Navigace

Obsah

Stránka

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Štípa 1:4(0:2)

Prvním zápasem na domácí půdě Nedašova Lhota nezačala docela šťastně. První poločas byl docela herně vyrovnaný, domácí měli dvě vyložené šance, ale nedokázali je zužitkovat. To hosté ve  36.min. dostali příležitost po nesmyslném faulu ve vápně pokutový kop, který proměnil Holík R. Těsně před koncem prvního poločasu ve 43.min. zahrávali hosté ze Štípy rohový kop, kde osamocený Gažda zvyšoval na 2:0. Po půli domácí zvýšili tempo hry, prostřídalo se několik hráčů a přineslo to ovoce a to v 70.min. snižoval stav utkání Bartošák Josef. Domácí to hodně nakoplo, jenže do tří minut inkasovali třetí branku a to je položilo. Hned nato byl vyloučen domácí hráč a to už Nedašova Lhota nedokázala odpovědět na výsledek, a tak odevzdaně ještě inkasovala v 91.min. na konečných 1:4 pro Štípu.

Rozhodčí - Dobiáš A.
asistenti Štourač M., Pacík V.

Branky - domácí - Bartošák J. , hosté - Holík R. Gažda M. Holík M. Dlabaja M.

Diváků - 91
sestava domácí - Fojtík O- Bartošák J, Bartošák L, Bartošák P, Kafka T, Pacík F, Struhař M, Šerý V, Macháč M, Šerý K, Macháč M,
střídali- Bůbela F, Fojtík J, Pacík P, Rajník J,
sestava hostů- Mikulík J,- Dlabaja M, Gažda M, Holík R, Holík T, Jurásek M, Kutra T, Okál F , Šimek M, Stodůlka O, Urbánek T,
střídali - Sviečka L, Pšeja D, Holík M, Holík J,

16. 8. 2018

Mistrovské utkání OP muži Kostelec - Nedašova Lhota 11:1 (3:0)

Už v sobotu naši muži ukončili 26.kolo fotbalové sezony 2017-2018 vysokou porážkou v Kostelci. Bohužel chybělo mnoho opor ze základní sestavy, mnoho hráčů zraněných, někdo nemohl kvůli práci, a proto to tak dopadlo. První poločas vypadal ještě slibně a nadějně, to skončil 3:0, ale druhý poločas to byla kanonáda od domácích. Jediným čestným golem se blýskl benjamínek Jakub Pacík. Sice už o nic zásadního nešlo, Lhota už byla zachráněna od sestupových příček ,ale šlo o lepší statistiku v tabulce. TJ Nedašova Lhota skončila sezonu na 11.místě s 36-ti body.
Rozhodčí - Šebesta M.
asistenti Klouda J, Fojtů J.

Diváků - 95
sestava Lhoty : Fojtík O,- Kafka T, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Bartošák L, Pacík F, Holba M, Vaněk V,
střídali - Macháč M.

18. 6. 2018

Mistrovské utkání OP žáků sk. B. Nedašova Lhota - Nevšová 2:9 (1:6)

Naši žáci tuto neděli ukončili sezonu 2017-2018 20.kolem Okresního přeboru sk. B" porážkou od Nevšové. Tímto zápasem skončili na předposledním 5. místě v tabulce se 14-ti body. Za Lhotu skoroval dvakrát Fojtík Martin.
Rozhodčí - Prášil T.
asistenti Fojtík M., Sudek L.

Diváků - 30
sestava Lhoty: Bůbela T,Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtík P, Fojtíková Kar., Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtík A,
střídali: Čundrlová M, Bůbela F, Fojtík J, Fojtíková R, Řehák Š.

18. 6. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Jasenná 0:2 (0:0)

Nato, že naši žáci byly o hlavu menší než soupeř vůbec nezahráli špatně, jen se jim nedařilo vstřelit branku. Poločas skončil přívětivým výsledkem 0:0. Až ve druhém poločase inkasovali dvě branky od sourozenců Řezníčkových.
sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kat., Fojtík P, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Vaněk L,
střídali - Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Fojtíková R, Řehák Š, Jurik M,

diváků - 40
Rozhodčí - Houžvička Č,
asistenti Fojtík M, Pečenka D,

12. 6. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - SK Zlín 2:1(2:0)

Tímto zápasem se lámal chléb. Pokud by domácí Nedašova Lhota prohrála hrozilo by jí sestupové příčky Okresního přeboru, ale kluci to zvládli a tak se na poslední chvíli zachránili. V 19.min. si domácí Struhař povodil tři hráče Zlína na hranici velkého vápna a pak dělovkou vsítil branku. Zanedlouho ve 25.min. potáhl míč po pravé straně hřiště Šerý K., který centroval míč do vápna, ten propadl celou obranou hostů, kde na konci stál Fojtík Jakub a tímto domácí zvýšili skore na 2:0. Těsně před koncem prvního poločasu se zranil klíčový hráč Struhař a tím se úplně změnila strategie zápasu v druhém poločase. Hosté ze Zlína začali více útočit a bušit do domácí obrany, ale Nedašova Lhota odolávala tlakům hostů, až v nastaveném čase se jim podařilo korigovat skore na 2:1 Langerem.

Rozhodčí - Chromík Z.
asistenti - Vavrys O., Houžvička Č.
Diváků - 100
Branky - Struhař M. Fojtík J. za hosty Langr A.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Kafka T, Macháč Mar, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Fojtík Jak, Fojtík Jos, Struhař M, Macháč M, Bůbela F.
střídali - Urbánek V, Pacík P, Pacík J, Pacík F,
Sestava Zlína - Švec J,- Josefík M, Langr A, Pecník T, Kolařík P, Kabourek J, Krčmář A, Kostka M, Zedník D, Machů R, Kopečný M,
střídali - Ryška Z, Malota L, Macík M, Šoula J,

12. 6. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 1:3 (0:2)

Derby které přilákalo mnoho diváků začalo velmi svižně. Hned první šance hostů v 7.min.zápasu autový hod přímo na hlavu Šánka a Návojná vedla 1:0. Za necelých pět minut dostal pas domácí Struhař, který šel sám na brankáře, kterého faulovali ve vápně a byl nařízen pokutový kop. Aktérem pokutového kopu byl Pagáč, ale bohužel trefil tyčku. Ve 31.min. hosté zahrávali rohový kop, kde po hlavičce skoroval Surý a bylo 2:0 pro hosty. V kabině se domácí hecovali a chtěli s výsledkem do druhého poločasu něco udělat a to se podařilo v 62.min., kde po přímém kopu Šerého K., který našel Bartošáka L. ,kde krásnou střelou pod víko snižoval stav utkání na 1:2. Utkání dostávalo grády jako správné derby, ale hostující Návojná v 66.min. dostala příležitost kopat přímý kop, kde po centru trkl míč hlavou Šánek a Lhota prohrávala zase o dva goly. Po tomto domácí dali všechno do útoku , ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Návojná si zaslouženě odvezla tři body.
Rozhodčí - Neubauer K.
asistenti Skopal J., Ťok M.

Diváků 170
sestava domácích: Fojtík O.- Pagáč J. Kafka T. Macháč M, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Fojtík J, Fojtík J, Struhař M,
střídali - Pacík P, Macháč M, Bůbela F, Pacík J,
Sestava hostů - Surý O, - Bělaška M, Macháč O,Surý J, Kříž M, Lorenc M, Šánek P, Ptáček M, Surý Š. Nanak J, Šánek A,
střídali - Novák, D. Kána , Janáč V.

4. 6. 2018

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Vizovice - Nedašova Lhota 7:0(2:0)

První poločas to vypadalo ještě nádějně, ale druhý už to nebylo dobré. Druhý poločas se žákům nevydařil.
Rozhodčí - Fojtů J,
asistenti Karlík V,
Fojtík M,
Diváků - 30
Sestava Lhoty - Bůbela T, Nováková E, Fojtík M, , Majerechová E, Fojtíková Kat, Fojtík P, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J,
střídali - Vaněk L, Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Jurik M, Fojtíková Roma, Řehák Š.

4. 6. 2018

Mistrovské utkání OP muži Luhačovice"B" - Nedašova Lhota 11:0 (4:0´)

Našim mužům se utkání v Luhačovicích moc nevydařilo. Takou prohru nikdo nepamatuje.Škoda že mužstvo nastoupilo v neúplné sestavě, nemuseli jsme prohrát takovým rozdílem.
Rozhodčí - Ruman J.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Pagáč J, Kafka T, Bůbela F, Macháč M, Macháč Mich, Pacík P, Juřica M, Bartošák L, Šerý K, Macháč J,
Střídali - Šerý V, Prekop D, Kostka D,

28. 5. 2018

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Nedašov 0:0(0:0) PK 1:2

Naši žáci hráli velmi skvěle, doma remizovali s Nedašovem 0:0. Bohužel prohráli až na pokutové kopy 1:2.
Rozhodčí - Prášil T,
asistenti - Pacík P,
Holba F,
Diváků 20
Sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kar, Fojtík P, Fojtíková Kat, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Vaněk L,
Střídali - Trochta J, Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Jurik M,

28. 5. 2018

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:4(0:1)

Hosté z Dolní Lhoty začali utkání velmi odhodlaně a začali kousat hned od začátku. Od 6.min.utkání vedli 1:0 brankou Hrnčiříkem. Domácí se nemohli do utkání dostat, asi od 15.min. zápasu se herně vyrovnali Dolní Lhotě a utkání dostalo spád, hrálo se nahoru dolů, ale vyrovnat do poločasu se jim nepodařilo. Po půli domácí dali všechno do ofenzívy, ale zapomněli na zadní vrátka a v 62.min.inkasovali podruhé. Domácí velmi chtěli z výsledkem ještě něco udělat a k tomu měl příležitost dvakrát Bartošák Josef, který měl na hlavě gol z rohového kopu, kde těsně nadstřelil břevno. Hned vzápětí potáhl míč od půle hřiště a na hranici velkého vápna vystřelil, kde těsně minul. Tímto se mohli domácí dostat do zápasu, ale bohužel v 81.min. dostali třetí gol od hostujícího Janušky a domácí to položilo. Po třetí brance domácí hráli že hrály a ještě v 86.min.pečetil výsledek utkání hostující Kůdela.