Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Jasenná 3:0(2:0)

Poslední zápas sezony Nedašova Lhota ukončila vítězstvím nad Jasennou 3:0. Hosté sice mohli v 10.min. utkání vést a to nařízeným pokutovým kopem, ale výborný domácí golman penaltu chytil. Domácí se chtěli ještě naposled na své půdě předvést, a tak Jasennou načali ve 20.min. krásnou akcí, kterou zakončil přehozem přes brankáře Bartošák Ladislav. Za pár minut po téhle akci byl nařízen znovu pokutový kop, ale tentokrát kopali domácí a k míči se postavil Pacík Petr, který nekompromisně skoroval. Posledních 20.min. do konce utkání hosté začali zvyšovat tempo hry a domácích tlačili ke zdi, naštěstí domácí obrana náporu odolávala.Těsně před koncem utkání v 87.min. padl kuriozní gol Petrem Pacíkem a to tak, že zahrával z vlastní šestnáctky přímý kop, kde napálil míč takovou razancí, že přes celé hřiště skončil v soupeřově síti a tímto si domácí pojistili vítězství na 3:0.

Rozhodčí - Jager J.
asistenti Pacík V., Řezníček M.
Diváků - 70

Branky - Bartošák L. Pacík P 2x,
Sestava domácích - Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč Mar, Pacík P, Vaněk D, Bartošák L,
střídali - Struhař M, Macháč M, Bůbela F, Pacík J.

Sestava hostů - Sedláček A, Číž P, Kovář T, Maliňák Z. Švehlík J, Sušeň M, Smilek L, Jurčák P, Hřib T, Bajza S, Zicha J,
střídali - Mucska P, Kovář V, Řezníček M,

17. 6. 2019

Mistrovské utkání OP muži Slušovice "B" - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

Předposlední zápas končící sezony naši muži sehráli ve Slušovicích poměrem 2:0 pro domácí. První poločas se ukázal jako nadějný, naši hráli velmi dobře, měli tam i golové šance, ale míč jich neposlechl, aby zapadl do sítě. Druhá půle se vyvíjela taky dobře, už to vypadalo, že stav bude nerozhodný a půjdou do penaltového střetu, jenže v poslední čtvrthodině si nechali vstřelit dvě branky a bylo po naději.

Rozhodčí - Skopal J.
asistenti - Brabec M., Sedláček J.
Delegát - Vitásek V.
Diváků - 60

sestava Lhoty: Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč M, Pacík P, Vaněk D, Vilímek B,
střídali - Bartošák L,

12. 6. 2019

Mistrovské utkání OP muži Pozlovice - Nedašova Lhota 1:0(1:0)

Naši muži jeli do Pozlovic v úplně jiné sestavě než hráli v Poteči. Vypadalo to na velký výprask, ale naši kluci to bravurně zvládli. Mnoho hráčů chybělo kvůli zranění, někdo nemohl jít, atd. Naštěstí to dopadlo dobře. V jedenácti hráčích, kde nikdo nebyl na střídání, všechna čest. I když tam byly šance na vyrovnání, prostě chybělo štěstí.

asistenti - Fojtů J., Mravec D.

Diváků 60
sestava Lhoty: Šerý K, Kostka D, Pacík P, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Macháč M, Kafka T, Pacík J,

20. 5. 2019

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 1:0(0:0)

Tentokrát naši žáci hráli derby v Nedašově. Hráli výborně, po prvním poločase šli do kabin za stavu 0:0. V druhém poločase hra byla stále herně vyrovnaná a už to vypadalo že přijde na pokutové kopy, ale v poslední minutě utkání Nedašov vstřelil vítězný gol a bylo po všem.
Rozhodčí - Vavrys O.
asistenti - Holba F., Pacík P.

Diváků 30
sestava Lhoty - Fojtíková K., Kolínek M., Nováková E., Fojtík P., Majerechová E., Čundrlová M., Fojtíková Kar., Macháč L., Trochta J., Fojtíková R., Lysák P.,

Střídali - Řehák M., Řehák Š., Řeháková T., Bůbela F., Fojtík A., Fojtík J.,

20. 5. 2019

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Poteč 3:1 (1:1)

I když Nedašova Lhota byla papírově domácím týmem, tak se hrálo v Poteči. Oba týmy začaly ofenzivně, hrálo se nahoru dolů, hrálo se tvrdě, až do 18.min., kde se zranil lhotský brankář, který se srazil s protihráčem tak, že ho musela odvézt RZ. Pak se hrálo velice opatrně, hráči si dávali pozor na osobní zákroky, protože terén byl velmi podmáčený. První zahrozili hráči z Nedašovy Lhoty, ve 22.min. skoroval Macháč Marek po krásné střele. Dlouho drželi výsledek hosté, ale domácím se podařilo 5. minutě do konce poločasu vyrovnat na 1:1 Faldíkem. Po přestávce utkání bylo herně i výsledkově vyrovnané, takže to vypadalo na remízový konec, jenže v 76.min. přečíslili hráči ze Lhoty krásnou akcí Poteč, kde na konci stál Bartošák L., který navýšil skore na 2:1. Poteč se velmi snažila alespoň vyrovnat výsledek, otevřeli obranu a té využil Struhař M., který ránou z velké dálky střelou pod víko navyšoval na 3:1.

Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Štefanko J, Surmař J.

Diváků - 80
Goly:
Domácí - Macháč Mar., Bartošák L., Struhař M.
Hosté- Faldík L.

Sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Prekop D, Fojtík J, Struhař M, Bartošák L, Macháč Mich, Šerý V, Macháč Mar, Kafka T, Pacík J - střídali - Pacík P, Šerý V,

Sestava Poteče - Tichý D, - Pešout M, Tvarůžek Z, Juřica K, Bartoška D, Faldík L, Valčík F, Fojtík M, Kolařík P, Trojáček J, Fojtík T, střídali - Rosner J, Juřica V,

13. 5. 2019

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Zlín FC -dívky 1:1(1:1) PK 2:4

Naši žáci sehráli utkání už v sobotu, tentokrát s dívkami ze Zlína. Bohužel jenom remizovali 1:1 a na pokutové kopy prohráli 4:2. Za Lhotu jedním golem přispěl Fojtík Adam.

Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík J., Hlavica T.

Diváků: 20
Sestava Lhoty - Řehák Š., Nováková E. Řehák M., Fojtík P., Majerechová E., Fojtíková K., Fojtíková Kar., Kolínek M., Trochta J., Fojtíková R. Macháč L.

střídali - Lysák P., Řeháková T., Čundrlová M., Fojtík A., Fojtík J., Vaněk P., Bůbela F.

7. 5. 2019

Mistrovské utkání OP muži Mysločovice - Nedašova Lhota 4:0(2:0)

Naši muži se do druhého poločasu drželi skvěle, zlomilo jich až nespravedlivé odpískání pokutového kopu rozhodčím Uhlárem a tím bylo po celém fotbalu. Na konci utkání byl podán protest proti výroku rozhodčí.

Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti Mravec D., Janoš D.
Diváků 111

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Šerý V, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Šerý K, Macháč M, Kafka T,

střídali - Macháč M, Rajník J,

10. 4. 2019

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Vizovice 3:3(2:1)PK 2:1

Žáci začali jarní sezonu úspěšným začátkem, vyhráli nad Vizovicemi na pokutové kopy a tak získali 2 body. Za Lhotu skorovali Nováková Eliška dvěma goly a Majerechová Eliška jedením golem.

Rozhodčí - Ruman J.
Diváků - 40
sestava Lhoty - Fojtíková K., Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík A, Chovanec M,

10. 4. 2019

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 2:1(1:1)

Derby jak má být - plné očekávání, emocí, vyhrocených zákroků a hodně diváků. To byl zápas 16. kola Okresního přeboru mezi Nedašovou Lhotou a Návojnou. Od první minuty zápasu obě mužstva začala velmi opatrně, velká nervozita na kopačkách, řada nepřesných přihrávek, to bylo prvních deset minut než domácí v téže minutě skorovali na 1:0 hlavičkou Šerého K. Od té chvíle jakoby z domácích padla pomyslná tíha na nohou a začali hosty z Návojné tlačit. V 15. min. měli domácí vyloženou šanci, kdy do samostatného brejku poslali domácího Struhaře, který šel sám na brankaře, ale ve finále trefil mimo tyče. Už to vypadalo, že do šaten se půjde s jednobrankovým rozdílem pro domácí, ale ve 44. min. za vápnem napřáhl ke střele Ritter a výstavní střelou do šibenice srovnal na 1:1. Po přestávce se hra znovu herně vyrovnala, ale o stupeň vyšší tempo, a to také přineslo kýžené ovoce pro domácí, kteří v 55. min. navýšili skore na 2:1 střelou z dálky Bartošákem J. Návojná se velice snažila alespoň o vyrovnání výsledku, ale vždycky si vylámala zuby na výborně chytajícím domácím brankáři. Do konce utkání si domácí vydřenou výhru už nepustili.
Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Havrlant J., Brabec M.
Diváků - 221

Branky - Šerý K. - Bartošák J. -- Ritter D.

Sestava domácích Fojtík O, - Fojtík J, Pacík P, Bartošák J, Struhař M, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Prekop D, Bůbela F, Šerý V,
střídali - Rajník J, Macháč M, Vaněk D, Pacík J.
Sestava hostů - Bělaška J, - Macháč O, Janáč V, Káňa P, Bělaška M, Ritter D, Naňák J, Ptáček M, Šánek P, Řehák M, Ptáček V, střídali - Šenkeřík A, Řehák J, Naňák J.

1. 4. 2019

Mistrovské utkání OP muži Štípa - Nedašova Lhota 2:0(2:0)

První zápas v jarní části soutěže Okresního přeboru naši muži sehráli utkání ve Štípě. Sice prohráli 2:0, ale předvedli velmi sympatický výkon. První poločas skončil 2:0, druhý poločas udrželi a vydřeli bez inkasované branky, protože hráli v deseti hráčích od 45.min. bez vyloučeného hráče.