Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 10. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, v SZ polovině Čech až zataženo, místy přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:07:11

Slunce zapadá:17:53

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Čím déle vlaštovky u nás v říjnu prodlévají, tím déle pěkné a jasné dny potrvají.

Pranostika na akt. den

Do svatého Lukáše ruce kde chceš měj, ale po něm je za ňadra schovávej.

Elektronický katalog sociálních služeb

Živá obec

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Jasenná - Nedašova Lhota 5:3(3:1)

I poslední zápas podzimního kola naši hráči nezvládli a prohráli na půdě Jasenné 5:3. První poločas byl herně vyrovnaný, před koncem prvního poločasu dal kontaktní gol do šatny Macháč Marek, dokonce ve druhém poločase jsme sahaly po remíze dvěma brankami Bartošákem Ladislavem, ale těsně před koncem utkání jsme dostali gol na 5:3 a bylo po naději.

Rozhodčí - Střelec R.
asistenti Fojtů J., Štourač M.
Diváků - 80

sestava Lhoty - Fojtík O. - Fojtík J. Fojtík J. Pacík J. Vaněk D. Struhař M. Bartošák L, Šerý K. Macháč M. Macháč Mar. Kafka T.
střídal - Prekop D.

7. 10. 2019

Mistrovské utkání OP muži Mladcová " B" - Nedašova Lhota 4:2(2:1)

Už v neděli dopoledne v 10:30 hodin začali naši muži zápas v Mladcové. Škoda, že nebyli v plné sestavě, zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Goly za Lhotu stříleli Vaněk Daniel a Macháč Marek.

Rozhodčí - Krajča J.
Sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík J., Bartošák J, Bartošák L, Macháč M, Kafka T, Prekop D, Vaněk D, Rajník J, Šerý K,
střídali - Pacík P,

7. 10. 2019

Mistrovský zápas OP žáci sk.B Vizovice - Nedašova Lhota 11:0 (6:0)

Černá neděle pro naše žáky, kteří dostali nakládačku s Vizovicemi 11:0. Na takový výsledek se musí hned zapomenout a znovu začít hrát od nuly.

Rozhodčí - Havrlant J,
asistenti - Vaněk M, Fojtík M,

Diváků 52

sestava Lhoty - Fojtíková K, Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Karol, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P.
střídali - Čundrlová M, Řeháková T, Vaněk P, Bůbela F, Fojtík J, Fojtík A, Řehák Š.

7. 10. 2019

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Kostelec 0:8(0:2)

Než se domácí stačili rozkoukat, tak ve 2.min. utkání prohrávali už 2:0. S postupem času se domácí z toho náporu oklepávali a začali se pomaloučku rozjíždět. Vytvořili si také pár golových šancí, jenže neskončily v síti Kostelce, bylo to zbrklé a unáhlené. První poločas mohl být klidně výsledkově vyrovnán, jenže tomu tak nebylo. Druhý poločas hosté znovu udeřili a rozjeli brankostroj, kde nakonec zvítězili poměrem 0:8 z pohledu domácích.
Rozhodčí - Březík M.
asistenti - Havrlant J., Fišer V.

Diváků 30

sestava domácích - Šerý K, Fojtík J. Prekop D, Bůbela F, Bartošák J, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý V, Macháč M, Fojtík Jak,

střídali - Pacík P, Urbánek V, Macháč Mich, Vaněk D,

sestava hostů - Křížek M, Kolář J, Korvas R, Bačák P, Drábek A, Krajča J, Okénka M, Dočkal P, Velikovský P, Krhůtek J, Dvořák H,
střídali - Karpeka V, Novotný R, Vítek T,

7. 10. 2019

Mistrovský zápas OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1(0:1)

Přeložené utkání z neděle na pondělí, hráli naši žáci, i když byli domácím týmem v Pozlovicích. Bohužel prohrávali nešťastně od 13.min. utkání 1:0. Tak i utkání skončilo.

Rozhodčí - Eichner D.
asistenti - Fojtík M, Hrabina V.
Diváků 30

sestava Lhoty - Fojtíková K., Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P,
střídali - Čundrlová M, Řeháková T, Řehák Š, Bůbela F, Vaněk P, Fojtík A, Fojtík J,

7. 10. 2019

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Vlachovice 0:2(0:0)

Poslední zápas v sezoně naši žáci prohráli doma 2:0. I když byly Vlachovice lepší, naši jim stačili odolávat a odvracet nebezpečné útoky, a proto byl první poločas 0:0. Po zahájení druhého poločasu dostali hned kontaktní gol, který jich ještě více rozhodil. Pak dostali ještě v poslední minutě gol a bylo hotovo.

Rozhodčí - Vavrys O,
asistenti - Pacík P, Zoubek R.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Fojtíková K, Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P,

střídali - Řehák Š, Čundrlová M, Řeháková T, Vaněk P, Bůbela F, Fojtík J, Fojtík A,

7. 10. 2019

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Jasenná 3:0(2:0)

Poslední zápas sezony Nedašova Lhota ukončila vítězstvím nad Jasennou 3:0. Hosté sice mohli v 10.min. utkání vést a to nařízeným pokutovým kopem, ale výborný domácí golman penaltu chytil. Domácí se chtěli ještě naposled na své půdě předvést, a tak Jasennou načali ve 20.min. krásnou akcí, kterou zakončil přehozem přes brankáře Bartošák Ladislav. Za pár minut po téhle akci byl nařízen znovu pokutový kop, ale tentokrát kopali domácí a k míči se postavil Pacík Petr, který nekompromisně skoroval. Posledních 20.min. do konce utkání hosté začali zvyšovat tempo hry a domácích tlačili ke zdi, naštěstí domácí obrana náporu odolávala.Těsně před koncem utkání v 87.min. padl kuriozní gol Petrem Pacíkem a to tak, že zahrával z vlastní šestnáctky přímý kop, kde napálil míč takovou razancí, že přes celé hřiště skončil v soupeřově síti a tímto si domácí pojistili vítězství na 3:0.

Rozhodčí - Jager J.
asistenti Pacík V., Řezníček M.
Diváků - 70

Branky - Bartošák L. Pacík P 2x,
Sestava domácích - Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč Mar, Pacík P, Vaněk D, Bartošák L,
střídali - Struhař M, Macháč M, Bůbela F, Pacík J.

Sestava hostů - Sedláček A, Číž P, Kovář T, Maliňák Z. Švehlík J, Sušeň M, Smilek L, Jurčák P, Hřib T, Bajza S, Zicha J,
střídali - Mucska P, Kovář V, Řezníček M,

17. 6. 2019

Mistrovské utkání OP muži Slušovice "B" - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

Předposlední zápas končící sezony naši muži sehráli ve Slušovicích poměrem 2:0 pro domácí. První poločas se ukázal jako nadějný, naši hráli velmi dobře, měli tam i golové šance, ale míč jich neposlechl, aby zapadl do sítě. Druhá půle se vyvíjela taky dobře, už to vypadalo, že stav bude nerozhodný a půjdou do penaltového střetu, jenže v poslední čtvrthodině si nechali vstřelit dvě branky a bylo po naději.

Rozhodčí - Skopal J.
asistenti - Brabec M., Sedláček J.
Delegát - Vitásek V.
Diváků - 60

sestava Lhoty: Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč M, Pacík P, Vaněk D, Vilímek B,
střídali - Bartošák L,

12. 6. 2019

Mistrovské utkání OP muži Pozlovice - Nedašova Lhota 1:0(1:0)

Naši muži jeli do Pozlovic v úplně jiné sestavě než hráli v Poteči. Vypadalo to na velký výprask, ale naši kluci to bravurně zvládli. Mnoho hráčů chybělo kvůli zranění, někdo nemohl jít, atd. Naštěstí to dopadlo dobře. V jedenácti hráčích, kde nikdo nebyl na střídání, všechna čest. I když tam byly šance na vyrovnání, prostě chybělo štěstí.

asistenti - Fojtů J., Mravec D.

Diváků 60
sestava Lhoty: Šerý K, Kostka D, Pacík P, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Macháč M, Kafka T, Pacík J,

20. 5. 2019

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 1:0(0:0)

Tentokrát naši žáci hráli derby v Nedašově. Hráli výborně, po prvním poločase šli do kabin za stavu 0:0. V druhém poločase hra byla stále herně vyrovnaná a už to vypadalo že přijde na pokutové kopy, ale v poslední minutě utkání Nedašov vstřelil vítězný gol a bylo po všem.