Živá obec

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání Ml. žáků sk. C. Nedašova Lhota - Vlachovice 1:0(1:0)

V neděli naši žáci vyhráli nad Vlachovicemi 1:0. Byl to boj do poslední minuty, ale výsledek udrželi. Za Lhotu skorovala Fojtíková Romana ve 13.min.

Rozhodčí - Prekop D.
Diváků - 30
sestava Lhoty - Bůbela F, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Vaněk P, Bartošáková A, Melišová D, Fojtíková R,

8. 10. 2019

Mistrovský zápas MŽ sk.C: Štítná n/Vl. - Nedašova Lhota 20:1(11:1)

Ve středu dne 4.9.2019 sehráli naši žáci utkání ve Štítné, a to poměrem 20:1. Moc se jim zápas nevydařil, prostě Štítná byla o dvě třídy výše. Čestný gol za Lhotu vstřelil Macháč Lukáš.

sestava Lhoty: Řehák Š. Fojtík P. Fojtíková R. Macháč L. Trochta J, Řeháková T. Fojtík A, Bůbela F. Šuchma T, Vaněk P. Chovanec M.

Diváků 20

7. 10. 2019

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Biskupice 0:1(0:0)

Obě mužstva nastoupila do zápasu opatrnou hrou, jakoby se báli udělat vážnější chybu která by jich stála vítězství. Do poločasu to vypadalo na celkový remízový výsledek. Od obou mančaftů žádný líbivý fotbal, prostě kopaná. V 63.min. přišel pas do domácího území, kde po hrubce obrany prošel hostující Gajdůšek až před domácího brankáře, který se nemýlil a vsítil první a poslední gol zápasu. Lhota se snažila alespoň vyrovnat výsledek, ale pro mizerný a předvedený herní výkon to nešlo.

Rozhodčí - Ruman J.
asistenti - Pacík V., Vaškůj T.
Diváků - 90

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Pacík P, Macháč M, Macháč Mich, Kafka T, Prekop D, Kuvik J, Bartošák J, Fojtík J, Struhař M,
střídali - Vaněk D, Šerý V, Kostka L, Vilímek B, Rajník J, Urbánek V,

30. 9. 2019

Mistrovský zápas Ml.žáků sk. C Nedašova Lhota - Biskupice 1:8(0:5)

V sobotu začali naši žáci pátým kolem soutěže a ne vůbec zdárně. Prohráli vysokým výsledkem utkání a to 1:8. Za Lhotu čestným golem skoroval Řehák Šimon.

Diváků - 20

Sestava Lhoty - Řehák Š, Fojtík P, Pacíková A, Fojtík J, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Bůbela F, Šuchma T, Vaněk P, Bartošáková A, Melišová D,

30. 9. 2019

Mistrovský zápas MŽ sk. C Nedašova Lhota - Poteč 4:6(1:3)

Historicky poprvé na domácí půdě hráli naši mladší žáci. První poločas prohrávali 1:3, ale po půli se to skoro otočilo a hned ve 34. min. bylo vyrovnáno. Ale nakonec nezvládli koncovku zápasu a nechali si vstřelit ještě dva goly. Za Lhotu skorovali Pacíková Amálie, dvakrát Fojtíková Romana a jednou Fojtík Adam.

Rozhodčí - Pagáč J.
asistenti - Kostka M, Chovanec J,
Diváků - 20

sestava Lhoty - Řehák Š, Fojtík P, Fojtíková R, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Vaněk P, Chovanec M, Pacíková A,

16. 9. 2019

Mistrovské utkání III.B muži Nedašova Lhota - Nedašov 2:0(2:0)

Po dlouhých letech velmi očekávané derby mezi Nedašovou Lhotou a Nedašovem, těšili se hráči i fanoušci obou táborů. Obě mužstva se do zápasu vrhla s velkou chutí a velkým očekáváním. V 8 min. utkání založili domácí systematický útok, kde na konci akce stál Vaněk Daniel, který dával po odrazeném míči od hostujícího brankáře do prázdné brány. Domácí hráče to nabudilo, a tak bušili do soupeře co se dalo. Po necelé půlhodině zápasu zahrával vhazování míče domácí Kuvik J., který takzvaným islanďákem hodil míč až do malého vápna a tam si nešťastně tečoval míč hostující Kolínek Jakub, který navýšil skore na 2:0 pro domácí. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Do druhé půle naskočili domácí hodně vlažným tempem a to se mohlo vymstít. Soupeř začal vystrkovat růžky a domácí hráče začali tlačit ke zdi. Nedařila se koncovka ani útoky jako z první půle. A tak přišla smršť nakopávaných míčů do velkého vápna, kde domácí čelili tlaku Nedašova. Snad jednu největší možnost snížit skore měli hosté ze střely Fojtíka Jiřího, který mířil přímo do šibenice, ale skvělým zásahem domácího brankáře udržela Nedašova Lhota výsledek až do konce utkání. Derby jak má být, bohaté na diváky, přátelské a hodně golových příležitostí.

Rozhodčí - Kadlčák J.
asistenti - Fojtů J., Pacík V.
Diváků - 210
Branky - Vaněk D. Kolínek J.

Sestava domácích - Fojtík O, Prekop D, Pacík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Kuvik J, Vaněk D,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Kostka L, Šerý V,

Sestava hostů - Švach J, Mikula P, Kolínek L, Kolínek J, Kolínek J, Fojtík J, Novák D, Holba V, Novák D, Vaculík L, Novák L,
střídali: Novák J, Kolínek J, Švach R, Cícha J, Kolínek M, Strnka J,

9. 9. 2019

Diváků 20

5. 9. 2019

Mistrovské utkání MŽ sk.C Vlachovice - Nedašova Lhota 0:4(0:2)

V sobotu 31.8.2019 historicky první úspěch a zároveň první zápas po založení našich mladších žáků, kteří zvítězili na půdě Vlachovic 4:0. Přejeme jim do budoucna další vítězné zápasy a mnoho fotbalových zážitků. Branky za Lhotu dávali Macháč Lukáš 2X, Bůbela Filip a  Vaněk Pavel.

Rozhodčí - Zoubek R.
Diváků - 30

sestava Lhoty : Řehák Š. Fojtík P. Fojtíková R, Macháč L. Trochta J, Řeháková T, Bůbela F, Šuchma T, Vaněk P, Chovanec M, Šerý J,

2. 9. 2019

Mistrovské utkání III.B muži Nedašova Lhota - Zádveřice 4:1(3:0)

Konečně přišly první 3 body z řádného zápasu čtvrtého kola soutěže. Soupeř nepřijel moc v dobré náladě a bylo to znát i na utkání. Hned ve 24.min. otevřel skore domácí Macháč Marek. Zanedlouho zvyšoval na 2:0 Vilímek Bronislav. Před koncem prvního poločasu ještě stačil skorovat do kabin Pacík Jakub na 3:0. Druhá půle začala taky slibně v 63.min navyšoval skore na 4:0 znovu Pacík Jakub svou střelou mistrně zasunul do sítě. Domácí se jakoby spokojili s výsledkem a tak v herním stylu polevili. Pak přišla odplata v podobě čestného golu hostujícího Holíka.

Rozhodčí - Mikeska J.
asistenti - Pagáč J., Maršálek B.
Diváků - 70
Branky - Macháč M. Vilímek B. Pacík J 2X.
Sestava Lhoty : Fojtík O. Fojtík J. Prekop D. Struhař M, Bartošák L, Macháč M. Šerý V, Macháč Mar, Kafka T, Vilímek B, Kuvik J,
střídali - Rajník J, Pacík P, Kostka L, Pacík J, Šerý K,

2. 9. 2019

Mistrovské utkání III. B Nedaěova Lhota - Rokytnice 1:2 (1:2)

Bohužel znovu nešťastný zápas domácích provází další neděli. Už v 11.min. se nechali přehrát v obranné části a hosté vedli Gromským 1:0. Sice ve 30.min. utkání domácí vyrovnali Macháčem Markem, ale co naplat když za dvě minuty si nechali vstřelit další gol od Urbaníka, který byl vítězný.

Rozhodčí - Mana D.
asistenti Pacík V.
Zoller J.
Diváků - 40

sestava domácích -- Fojtík O.- Fojtík J. Prekop D. Pacík P. Vilímek B. Vaněk D. Rajník J. Struhař M. Bartošák L. Šerý K. Macháč M.
sestava hostů - Krupík P. - Ocelík J. Bureš R. Gromský O. Saloky P. Urbaník V. Šuráň Z. Kovařík J. Orgoník S. Vacula R. Čuč R.