stál Bartošák Josef, který hlavičkou posunul domácí do vedení na 4:3. Už to vypadalo že si domácí výsledek pohlídají těsně před koncem utkání, ale zase přišli dvě hrubky a hosté trestali dvěma goly před koncem, a tak pro domácí skončila naděje vítězství a vidina třech bodů.

Rozhodčí - Kolář S.
asistenti Brabec M., Matušů M.
Diváků - 85

Branky domácí - Struhař M, Macháč Mich., Vaněk D, Bartošák J,
Branky hosté - Vyvlečka Matěj 4x, Vaněk David.

Sestava domácích - Fojtík O,- Bartošák J, Kafka T, Fojtík J, Bartošák L, Rajník J, Vaněk D, Macháč M, Macháč Michal, Prekop D, Struhař M,
střídali - Šerý V, Pacík P, Urbánek V,

Sestava hostů - Cholasta T, - Černý M, Chludil Š, Zapletal J, Chludil J, Votava P, Kostka P, Kahaja D, Vyvlečka M, Votava J, Vaněk D,
střídali - Řičánek V, Mackovík T,

10. 9. 2018

Mistrovské utkání OP muži Sehradice - Nedašova Lhota 4:1(1:0)

Lhota vstoupila do zápasu velmi odhodlaně, hned od začátku si vytvořila pár golových šancí, ale zase je nevyužila. Až ve 35.min.utkání inkasovali gol na 1:0. Po poločase hned v 57.min. Lhota vyrovnala golem Macháčem Markem. Místo aby je to nakoplo, tak si vzápětí nechali vstřelit další gol na 2:1 a tím se domácí Sehradice rozjeli a přidali ještě dvě branky a bylo vystaráno.
Rozhodčí - Kadlčák J.
Diváků - 30
sestava Lhoty- Fojtík O,- Šerý K, Bartošák J, Kafka T, Fojtík J, Bartošák L, Rajník J, Pacík P, Prekop D, Macháč M, Vaněk D,
střídali - Urbánek V, Pacík J,

4. 9. 2018

Mistrovské utkání OP žáků sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 0:0(0:0)PK 2:1

Naši žáci sehráli první mistrovské utkání podzimní části sezony v Nedašově dobrým výsledkem. Uhráli bezbrankovou remízu, ale na pokutové kopy prohráli. I tak si odváží z Nedašova jeden bod.
Diváků - 30
střídali- - Řehák Š, Šuchma T, Fojtík J, Bůbela F, Fojtíková Rom.

4. 9. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mysločovice "A" 3:3(1:1) PK 6:7

Už to vypadalo, že Nedašova Lhota konečně urve tři body před domácími diváky, ale nestalo se tak. Zápas byl od začátku herně vyrovnán, až do 28.min. kdy hosté udeřili velmi lacinou brankou, kde domácí špatně odkopli míč z vápna a hostující Hořčica už měl lehkou úlohu skorovat. Naštěstí ve 44.min. prvního poločasu hlavou vyrovnával do šatny Martin Struhař. Po půli Lhota začala aktivně a ve 49.min. skoroval Bartošák Josef pro domácí na 2:1. Domácí to nakoplo a cítili konečně výhru a tak v 80.min. znovu dával gol Bartošák Josef. Jenže domácí si chtěli výsledek udržet a tak začali bránit a to byla chyba. Za tři minuty inkasovali od Mysločovic gol na 3:2 Klabačkou a tři minuty před koncem utkání na 3:3 Bielikem. Tím skončila naděje domácích na tříbodový zisk. Nakonec penaltový rozstřel prohráli domácí poměrem 6:7.

Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti Havrlant J., Petlach P.

Diváků - 47
Branky domácí - Struhař M, Bartošák J 2x,
hosté - Bielik J, Hořčica K, Klabačka V.

sestava Lhoty : Šerý K, - Bartošák J, Bartošák P, Kafka T, Struhař M, Fojtík J, Fojtík J, Pacík F, Macháč M, Bartošák L, Rajník J,
střídali: Prekop D, Jurča T,

27. 8. 2018

Mistrovské utkání OP muži Návojná - Nedašova Lhota 9:1(2:0)

Totální kolaps zažila Nedašova Lhota v utkání s Návojnou. První dvacetiminutovka byla ještě herně vyrovnaná a dokonce jsme měli navrch, ale pak nám vyloučili brankaře po chybě obránce a bylo vymalováno. V deseti hráčích takový vyhrocený zápas a ještě k tomu derby, to nešlo zvládnout. Poločas byl ještě přívětivý, ale druhá půle to byla kanonáda. Nakonec jsme prohráli 9:1. Čestný gol za Lhotu vstřelil Šerý Václav.