Živá obec

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání III.B Rudimov - Nedašova Lhota 3:1(1:1)

I když Lhota vyhrávala od 15.min. utkání golem Vilímkem Bronislavem, znovu neudrželi stav utkání a prohráli 3:1. Je to velká škoda, že naši nepřivezli příznivější výsledek z Rudimova, prohráli dá se říct se starými Pány. I nadále jim držíme palce do příštích utkání.

Rozhodčí - Matucha Jiří
asistenti - Brabec M., Mravec D.
Diváků - 67

sestava Lhoty: Fojtík O., Bartošák L, Fojtík J, Macháč Mar, Pacík P, Prekop D, Rajník J, Vilímek B. Šerý K, Vaněk D, Pacík J,
střídali - Struhař M, Kostka L,

19. 8. 2019

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Drnovice 1:1(0:0) PK 5:3

Z obou stran strašně utrápený i když bojovný zápas, hodně nepřesných přihrávek, hodně neproměněných golových šancí. První poločas skončil bez branek. Druhý už byl o něco lepší, protože začali padat goly a první začali domácí. V 59.min. vystřelil z velkého vápna Bartošák L., který vsítil přímo pod břevno. Jenže za dvě minuty na to udeřili hosté z Drnovic, po nedohodě domácího obránce s brankářem vyrovnal stav utkání na 1:1 Horáček M. Za předvedený výkon si obě mužstva zasloužili remíz. A proto tento výsledek vydržel až do konce utkání a tak byly nařízeny pokutové kopy na které zvítězili domácí.

Rozhodčí- Goňa Vladimír
asistenti - Pacík V., Bodlák M.

Diváků 100

sestava domácích - Fojtík O.- Bartošák L. Fojtík J. Macháč Mar. Macháč Mich. Pacík P. Prekop D. Rajník J. Vilímek B. Šerý K. Šerý V.
sestava hostů - Struška M. Machů M, Horáček M. Vlček T. Chovanec R. Honek B. Vlček T. Dorničák L. Dorničák L. Stránský A. Kostka O.