Aktuální počasí

Počasí dnes:

16. 12. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, během dne místy až polojasno, ojediněle slabé sněžení. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Poteč - Nedašova Lhota 2:5(1:3)

Naši muži zahráli v Poteči excelentně. Hned ze začátku si zápas vzali do svých rukou nebo spíše nohou a tak v 11.min. mohl skorovat Bartošák L. Hned na to v 18. min. zvyšoval náskok na 2:0 Struhař M. Soupeře tak rychlý vpád do zápasu Lhoty zaskočil a tak přidali na obrátkách a ve 34. min. snížili stav utkání na rozdílový gol. Jenže hned na to znovu Lhota odpověděla golem Martina Struhaře takzvaně golem do šatny. Poločas jsme přečkali v šatně s dvou golovým náskokem. Po obrátce naši začali ze zataženou obranou a soupeř začal do nás bušit tak, že v 55. min. snižovali stav na 2:3 z pohledu Poteče. To se Lhotě nelíbilo a tak přišla golparáda Josefa Pagáče, který dvěma goly Poteč deklasoval.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Prekop R.
Mana J.
Diváků - 100
Branky - Bartošák L, Struhař M 2x, Pagáč J 2x,
sestava Lhoty - Fojtík O. - Pagáč J, Bartošák L, Šerý K, Bartošák J, Urbánek V, Fojtík J, Pacík F, Bůbela F, Kafka T, Struhař M,
střídali - Pacík P, Šerý V, Macháč M, Prekop D, Macháč Mar.

16. 4. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 2:0(1:0)

Druhým zápasem jarní části naši žáci vyhráli 2:0 nad Pozlovicemi. Za Lhotu nejdříve skoroval ve 30.min. Fojtík Martin a druhý gol přidal Řehák Michal ve 40.min.utkání.
Rozhodčí - Prášil T.
asistenti - Pacík P.
Švadlenˇák J.
Diváků - 30
sestava Lhoty - Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurík M, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Řehák Š, Fojtík P, Fojtík A,

16. 4. 2018

Mistrovský zápas OP-žáků sk.B Nedašova Lhota - Nevšová 1:5(0:2)

První jarní zápas žáků se nevydařil, prohráli doma s Nevšovou 1:5. Doufejme že další zápasy budou lepší a hojné na branky ze strany Lhoty. Čestný gol za Lhotu dával Řehák Michal.
Diváků - 35
Rozhodčí - Štourač M.
asistenti - Fojtík M., Hnilo L.
Sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M. Nováková E. Jurík M. Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Fojtíková K, Macháč L,
střídali - Fojtíková R, Fojtík A, Fojtík P, Řehák Š. Vaněk J,

16. 4. 2018

Zápas OP Muži Nedašova Lhota - Mysločovice A (3:0, poločas 1:0)

První poločas byl průměrný, neobjevilo se mnoho gólových šancí. Hosté si v prvním poločase střelili na bránu dvakrát bez gólu, zatímco domácí na konci poločasu střelbou na bránu zajistili vedení 1:0. Gól vstřelil Bartošák L. ve 41. minutě. Druhý poločas začali hosté náporem, byli v převaze a vytvořili si i pár vyložených šancí, ale dobré zákroky brankáře domácích odvrátily možnost skórování. Druhý gól, který vstřelil Urbánek V. padl v 68. minutě, kdy hrubou chybou hostující brankář odkryl soupeři branku a domácí využili možnost dát gól do prázdné brány. V nastaveném čase domácí přidali třetí gól, který střelou z 18. metrů od dřevna do branky zajistil střídající hráč Pacík P.

Sestavy:
Domácí - Fojtík Ondřej, Pagáč Josef, Bartošák Ladislav, Šerý Karel, Bartošák Josef, Urbánek Vít, Fojtík Jakub, Pacík František, Bůbela František, Kafka Tomáš, Struhař Martin
Střídající - Pacík Petr, Fojtík Josef, Šerý Václav, Macháč Marek, Prekop David

Hosté - Potočný Vlastimil, Pavlačík Ondřej, Toman Martin, Švach Pavel, Holman David, Skopalík Daniel, Miklík Petr, Hořčica Květoslav, Dřímal Milan, Bielik Jiří, Petlach Tomáš
Střídající - Pištěk Miroslav, Teplý Tomáš, Petružálek Tomáš, Pálka David

Góly dali:
Domácí - Bartošák L., Urbánek V., Pacík P.

9. 4. 2018

Zápas OP Muži Nedašova Lhota - Kostelec 4:3, poločas 1:2

Zápas začal dobře pro domácí, když v 8. minutě vedli 1:0, ale do poločasu Kostelec zápas otočil na 2:1.
V druhém poločase se Nedašova Lhota zlepšila a otočila zápas na 3:2. Soupeř ale zápas vyrovnal. Na konci poločasu domácí rozhodli zápas krásným gólem, který vstřelil střídající M. Macháč, a tak vyhráli 4:3.

Sestavy:
Domácí - Fojtík Ondřej, Pagáč Josef, Bartošák Ladislav, Šerý Karel, Kafka Tomáš, Kostka David, Pacík František, Struhař Martin, Macháč Marek, Bartošak Josef, Fojtík Jakub
Střidající - Macháč Michal, Prekop David, Pacík Petr

Hosté - Ondráček Jiří, Kolář Jindřich, Karpeko Viktor, Lukosz Tomáš, Vaculík Miroslav, Krhůtek Jan, Dočkal Petr, Grác David, Vítek Tomáš, Novotný Radek, Krajča Jaroslav.

Góly dali:
Domácí - Struhař Martin 2x, Bartošák Ladislav, Macháč Michal.
Hosté - Novotný Radek 2x, Dočkal Petr

3. 4. 2018

Mistrovské utkání OP muži Bylnice-Nedašova Lhota

První zápas jarního kola OP TJ Nedašova Lhota nehrála pro nezpůsobilý terén. Druhý zápas hrála Lhota derby v Bylnici a odvezla si cenný bod. Zápas se hrál nahoru dolů, dokonce první poločas jsme měli převahu, ale druhá půle už byla poslabší. Tam jsme dostali hned na začátku druhé půle gol a od té chvíle se Lhota bála o výsledek. Naštěstí to dotáhli do zdárného konce a skončilo to remízou 1:1. Na pokutové kopy jsme prohráli poměrem 4:3. Jediný gol ze hry dával za Lhotu Bartošák Ladislav.
Sestava Lhoty: Fojtík O,- Pagáč J, Bartošák L, Šerý K, Kafka T, Struhař M, Bartošák J, Urbánek V, Fojtík J, Šerý V, Prekop D,
střídali:- Macháč M, Bůbela F, Pacík F, Macháč Michal, Fojtík J, Pacík P, Kostka E.
Diváků 80
Rozhodčí - Hasukič Salih

3. 4. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Luhačovice 2:4 (0:1)

10. kolo OP Mužů nepřineslo domácí Nedašovy Lhoty vítězství z Luhačovicemi. Na těžkém promáčeném terénu obě mužstva začala opatrně, až do 22.min.utkání, kdy se osmělili hosté z Luhačovic, založili postupný útok, kde na konci akce stál Šůstek Jan. Hosté s postupem času získávali více ze hry a tak si vytvořili pár slibných gÓlových šancí, ale neproměnili. Po obrátce hned po rozehrání míče ve 46.min. domácí obdrželi druhý gól zásluhou Daňou Sebastiánem. Už to vypadalo že se domácí sesypou, ale hned vzápětí v 54.min. odpověděl brankou Bartošák Ladislav a tak domácí to vrátilo znovu do hry. Za dvě minuty znovu útok domácích a bylo vyrovnáno tentokrát Bartošákem Josefem. Domácí se snažili výsledek dovézt do nerozhodného stavu utkání, ale zbývalo ještě dost minut do konce utkání a tak hosté zahrozili ještě dvakrát. Darovaným gólem jim přispěl brankář domácích, který centrovanou střelou pustil míč, který na podmáčeném terénu sklouzl přímo za tyčku. Další gól dostali domácí po hrubce obránce, který přímo míč namazal hostujícímu Michnovi.
Branky - Bartošák L., Bartošák J., - Šustek J. Daňo S,Pešek R.,Michna L.
Diváků 60
Rozhodčí - Kolář S.
asistenti Pacík V., Zmeškal M,
Sestava domácích - Fojtík O,- Šerý V, Macháč J, Fojtík J, Bartošák J, Pagáč J, Bartošák L, Urbánek V, Bůbela F, Kafka T, Fojtík J,
střídali - Šerý K, Kostka E, Pacík F,Macháč M, Pacík P,
Sestava hostů - Coufalík M, - Šůstek J, Červenka D, Červenka Z, Zmeškal M, Pešek R, Horáček M, Jelínek J, Bača L, Bartek P, Dańo S,
střídali - Coufalík M, Pavlík M, Michna L,

9. 10. 2017

Mistrovské utkání OP žáků sk. B Nevšová - Nedašova Lhota 8:0 (6:0)

Naši žáci začali pátkem 6.10.2017 a nedělí 8.10 dvojzápasem, který v Nevšové nezvládli a prohráli 8:0. Hráči Nevšové byli posíleni sdruženým mužstvem ze Štítné a tak byli silní v kramflecích a proto naši hráči strádali na hře.
Rozhodčí - Hasukič S,
asistenti Hyžík P, Fojtík M,
Diváků 10
sestava Lhoty - Bůbela T, Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š.

9. 10. 2017

Mistrovský zápas OP žáků sk. B Nedašova Lhota - Nedašov 0:3(0:2)

V neděli 8.10.2017 naši žáci hráli s mužstvem Nedašova. Nevypadalo to špatně po herní stránce, ale terén byl dost podmáčený a tak to měli obě mužstva těžké. Na Nedašovu bylo vidět, že byli hernější a v zakončování přesnější, a tak výsledek utkání skončil 0:3 pro hosty z Nedašova.
Rozhodčí - Dobiáš A,
asistenti Bůbela J, Holba F.
Diváků - 38
sestava Lhoty - Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š,

9. 10. 2017

Mistrovské utkání OP muži Dolní Lhota - Nedašova Lhota 5:1 (3:0)

V sobotu naši muži hráli v Dolní Lhotě a nedopadlo to moc dobře. Začali takovým vlažným tempem a to se jim vymstilo. Už ve 2.min. utkání prohrávali 1.0. A tak poločas skončil 3:0 pro domácí. V kabině dostali naši hráči sodu od hrajícího trenéra a bylo to vidět na hře v druhé polovině utkání. Naši hráči začali bojovat a chtěli něco udělat s výsledkem, alespoň snížit stav utkání. Jenže domácí zahrávali přímý kop a náš brankář udělal velkou hrubku, když mu míč proletěl rukavicemi a hned to bylo 4:0. Naši se ale nevzdávali, vytvořili si i slibné gólové akce, ale ve finále se míče zalekli. Jediným čestným gólem se blýskl Bartošák Josef. Naši mohli klidně i vyrovnat, ale nebylo jim přáno. Nakonec v 90.min. dostali ještě jeden gól a bylo vymalováno.