Živá obec

Obsah

Stránka

Mistrovský zápas mužů III.B Petrůvka --Nedašova Lhota 4:2(3:2)

Už v sobotu naši muži sehráli poslední zápas podzimní části soutěže na Petrůvce. Zápas se vyvíjel velmi dobře už ve 2.min. jsme vedli 1:0 díky brance Michala Macháče. Jenže vzápětí na to odpověděli domácí vyrovnávající brankou. Do poločasu domácí přidali ještě dvě branky a už to vypadalo na debakl, ale naši neskládali zbraně a těsně před hvizdem do kabin naši snížili stav na přívětivých 3:2, skoroval krásným přehozem přes domácího brankáře hlavičkou Macháč Marek. Po půli byl zápas herně vyrovnaný, ale přece se domácím podařilo ještě jednou skorovat těsně před koncem utkání, kde udělali tečku na konečných 4:2. I tak našim hráčům, kteří se podíleli na tomto zápase, děkujeme, protože v jedenácti lidech se to nedá hrát.

Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Krajíček T., Slaník L.
Diváků - 30

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Vaněk D, Bartošák L, Macháč M, Macháč Mar., Kafka T, Pacík F, Macháč Jos.

5. 11. 2019

Mistrovský zápas ml. žáků sk.C Biskupice - Nedašova Lhota 9:0(5:0)

Poslední zápas podzimního kola naši žáci hráli v Biskupicích. I tento zápas se jim nevydařil a prohráli vysokým výsledkem.

Rozhodčí - Novosad M.
Diváků - 10
sestava Lhoty - Fojtíková R, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Fojtík J, Vaněk P, Šerý J, Bartošáková A, Melišová D, Bůbela F, Kačeniar L,

5. 11. 2019

Mistrovský zápas III. B Nedašova Lhota - Vysoké Pole 1:0(1:0)

Prakticky se zápas rozhodl už v prvním poločase, kdy ve 35.min. domácí zahrávali přímý kop, kde z hlavičky Bartošáka Josefa, který přehodil hostujícího golmana, padl první a poslední gol utkání. Hostující z Vysokého Pole měli taky šance na vyrovnání, jenže v brance stál výborný Šerý Karel, který zabránil mnoha golům z kopaček soupeře. I domácí měli šance, ale neuměli jich využít a tak utkání skončilo spravedlivě 1:0.

Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík V., Machů P.

Diváků - 100
branky - Bartošák Josef

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J, Pacík P, Bartošák J, Fojtík J, Bartošák L, Macháč M, Šerý V, Kafka T, Kuvik J, Rajník J,
střídali - Prekop D, Kostka L, Vaněk D, Macháč M,

29. 10. 2019

Mistrovské utkání Ml.žáků sk. C. Nedašova Lhota - Šanov 1:3(1:1)

Předposlední kolo soutěže znovu naši žáci nezvládli zápas a prohráli se Šanovem 1:3. I když naši byli lepší, stejně prohráli. Už to vypadalo na remíz, ale tři minuty před koncem si nechali vstřelit dvě branky, které rozhodly utkání. Za Lhotu alespoň čestným golem korigovala výsledek Fojtíková Romana.

Rozhodčí - Prekop D.
Diváků - 20

Mistrovské utkání ml. žáků sk.C Poteč - Nedašova Lhota 7:2(3:1)

V neděli naši žáci rozjeli 8.kolo soutěže v Poteči. I když byli v plné sestavě prohráli vysokým výsledkem, a to 7:2. Do poločasu to vypadalo ještě nadějně, bylo to 3:1. Po půli pak dostali ještě čtyři branky. Za Lhotu skorovali Fojtík Adam a druhý gol dal premiérovým záznamem Šuchma Tadeáš.

Rozhodčí - Františák P.
Diváků - 30

sestava Lhoty - Fojtíková R, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Šuchma T, Fojtík J, Vaněk P, Šerý J, Bartošáková A, Melišová D.

21. 10. 2019

Mistrovské utkání III.B muži Louky "B" - Nedašova Lhota 3:3(1:2) PK 3:2

Naši muži v pátek 18.10.2019 dohrávali 10. kolo mistrovského utkání, které bylo minule odloženo ohledně kvůli nezpůsobilém terénu. Naši hráči začali velmi skvěle, do domácích se obuli s velkou chutí a hned ve 21.min. vedli 1:0 po brance Kafky Tomáše. Za necelé tři minuty jsme vedli 2:0 znovu po brance Kafky. Zápas se vyvíjel velmi dobře, do poločasu jsme udrželi vedoucí stav utkání. Po půli v 60.min. znovu udeřili naši a brankou Jana Kuvika jsme vedli už 3:1. Tento výsledek jsme drželi do 88.min. kdy rozhodčí zapískal druhý pokutový kop a bylo 3:2. Už to vypadalo že tento výsledek udržíme zuby nehty, ale přišla 90.min. a rozhodčí znovu pískl penaltu a to třetí a poslední. Penaltový rozstřel jsme prohráli, ale i tak musíme hráčům vyseknout velkou poklonu, protože si z Louk u Zlína odvážíme jeden bod.
Rozhodčí - Jager J.
asistenti - Uhlířová M., Brunclík M.
Diváků - 50

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J. Prekop D. Pacík P, Vaněk D, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Kuvik J, Kafka T, Vilímek B,
střídali - Kostka L, Juřica M, Pacík F,

Mistrovské utkání mužů III.B Šanov - Nedašova Lhota 2:2(2:0) PK 10:9

Po pátku naši muži sehráli další utkání, a to v neděli v Šanově. První poločas se nevyvíjel moc příznivě, ten jsme prohráli 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu lépe v 74.min. napřáhl ke střele Bartošák Ladislav, který krásnou střelou vsítil první gol. Netrvalo ani dvě minuty a z dalšího útoku na soupeře hlavičkou vsítil Struhař Martin vyrovnávací gol. To už si Lhota nenechala vzít a utkání dovedla do pokutových kopů. Bohužel pokutové kopy jsme prohráli výsledkem 10:9. Lhocané si znovu přivezli drahocenný bod od soupeře.

Rozhodčí - Ruman J.
asistenti - Ševčík J, Mudrák M,
Diváků - 80

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J. Prekop D, Pacík P, Bartošák J, Bartošák L, Macháč M, Šerý V, Kuvik J, Kafka T, Urbánek V,
střídali - Struhař M, Jurča T, Juřica M, Vaněk J, Pacík F,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Bohuslavice n/Vl. 0:1(0:0)

Další zápas který vypadal na remízový výsledek. První poločas byl z pohledu obou mužstev velmi vlažný. Druhý už byl lepší alespoň na golové šance. Soupeř z Bohuslavic zahrával jedinou standartní situaci, kterou využili na sto procent. Od té chvíle domácí bušili do soupeře, ale nestálo při nich to pomyslné štěstíčko. Jak se říká, když se nedaří, tak se nedaří. Dvě nastřelené tyčky, dvě břevna a ono nic. Znovu domácí padli na své půdě.

Rozhodčí - Hasukič S.
asistenti - Pacík V., Jandl P.
Branky - Šebák Miroslav

sestava Lhoty- Fojtík O, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Vaněk D, Kafka T, Bartošák J, Fojtík J, Kuvik J, Vaněk J, Vilímek B,
střídali - Struhař M, Šerý K, Macháč M, Rajník J, Kostka L,

14. 10. 2019

Mistrovské utkání Ml. žáků sk.C Nedašova Lhota - Štítná n/Vl. 0:15(0:8)

Ve čtvrtek si předehrávali 7.kolo soutěže žáci, místo neděle. Domácí Nedašova Lhota hostila soupeře ze Štítné. Bylo vidět, jak je soupeř fotbalově vyspělý a proto naši prohráli vysokým výsledkem, a to 15:0.

Rozhodčí - Pagáč J.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Bůbela F, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Vaněk P, Bartošáková A, Fojtíková N, Melišová D. Kačeniar L,

Mistrovské utkání III.B muži Louky "B" - Nedašova Lhota 0:0

V sobotu dne 5.10.2019 se zápas v Loukách neodehrál kvůli nepřizpůsobenému terénu. Náhradní termín určí STK.