Aktuální počasí

Počasí dnes:

15. 12. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, během dne místy až polojasno, ojediněle slabé sněžení. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:07:33

Slunce zapadá:15:52

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Jaké zimy v prosinci, taková tepla v červnu.

Elektronický katalog sociálních služeb

Živá obec

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Kostelec - Nedašova Lhota 4:0(1:0)

I přes dobře předvedený herní výkon Lhota znovu prohrála. Zakončování akcí jim prostě nejdou. Poločas byl ještě pro nás příznivý, ale po půli znovu naši polevili a soupeř jim nasázel ještě tři branky.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Matůšú M., Fišer V.
Diváků - 100

sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Prekop D, Vaněk D, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč Mar., Pacík P, Urbánek V,
střídal - Pacík J.

22. 10. 2018

Mistrovský zápas OP žáci sk.B, Nedašova Lhota - Nedašov 0:1(0:0)

Naši žáci se drželi zuby nehty, první poločas byl vyrovnaný, byly tam šance od obou mužstev, ale branka nepadla. Až po půli v 50.min. utkání Nedašov skoroval, a tak naši tímto golem prohráli zápas.
Rozhodčí - Hasukič S.
asistenti - Pacík F., Holba F.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP muži Slopné - Nedašova Lhota 6:2 (1:2)

Naši muži nezačali špatně, sice prohrávali v 17. min., ale dokázali v 26.min vyrovnat stav utkání pokutovým kopem Bartošákem L. Za necelé 4 min. dokonce otočili výsledek na svoji stranu, tentokrát Bartošákem J. Poločas vypadal velice dobře. Po půli zase naši nezachytili začátek utkání a dá se říct, že každé dvě minuty inkasovali gol, až se to zastavilo na konečných 6:2 pro domácí.

Rozhodčí - Vavrys O,
asistenti - Kadlčák J, Ruman J,
Diváků - 50

sestava Lhoty: Fojtík O,- Fojtík J, Šerý V, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč M, Kafka T,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Pacík J,

16. 10. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Dolní Lhota - Nedašova Lhota 13:0(4:0)

V sobotu 13.10.2018 naši žáci sehráli zápas v Dolní Lhotě, který se jim vůbec nevydařil. O poločase to vypadalo ještě slibně, to bylo ještě 4:0, ale po půli to tam padalo, jako vojáci v boji.

Rozhodčí - Jeger J,
asistenti - Outrata Z, Fojtík M,
Diváků - 12

sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková Kar, Kolínek M, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali: Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Zlín FC-dívky 7:1(4:0)

Naši žáci zahráli skvělý zápas. Hned ve 2.min. utkání otevřel skore Řehák Michal, který ještě dalšími dvěma trefami završil svůj hattrick. Dále v kanonádě pokračovali naše dívky, Fojtíková Romana ve 32.min, utkání. Po poločase další přidala Fojtíková Kateřina ve 40.min. V 61.min. byl faul ve vápně a byl nařízen pokutový kop, který proměnila Nováková Eliška. Konečnou tečku v naší kanonádě završil Macháč Lukáš. Hosté ze Zlína v 66.min. korigovali výsledek čestným golem Mynářovou Anetou. Žákům za herní představení děkujeme.

Rozhodčí - Štourač M,
asistenti Pacík J, Šimera P,
Diváků - 28

Sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková R, Fojtíková Kar.,Kolínek M, Macháč L, Lysák P,

střídali - Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

8. 10. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1 (0:1)

Prakticky se rozhodlo v 5.min. utkání, kdy Pozlovice zaútočili a dali první gol Coufalíkem. Lhota se snažila, ale zase ztroskotala na koncovce. Míč létal kolem brány, ale do branky se mu nechtělo. Po půli Lhota velmi chtěla vyrovnat stav utkání a málem se to podařilo v 63.min., kdy šel sám na bránu Macháč, kterého ještě před pokutovým územím fauloval hostující brankař, který byl vyloučen. I přes početní převahu jednoho hráče, domácí nedokázali soupeře porazit.

Branky - Coufalík P.
Rozhodčí - Chromík Z.
asistenti - Doležel O., Smolka Z.
Diváků - 80

Sestava Lhoty: Fojtík O,- Fojtík J, Bůbela F, Bartošák J, Vaněk D, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali: Šerý V, Macháč M,

Sestava Pozlovic: Kolář J,- Coufalík M, Divila A, Masař M, Vrátník R, Máčala T, Semela R, Jančařík M, Coufalík P, Stolařík J, Kuchař J,
střídali: Kučera J, Machů F,

8. 10. 2018

Mistrovský zápas OP muži Poteč - Nedašova Lhota 2:1(1:1)

I když se hrál zápas ve Lhotě papírově, byla domácí Poteč. Poteč hraje všechny podzimní zápasy venku. Naši hráči znovu nezvládli zápas a prohráli doma 2:1. Byl to herně vyrovnaný zápas, ale našim vůbec nešla přihrávka a po technické stránce katastrofa. Ve 20.min. prohrávali pokutovým kopem po faulu obránce Fojtíka J. Jiskřičku naděje vykřesal ve 42.min. před půlí Macháč Marek. Lhota zase nezachytila začátek druhého poločasu a v 55.min. znovu inkasovala Slovákem z Poteče. Lhota se snažila otěže vzít do svých rukou a zvrátit výsledek, ale do konce utkání se jim to nepodařilo.

Rozhodčí - Střelec R.
asistenti - Ťok M., Mravec D.

Sestava Lhoty- Fojtík O, Šerý V, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali - Struhař M, Prekop D, Urbánek V, Macháč M,

1. 10. 2018

Mistrovský zápas OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Vlachovice 1:1(0:0)PK 4:2

Konečně se podařilo našim žákům bodovat. I když Vlachovice převažovali výškovým rozdílem, tak naši žáci odolávali nájezdům. První poločas skončil nerozhodně 0:0. Po přestávce naši dostali gol v 50.min. Jenže Lhota vzápětí kontrovala a v 55.min. vyrovnal Řehák Michal. Zápas byl tak herně vyrovnán, že skončil nerozhodně 1:1, a tak přišli na řadu pokutové kopy, které vyhráli naši žáci 4:2.

Rozhodčí - Hasukič Salih
Diváků - 20
sestava Lhoty - Fojtíková K, - Nováková E, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Lysák P, Fojtíková R, Fojtík P,

střídali- Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík J, Trochta J, Fojtík A,

1. 10. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:5(0:3)

Skoro půl hodiny naši žáci odolávali tlaku Dolní Lhoty úspěšně, ale pak se spustil brankostroj a začali padat goly, bohužel ale do naší brány.
Rozhodčí - Ruman J,
asistenti Chovanec J, Šuráň J,

Diváků - 40
sestava Lhoty - Řehák Š,- Nováková E, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Lysák P, Fojtíková Rom, Fojtík P,
střídali - Fojtík J, Fojtík A,

1. 10. 2018

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Bylnice 1:4(1:4)

Derby jak má být, velká divácká kulisa, zápas měl náboj. Domácí ale zase nechytli začátek utkání a prohrávali už v 9.min. hostujícím Hudečkem. Než se Nedašova Lhota stačila rozkoukat, za dvě minuty inkasovala další gol na 2:0 Sucháčkem. Zápas se mohl vyvíjet jinak, když domácí dostali v 15.min. příležitost pokutového kopu, který neproměnil Macháč Marek. S postupem času Bylnice převažovala technikou a rychlostí hry a to se ukázalo ve 34.min. dalším golem Beňou. Ve 38.min. zahrávali hosté rohový kop, kde míč trkl do brány Macků Roman. To už vypadalo na ručník, ale Lhota se nadechla před půlí na poslední útok, kde míč hlavou usměrnil do brány domácí Bartošák Josef. Prakticky se zápas rozhodl už v první půlce utkání. Po půli se toho nestalo nic co by za řeč stálo. Nedašova Lhota ještě chtěla zkorigovat výsledek, bylo tam pár útoků do Bylnické obrany, ale k ničemu to nevedlo. Bylnice si zaslouženě odvezla tři body.