Aktuální počasí

Počasí dnes:

19. 7. 2018

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, v Čechách místy až polojasno a srážky jen ojediněle. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách 24 až 28°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Pranostika na akt. den

Na strništi klásek - zadrhne skřivanu hlásek.

Elektronický katalog sociálních služeb

Živá obec

Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání mužů OP Rokytnice - Nedašova Lhota 0:3 (0:1)

Ve 22.kole soutěže Okresního přeboru naši muži vyhráli na horké půdě v Rokytnici 3:0. Tímto výsledkem si zajistili třetí místo v tabulce Okresního přeboru. Nejvíce na tomto výsledku má zásluhu Bartošák Josef, který se trefil třikrát do sítě soupeře. Nejprve ve 22.min. zápasu, kde poločas skončil 1:0 pro nás. Ve druhém poločase střílel v 68.min. a v poslední minutě zápasu v 89.min. na 3:0 pro Nedašovu Lhotu. Paradoxně na všechny tři góly Bartošáka nahrával Pagáč J. Byl to výsledek dvou mužů, ale pochvalu si zaslouží celý mančaft za skvělý výkon.
Rozhodčí - Matucha J.
asistenti - Florešová V.
Salajka M.
Diváků - 88
Branky - Bartošák J. 3x.
sestava Lhoty. Fojtík O. - Pagáč J, Šerý K, Bartošák J, Fojtík Jos, Kafka T, Bůbela F, Šerý V, Macháč Mar, Fojtík Jak, Pacík P,
střídali - Pacík J, Juřica M,

18. 5. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Nevšová - Nedašova Lhota 1:2 (0:0)

16.kolo mistrovského zápasu žáků, Nedašova Lhota vyhrála poměrem 2:1 v Nevšové. Ve 48.min. zápasu se blýskla golem Nováková Eliška. Druhý gól zařídil v 53.min. Macháč Lukáš. Škoda byla, že si naši nechali vstřelit před koncem utkání gól na 2:1.
asistenti - Sudek L.
Fojtík M.
Diváků - 22
Branky - Nováková E.- Macháč L.
Sestava Lhoty : Bůbela T,- Jurik M, Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kat, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková Rom,
střídali - Řehák Š, Fojtík P, Fojtík A,

14. 5. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová "B" 5:1(3:1)

Domácí toužili po výhře a tak začali utkání ve velkém tempu. Jenže hosté z Mladcové zaútočili a vytvořili si faulem domácích pokutový kop už v 7.min. utkání. Ten proměnil hostující Chludil. Domácí se z toho rychle oklepali už v 10.min., kde z vlastní půle potáhl míč až na velké vápno soupeře benjamínek Macháč Marek., který namazal Martinu Struhaři, který se nemýlil a vyrovnal na 1:1. Za necelých 6.min. Nedašova Lhota zvyšovala na 2:1 znovu M. Struhařem, který dotírajícím způsobem na hostujícího brankáře navyšoval skore. Ve 32.min. přišel čas Josefa Pagáče, který střelou z velkého vápna navyšoval na 3:1.Do kabin šli hráči Nedašovy Lhoty velmi spokojeni. Po obrátce v 66.min. zahrávali domácí rohový kop, kde na konci stál Bartošák Josef, který hlavou navyšoval už na 4:1. Závěrem utkání hosté z Mladcové zápas vypustili a tak ještě jednou inkasovali a to druhým golem Josefem Bartošákem v 82.min.na konečných 5:1.
Rozhodčí - Zámorský J.
asistenti - Pacík V.
Venený J.
DFA - Belžík J.
Diváků - 70
Branky - Struhař 2x, Pagáč, Bartošák 2x.
Sestava Lhoty : Fojtík O, - Pagáč J, Šerý K, Bartošák J, Fojtík Jos, Kafka T, Bůbela F, Macháč Mar, Struhař M, Fojtík Jak, Šerý V,
střídali - Pacík P, Prekop D, Macháč Mich, Pacík J,

9. 5. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Jasenná - Nedašova Lhota 0:1 (0:1)

Poprvé v jarní části naši žáci vyhráli na soupeřově půdě. Odnesla to Jasenná a to už v 16.min. zápasu, který rozhodl celé utkání. Za Nedašovu Lhotu skorovala Fojtíková Kateřina. Domácí Jasenná bušila do našich hráčů celý druhý poločas hlava nehlava, ale naši náporu odolali a tak zvítězili.
Rozhodčí - Dvořák P,
asistenti - Pečenka D,
Fojtík M,
Diváků - 20
Sestava Lhoty: Bůbela T,- Jurik M, Fojtík M, Nováková E, Fojtíková Kat, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R, Řehák Š,
střídali - Fojtík P, Fojtík A,

9. 5. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Pozlovice 0:2 (0:1)

Dohrávka prvního odloženého zápasu jarní části se Nedašově Lhotě nevydařil. Hosté z Pozlovic začali utkání velmi dobře a už v 11.min. skoroval Stolařík J. Domácí vzápětí chtěli odpovědět, ale míč poskakoval na brankové čáře a ne a ne tam padnout. Hosté jednobrankový náskok do poločasu udrželi. Po obrátce domácí chtěli nepříznivý výsledek obrátit, ale řada nepřesností jim to neumožnila. Už to vypadalo že si soupeř odveze jednobrankový náskok, ale pojistku jim zařídil druhým golem v nastavení v 92.min. Kunc Jakub.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti Houžvička Č.
Dobiáš A.
Diváků - 60
Sestava Lhoty - Fojtík O.- Pagáč J. Šerý K. Bartošák J. Šerý V. Pacík P. Prekop D. Fojtík J. Kafka T. Macháč Mar. Macháč M.
střídali - Pacík J. Kostka E.

2. 5. 2018

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Vizovice 0:4(0:1)

Čtrnácté kolo jarní části se našim žáčkům nevydařilo, prohráli doma s Vizovicemi. První poločas to vypadalo ještě slibně, bylo to jen 0:1, ale druhý poločas už naši žáci nestíhali s dechem a tak prohráli vysoko 0:4.
Rozhodčí - Prášil T.
asistenti - Pacík P., Fojtů T.
Diváků - 30
sestava Lhoty : Bůbela T. - Jurik M. Fojtík M. Nováková E. Majerechová E. Fojtíková K. Fojtíková Kar. Kolínek M. Řehák M. Macháč L. Fojtíková Rom.
střídali - Řehák Š. Fojtík P. Fojtík A. Trochta J.

30. 4. 2018

Mistrovské utkání mužů OP Štípa - Nedašova Lhota 3:3 (1:1) PK 3:4

Do Štípy Nedašova Lhota jela v neúplné sestavě. I přesto dovezli domů dva body. Zápas se vyvíjel velmi přívětivě už ve 12. min. zápasu, zaskočil celou Štípu rohový kop Josefa Pagáče, který přímo z rohu zatočil míč do branky. Domácí se z toho vzpamatovávaly skoro celý poločas, sice měli nespočet golových šancí, byly na míči rychlejší, ale chybělo jim to pověstné štěstíčko a my jsme měli v bráně čarujícího Ondru Fojtíka. Až ve 44.min. pískl rozhodčí pokutový kop proti nám. Do šaten jsme šli se smíšenými pocity, ale 1:1 bylo velmi dobré. Po obrátce se domácí do nás pustili a bily nás hlava nehlava a přineslo jim to ovoce ve 47.min., kde výsledek měnili na 2:1. Jenže přišel čas Marka Macháče, který v 62. min. po hrubce domácího brankaře vyrovnával skore zápasu na 2:2. Dokonce v 66.min. Nedašova Lhota šla do vedení zápasu, znovu brankou Marka Macháče, který svým důrazem na domácí obranu překonal jejich brankaře. Jenže škoda, že naši nevydrželi nápor domácích a znovu inkasovali vyrovnávající gol na 3:3. Zápas se tedy dotáhl až na pokutové kopy, kde domácí nezvládli kopy po psychické stránce a tak Lhota vyhrála na penalty.
Rozhodčí - Valenta O.
asistenti - Mravec D., Kadlčák J.
Diváků - 108
Branky Lhota - Pagáč J. 1x, Macháč M. 2x.
sestava Lhoty : Fojtík O. - Pagáč J. Šerý K. Bartošák J. Urbánek V. Šerý V. Pacík P. Prekop D. Macháč Mich. Fojtík J. Macháč Mar.
střídali - Bůbela F. Struhař M. Pacík J.

30. 4. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 2:0 (1:0)

V místním derby žáků, zvítězilo domácí mužstvo Nedašova nad Ned.Lhotou. Zápas byl herně vyrovnaný, ale koncovku zvládli lepší domácí.
asistenti - Holba F.
Fojtík M.
Diváků - 20
Sestava Lhoty - Bůbela T - Jurík M. Fojtík M. Nováková E. Majerechová E. Fojtíková K. Fojtíková Kar. Kolínek M. Řehák M. Macháč L. Fojtíková R.
střídali - Řehák Š. Fojtík P. Fojtík A.

23. 4. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Újezd 3:0 (3:0)

Od začátku utkání drželi celý poločas taktovku hosté z Újezdu. Co naplat, když neuměli proměnit šance. Sice dvě tutovky hostů nám vychytal skvělý brankař O. Fojtík. Jak se říká, hosté hráli, domácí stříleli goly. V 17.min. zahrávali domácí přímý kop, který si nacvičovali na tréninku a vyšlo to na sto procent, zakončoval Pagáč Josef. Ve 34.min. udělal hrubku v obraně hostující hráč, který nabídl golovou šanci Martinovi Struhařovi, který nabídkou nepohrdl. Za necelé dvě minuty zasadil ránu pod pás hostům třetí brankou Bartošák Ladislav. Do kabin šli hráči z Nedašovy Lhoty s výsledkem velmi spokojeni. Dá se říct že zápas se rozhodl už v prvním poločase. Začátek druhého poločasu si domácí hráči skvěle pohlídali a hosty už k ničemu nepustili. S navyšujícím časem hosté z Újezda zápas rezignovali a domácí mohli ještě zvýšit skore, trefili dvakrát tyčku a ještě těsně před koncem zápasu mohl skorovat P. Pacík, který se šance sám před brankařem zalekl.
Rozhodčí - Šebesta M.
asistenti - Navrátilová Z.
Vaněk M.
Diváků - 98
Sestava Lhoty : Fojtík O.- Pagáč J. Bartošák L. Šerý K. Bartošák J. Urbánek V. Fojtík J. Bůbela F. Kafka T. Struhař M. Šerý V.
střídali - Pacík P. Macháč M. Prekop D. Macháč Mich. Fojtík J.

Sestava Újezdu: Bodlák M. - Častula O. Repatý K. Slovák B. Bělaška T. Belžík P. Hlavička M. Kráčalík F. Škrabola J. Martínek F. Kovář Š.
střídali - Kamenčák J. Struška J. Kubíček M.

23. 4. 2018

Mistrovské utkání OP muži Poteč - Nedašova Lhota 2:5(1:3)

Naši muži zahráli v Poteči excelentně. Hned ze začátku si zápas vzali do svých rukou nebo spíše nohou a tak v 11.min. mohl skorovat Bartošák L. Hned na to v 18. min. zvyšoval náskok na 2:0 Struhař M. Soupeře tak rychlý vpád do zápasu Lhoty zaskočil a tak přidali na obrátkách a ve 34. min. snížili stav utkání na rozdílový gol. Jenže hned na to znovu Lhota odpověděla golem Martina Struhaře takzvaně golem do šatny. Poločas jsme přečkali v šatně s dvou golovým náskokem. Po obrátce naši začali ze zataženou obranou a soupeř začal do nás bušit tak, že v 55. min. snižovali stav na 2:3 z pohledu Poteče. To se Lhotě nelíbilo a tak přišla golparáda Josefa Pagáče, který dvěma goly Poteč deklasoval.