Navigace

Obsah

Mistrovské utkání III.B tř.: Drnovice - Nedašova Lhota 1:3(1:3)

Typ: ostatní
Naši muži si znovu zaslouží pochvalu za výsledek a výkon na hřišti soupeře. Nedašova Lhota si přivezla cenné 3 body z Drnovic za výhru 3:1. Už hned v 15. minutě utkání domácí brankař špatně rozehrál, přihrávku zachytil Macháč Marek, který si branku vychutnal a bylo 1:0 pro Lhotu. Pak domácí ve 23. minutě vyrovnali skore na 1:1 Vlčkem, ale přišla 30. minuta a Lhota znovu zahrozila brankou Macháčem Markem. Těsně před koncem prvního poločasu Lhota založila postupný útok z vlastní půle hřiště až se dostali před domácího brankáře, kde hlavou skoroval Pacík Petr. Druhý poločas byl herně pohodový, kde si naši hlídali výsledek, a tak utkání skončilo 3:1 pro nás.