Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Mysločovice - Nedašova Lhota 4:0(2:0)

Naši muži se do druhého poločasu drželi skvěle, zlomilo jich až nespravedlivé odpískání pokutového kopu rozhodčím Uhlárem a tím bylo po celém fotbalu. Na konci utkání byl podán protest proti výroku rozhodčí.

Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti Mravec D., Janoš D.
Diváků 111

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Šerý V, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Šerý K, Macháč M, Kafka T,

střídali - Macháč M, Rajník J,

10. 4. 2019

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Vizovice 3:3(2:1)PK 2:1

Žáci začali jarní sezonu úspěšným začátkem, vyhráli nad Vizovicemi na pokutové kopy a tak získali 2 body. Za Lhotu skorovali Nováková Eliška dvěma goly a Majerechová Eliška jedením golem.

Rozhodčí - Ruman J.
Diváků - 40
sestava Lhoty - Fojtíková K., Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík A, Chovanec M,

10. 4. 2019

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 2:1(1:1)

Derby jak má být - plné očekávání, emocí, vyhrocených zákroků a hodně diváků. To byl zápas 16. kola Okresního přeboru mezi Nedašovou Lhotou a Návojnou. Od první minuty zápasu obě mužstva začala velmi opatrně, velká nervozita na kopačkách, řada nepřesných přihrávek, to bylo prvních deset minut než domácí v téže minutě skorovali na 1:0 hlavičkou Šerého K. Od té chvíle jakoby z domácích padla pomyslná tíha na nohou a začali hosty z Návojné tlačit. V 15. min. měli domácí vyloženou šanci, kdy do samostatného brejku poslali domácího Struhaře, který šel sám na brankaře, ale ve finále trefil mimo tyče. Už to vypadalo, že do šaten se půjde s jednobrankovým rozdílem pro domácí, ale ve 44. min. za vápnem napřáhl ke střele Ritter a výstavní střelou do šibenice srovnal na 1:1. Po přestávce se hra znovu herně vyrovnala, ale o stupeň vyšší tempo, a to také přineslo kýžené ovoce pro domácí, kteří v 55. min. navýšili skore na 2:1 střelou z dálky Bartošákem J. Návojná se velice snažila alespoň o vyrovnání výsledku, ale vždycky si vylámala zuby na výborně chytajícím domácím brankáři. Do konce utkání si domácí vydřenou výhru už nepustili.
Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Havrlant J., Brabec M.
Diváků - 221

Branky - Šerý K. - Bartošák J. -- Ritter D.

Sestava domácích Fojtík O, - Fojtík J, Pacík P, Bartošák J, Struhař M, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Prekop D, Bůbela F, Šerý V,
střídali - Rajník J, Macháč M, Vaněk D, Pacík J.
Sestava hostů - Bělaška J, - Macháč O, Janáč V, Káňa P, Bělaška M, Ritter D, Naňák J, Ptáček M, Šánek P, Řehák M, Ptáček V, střídali - Šenkeřík A, Řehák J, Naňák J.

1. 4. 2019

Mistrovské utkání OP muži Štípa - Nedašova Lhota 2:0(2:0)

První zápas v jarní části soutěže Okresního přeboru naši muži sehráli utkání ve Štípě. Sice prohráli 2:0, ale předvedli velmi sympatický výkon. První poločas skončil 2:0, druhý poločas udrželi a vydřeli bez inkasované branky, protože hráli v deseti hráčích od 45.min. bez vyloučeného hráče.

Rozhodčí - Chromík Z.
Diváků - 80

Sestava Lhoty - Fojtík O. - Fojtík J. Pacík P. Bartošák J. Struhař M. Bartošák L. Šerý K. Urbánek V. Macháč M. Kafka T. Macháč M.
střídali - Prekop D. Bůbela F. Vaněk D. Rajník J.

26. 3. 2019

Mistrovské utkání OP muži Kostelec - Nedašova Lhota 4:0(1:0)

I přes dobře předvedený herní výkon Lhota znovu prohrála. Zakončování akcí jim prostě nejdou. Poločas byl ještě pro nás příznivý, ale po půli znovu naši polevili a soupeř jim nasázel ještě tři branky.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Matůšú M., Fišer V.
Diváků - 100

sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Prekop D, Vaněk D, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč Mar., Pacík P, Urbánek V,
střídal - Pacík J.

22. 10. 2018

Mistrovský zápas OP žáci sk.B, Nedašova Lhota - Nedašov 0:1(0:0)

Naši žáci se drželi zuby nehty, první poločas byl vyrovnaný, byly tam šance od obou mužstev, ale branka nepadla. Až po půli v 50.min. utkání Nedašov skoroval, a tak naši tímto golem prohráli zápas.
Rozhodčí - Hasukič S.
asistenti - Pacík F., Holba F.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP muži Slopné - Nedašova Lhota 6:2 (1:2)

Naši muži nezačali špatně, sice prohrávali v 17. min., ale dokázali v 26.min vyrovnat stav utkání pokutovým kopem Bartošákem L. Za necelé 4 min. dokonce otočili výsledek na svoji stranu, tentokrát Bartošákem J. Poločas vypadal velice dobře. Po půli zase naši nezachytili začátek utkání a dá se říct, že každé dvě minuty inkasovali gol, až se to zastavilo na konečných 6:2 pro domácí.

Rozhodčí - Vavrys O,
asistenti - Kadlčák J, Ruman J,
Diváků - 50

sestava Lhoty: Fojtík O,- Fojtík J, Šerý V, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč M, Kafka T,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Pacík J,

16. 10. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Dolní Lhota - Nedašova Lhota 13:0(4:0)

V sobotu 13.10.2018 naši žáci sehráli zápas v Dolní Lhotě, který se jim vůbec nevydařil. O poločase to vypadalo ještě slibně, to bylo ještě 4:0, ale po půli to tam padalo, jako vojáci v boji.

Rozhodčí - Jeger J,
asistenti - Outrata Z, Fojtík M,
Diváků - 12

sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková Kar, Kolínek M, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali: Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Zlín FC-dívky 7:1(4:0)

Naši žáci zahráli skvělý zápas. Hned ve 2.min. utkání otevřel skore Řehák Michal, který ještě dalšími dvěma trefami završil svůj hattrick. Dále v kanonádě pokračovali naše dívky, Fojtíková Romana ve 32.min, utkání. Po poločase další přidala Fojtíková Kateřina ve 40.min. V 61.min. byl faul ve vápně a byl nařízen pokutový kop, který proměnila Nováková Eliška. Konečnou tečku v naší kanonádě završil Macháč Lukáš. Hosté ze Zlína v 66.min. korigovali výsledek čestným golem Mynářovou Anetou. Žákům za herní představení děkujeme.

Rozhodčí - Štourač M,
asistenti Pacík J, Šimera P,
Diváků - 28

Sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková R, Fojtíková Kar.,Kolínek M, Macháč L, Lysák P,

střídali - Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

8. 10. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1 (0:1)

Prakticky se rozhodlo v 5.min. utkání, kdy Pozlovice zaútočili a dali první gol Coufalíkem. Lhota se snažila, ale zase ztroskotala na koncovce. Míč létal kolem brány, ale do branky se mu nechtělo. Po půli Lhota velmi chtěla vyrovnat stav utkání a málem se to podařilo v 63.min., kdy šel sám na bránu Macháč, kterého ještě před pokutovým územím fauloval hostující brankař, který byl vyloučen. I přes početní převahu jednoho hráče, domácí nedokázali soupeře porazit.