Aktuální počasí

Počasí dnes:

14. 12. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno, místy přeháňky nebo déšť, četnější na severu, od 800m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Přehrát/Zastavit Další

Východ a západ slunce

Slunce vychází:07:33

Slunce zapadá:15:51

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

V prosinci-li zima, sníh-li hojně lítá, hojnost všady bývá žita.

Pranostika na akt. den

Na svatého Nikasia se mají dělat knutle, neb jimi vázané obilí nežerou myši.

Elektronický katalog sociálních služeb

Živá obec

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Luhačovice 2:4 (0:1)

10. kolo OP Mužů nepřineslo domácí Nedašovy Lhoty vítězství z Luhačovicemi. Na těžkém promáčeném terénu obě mužstva začala opatrně, až do 22.min.utkání, kdy se osmělili hosté z Luhačovic, založili postupný útok, kde na konci akce stál Šůstek Jan. Hosté s postupem času získávali více ze hry a tak si vytvořili pár slibných gÓlových šancí, ale neproměnili. Po obrátce hned po rozehrání míče ve 46.min. domácí obdrželi druhý gól zásluhou Daňou Sebastiánem. Už to vypadalo že se domácí sesypou, ale hned vzápětí v 54.min. odpověděl brankou Bartošák Ladislav a tak domácí to vrátilo znovu do hry. Za dvě minuty znovu útok domácích a bylo vyrovnáno tentokrát Bartošákem Josefem. Domácí se snažili výsledek dovézt do nerozhodného stavu utkání, ale zbývalo ještě dost minut do konce utkání a tak hosté zahrozili ještě dvakrát. Darovaným gólem jim přispěl brankář domácích, který centrovanou střelou pustil míč, který na podmáčeném terénu sklouzl přímo za tyčku. Další gól dostali domácí po hrubce obránce, který přímo míč namazal hostujícímu Michnovi.
Branky - Bartošák L., Bartošák J., - Šustek J. Daňo S,Pešek R.,Michna L.
Diváků 60
Rozhodčí - Kolář S.
asistenti Pacík V., Zmeškal M,
Sestava domácích - Fojtík O,- Šerý V, Macháč J, Fojtík J, Bartošák J, Pagáč J, Bartošák L, Urbánek V, Bůbela F, Kafka T, Fojtík J,
střídali - Šerý K, Kostka E, Pacík F,Macháč M, Pacík P,
Sestava hostů - Coufalík M, - Šůstek J, Červenka D, Červenka Z, Zmeškal M, Pešek R, Horáček M, Jelínek J, Bača L, Bartek P, Dańo S,
střídali - Coufalík M, Pavlík M, Michna L,

9. 10. 2017

Mistrovské utkání OP žáků sk. B Nevšová - Nedašova Lhota 8:0 (6:0)

Naši žáci začali pátkem 6.10.2017 a nedělí 8.10 dvojzápasem, který v Nevšové nezvládli a prohráli 8:0. Hráči Nevšové byli posíleni sdruženým mužstvem ze Štítné a tak byli silní v kramflecích a proto naši hráči strádali na hře.
Rozhodčí - Hasukič S,
asistenti Hyžík P, Fojtík M,
Diváků 10
sestava Lhoty - Bůbela T, Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š.

9. 10. 2017

Mistrovský zápas OP žáků sk. B Nedašova Lhota - Nedašov 0:3(0:2)

V neděli 8.10.2017 naši žáci hráli s mužstvem Nedašova. Nevypadalo to špatně po herní stránce, ale terén byl dost podmáčený a tak to měli obě mužstva těžké. Na Nedašovu bylo vidět, že byli hernější a v zakončování přesnější, a tak výsledek utkání skončil 0:3 pro hosty z Nedašova.
Rozhodčí - Dobiáš A,
asistenti Bůbela J, Holba F.
Diváků - 38
sestava Lhoty - Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š,

9. 10. 2017

Mistrovské utkání OP muži Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5:1 (3:0)

V sobotu naši muži hráli v Dolní Lhotě a nedopadlo to moc dobře. Začali takovým vlažným tempem a to se jim vymstilo. Už ve 2.min. utkání prohrávali 1.0. A tak poločas skončil 3:0 pro domácí. V kabině dostali naši hráči sodu od hrajícího trenéra a bylo to vidět na hře v druhé polovině utkání. Naši hráči začali bojovat a chtěli něco udělat s výsledkem, alespoň snížit stav utkání. Jenže domácí zahrávali přímý kop a náš brankář udělal velkou hrubku, když mu míč proletěl rukavicemi a hned to bylo 4:0. Naši se ale nevzdávali, vytvořili si i slibné gólové akce, ale ve finále se míče zalekli. Jediným čestným gólem se blýskl Bartošák Josef. Naši mohli klidně i vyrovnat, ale nebylo jim přáno. Nakonec v 90.min. dostali ještě jeden gól a bylo vymalováno.
Rozhodčí - Prokůpek K.
asistenti - Houžvička Č., Remeš M.
Diváků -50
sestava Ned. Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Kostka D , Fojtík J, Bartošák J, Pagáč J, Struhař M, Bartošák L, Šerý V, Bůbela F, Macháč J,
střídali - Urbánek V, Holba M, Pacík P, Prekop D, Kostka E,

3. 10. 2017

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Pozlovice - Nedašova Lhota 1:1 (0:1) PK 3:1

Už se nepodařilo našim žákům zopakovat výsledek z předešlého zápasu s Pozlovicemi, který hráli ve čtvrtek doma. Ale i tak zahráli skvěle, dokonce první poločas vyhráli 1:0. V druhém poločase dostali vyrovnávající branku a tak museli přijít na konci utkání na řadu pokutové kopy, na které naši hráči prohráli. Ale i tak zasloužený bod z Pozlovic. Za Lhotu skóroval Vaněk Jan.
Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Švadleňák J,Fojtík M,
Diváků -30
sestava Lhoty: Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J,
střídali - Fojtík P, Fojtík A, Fojtíková R, Řehák Š, Fojtíková K,

3. 10. 2017

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 6:1(2:0)

Dne 28.9.2017 naši žáci hráli dohrávku druhého kola soutěže. Začali velmi dobře a hned v 5.min. utkání otevřel skóre kapitán Fojtík Martin. Netrvalo dlouho a na 2:0 zvyšoval Macháč Lukáš. Naši si vytvořili nespočet vyložených šancí, ale do poločasu se jim skórovat už nepodařilo. Po poločase domácí rozjeli brankostroj a ve 48.min. opět navýšil skóre Macháč Lukáš na 3:0. V 56.min. domácí Lhota zahrávala rohový kop, kde po hlavičce zvyšoval Kolínek Marek už na 4:0. Hosté z Pozlovic si nevěděli rady s našimi přímočarými útoky a tak v 59.min. utekl obraně hostů rychlý Řehák Michal, který šel sám na brankaře a navýšil skóre na 5:0. Hostům se podařil jeden útok a tak korigovali výsledek čestným golem na 5:1. Lhota ještě těsně před koncem utkání navýšila skóre na konečných 6:1 Vaňkem Janem.
Rozhodčí - Divácký J.
asistenti - Pacík P., Hájek M.
Sestava Lhoty - Bůbela T. - Fojtík M, Jurik M, Vaněk J, Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Řehák Š,
střídali - Fojtík P, Fojtík A, Fojtíková R, Fojtíková K, Nováková E,
Diváků - 25

2. 10. 2017

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Rokytnice 5:1 (1:0)

Domácí začali utkání velmi dobře, hned po rozehrávce založili útok ze kterého byl rohový kop, který zahrával Pagáč ve 2.min. utkání a míč přesně posadil na hlavu Bartošákovi Ladislavu. Domácí mužstvo to nabudilo a vytvořili si nespočet gólových šancí, které nevyužili. Do poločasu, kdyby domácí využili čtyři vyložené tutovky, tak by se hosté z Rokytnice nemohli ani zlobit. Ale i oni měli dost dobré šance na zkorigování výsledku, dvakrát šli na brankáře sami, ale výtečný golman Fojtík jich vychytal. V 36.min. měli hosté největší šanci na vyrovnání výsledku, dokonce překonali domácího brankáře, ale míč naštěstí skončil na tyčce. Hned po zahájení druhého poločasu dostali hosté druhou ránu pod pás, ve 46.min. napřáhl ke střele za velkým vápnem Pagáč Josef a rozvlnil síť podruhé. Hosté z Rokytnice se pomalu začali rozkládat. V 52.min. po centru do vápna zvyšoval krásnou střelou Bartošák Josef. V 56.min. po střele a odraženému míči který neudržel v koši hostující brankář,dorážkou zvyšoval skóre na 4:0 Struhař Martin. Hosté už neměli sil s výsledkem něco udělat a působili dojmem odevzdanosti. Z obrany jen nakopávali míče, ale vepředu nikdo nebyl a tak Lhota dostala ještě jednu šanci z rohového kopu v 67.min., který zahrával rovněž Pagáč a posadil míč tentokrát na hlavu Fojtíkovi Jakubovi na 5:0. Hosté už jen těsně před koncem utkání korigovali výsledek z pokutového kopu který proměnil Vacula Roman.
Rozhodčí - Valenta O.
asistenti - Měřička J., Pacík V.
Diváků- 71
Sestava domácích:Fojtík O,- Fojtík J, Fojtík J. Bartošák J, Pagáč J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Bůbela F, Kafka T.
střídali : Macháč M, Urbánek V, Holba M, Pacík P, Prekop D,
Sestava hostů: Baklík M,- Saloky P, Pešek T, Roder J, Orgoník S, Štěpaník M, Eliáš M, Vacula R, Suchý M, Hanák P, Řihák J,
střídali : Salvet D, Šuráň Z.

25. 9. 2017

Mistrovské utkání OP muži Mladcová "B" - Nedašova Lhota 8:0(5:0)

Naši muži sehráli velmi nešťastné utkání v Mladcové. Na co šáhli, to se nedařilo. Prostě neměli svůj den, žádná přihrávka, žádný kloudný útok, žádné zpracování míče, balony jim odskakovali od nohy, bylo vidět že tam chybí zkušenost a klid na míči.

Rozhodčí - Ruman J.
asistenti - Houžvička Č., Divácký J.

Diváků - 60
sestava Lhoty - Fojtík O,- Pagáč J, Struhař M, Bartošák L, Kafka T, Kostka D, Bartošák P, Bůbela F, Urbánek V, Kostka E, Holba M,
střídali - Šerý K, Šerý V, Pacík P, Prekop D

20. 9. 2017

Mistrovské utkání OP žáků sk. B Nedašova Lhota - Vizovice 1:4(0:1)

Naši žáci nezačali druhým zápasem nijak valně. Přivítali doma silného soupeře z Vizovic. Naši odolávali nájezdům až do 27.min. utkání, kdy inkasovali první branku.Poločas skončil přívětivým výsledkem 0:1. Po poločase naši zatlačili soupeře a ve 37.min. vstřelil Řehák Šimon vyrovnávající branku. Ale vzápětí dostali vedoucí branku soupeře a tím se to rozjelo, zkušenost a přesnost hry navýšila skóre utkání až na 4:1 z pohledu hostí.
Rozhodčí - Ptáček F.
asistenti - Pacík F., Václavík T.
Diváků -20
Branky za Lhotu Řehák Š.
Sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M, Jurik M, Vaněk J, Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Řehák Š,
střídali - Fojtík P, Fojtík A, Fojtíková R, Fojtík L.

11. 9. 2017

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Štípa 2:0 (1:0)

Zápas domácí začali velmi opatrně, hráli spíše defenzívu a vyčkávali na chybu soupeře. Hosté ze Štípy měli více ze hry, držení míče měli víc jak 70%, ale ohrožení brány už nebylo tak přesné. Domácí jenom vyčkávali a snažili se na nějaké nakopávané výpady do obrany hostí. Až přišla první příležitost v 17.min. zápasu, kdy domácí zahrávali rohový kop, ze kterého skóroval hlavou Struhař Martin. Po tomto gólu se hra pozvolna začala procentuálně vyrovnávat, ale do poločasu se už nic víc nestalo. Po přestávce domácí založili útok, kde v 50.min. se dostal k míči Pagáč Josef a dalekonosnou střelou z 25-ti metrů vsítil přímo do šibenice. I hosté ze Štípy měli také vyložené šance, kdy ze zahrávaného přímého kopu nastřelili břevno a za pár minut po postupném útoku osamocený hráč před domácí brankou minul balon. Nakonec domácí Nedašova Lhota si výsledek zuby nehty ubránila i když soupeř byl hernějším týmem.

Rozhodčí - Hasukič Salih
asistenti - Pacík V., Holík P.
Diváků - 100
Branky - Struhař M, Pagáč J.
Sestava domácích - Fojtík O,-, Fojtík J, Prekop D, Pacík J, Fojtík J, Bartošák J, Pagáč J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Vaněk M,
střídali - Macháč M, Šerý V, Kafka T, Kostka D, Pacík P.
Sestava hostů- Mikulík J.- Suchý M, Šimek M, Gažda M, Sviečka L, Reimitz P, Dlabaja M, Stodůlka O, Holík T, Okál F, Lunˇák A,