Nedašova Lhota

Komentář zápasů odehraných v neděli 2.11.2014

Žáci: Nedašova Lhota - Bohuslavice nad Vláří 2:3
Muži: Nedašova Lhota - Ludkovice 2:1
V neděli se odehrály dva zápasy. Nejprve dopoledne hráli žáci dohrávku 4.kola v Bohuslavicích n. Vláří kde po dobrém výkonu ,ale už po nedobrém výsledku žáci prohráli 3:2.Za Lhotu skorovali Pacík J.a Hořák R.
Druhý zápas se hrál odpoledne, kde muži hráli s Ludkovicemi.Lhota : Ludkovice 2:1PK (1:0).Zápas začal ve vysokém tempu od obou mužstev.Domácí od uvodního hvizdu začali velmi svižně a měli v uvodu zápasu pár šancí, ale branka tam ne a ne spadnout.Až v18.min. po standartní situaci z rohového kopu nejvýše vyskočil J. Fojtík a skoroval na 1:0.Domácí do poločasu měli ještě jednu vyloženou šanci, kde hostí obránce vyhlavičkovával míč z branky ale rozhodčí branku neuznal.Lhota si tento výsledek udržela až do konce poločasu.Po obrátce domácí nasadili vysoké tempo , ale hostí obrana bravůrně odvracela domácí útoky.V 60 min. hosté zahrozili útokem,kde přečíslili obranu a za záchrannou brzdu zatáhl V. Vaněk a po druhé žluté kartě následovala červená.Od té doby domácí drželi výsledek zuby nechty, ale v 78 min.hosté vyrovnali na 1:1.Domácí výsledek ubránili do konce utkání a následovali pokutové kopy.Zápas to byl velmi vyhrocený a plný emocí.Nakonec domácí zvítězili na pokutové kopy.Za utkání musíme pochválit všechny hráče, ale velkou zásluhu za výsledek má golman Šerý K.