Výsledky a komentář zápasů ze dne 24.5.2015

OP Dorost sk.B:
Dolní Lhota - Nedašova Lhota 10:0
OP Muži:
Nedašova Lhota - Slopné 2:4
OPD sk.B. Naši dorostenci sehráli utkání v Dolní Lhotě, ale velmi neúspěšně. Dovezli si debaklový výsledek 10:0.
Fotbalové utkání OP Muži: Ned.Lhota-Slopné
Nedašova Lhota - Slopné 2:4 (2:1). Hned od začátku zápasu měli domácí chutˇ po vítězství a také to bylo vidět, hned v 8.min., domácí zatlačili a Bůbela J. skoroval na 1:0. Utkání se vyvíjelo velmi příznivě pro domácí ,ale v 15min. jich zmrazil hostující Šustek, který vystřelil z vápna a přímo trefil šibenici. Naštěstí v poslední minutě do poločasu spasil golem Struhař M . z 30 m.střelou pod břevno náděj na příznivý výsledek 2:1 pro domácí. Po poločase se domácí trochu stáhli do obrany, asi se báli o výsledek a také to bylo vidět na hře. Hosté vycítili šanci k otočení výsledku a také se jim to vyplatilo. Vytvořili si pár šancí a v 65min.vyrovnal výsledek na 2:2 Kozubík T.V zápětí 70min. navýšil výsledek Kozubík P. na 2:3. Domácí se tomu tlaku poddali tak, že v obranné fázi tvořili jednu hrubku za druhou a tak musel Pacík F.po druhé žluté kartě odstoupit ze zápasu. Takže domácí byli oslabeni a ještě před koncem utkání inkasovali na konečných 2:4 Pařízkem.
rozhodčí:Valenta, Murka
diváků :73.
branky:Bůbela J., Struhař M., za domácí
Šůstek P., Kozubík T., Kozubík P., Pařízek L., za hosty.
sestava domácích: Fojtík O., Fojtík J., Juřica M., Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Struhař M., Rajník J., Pagáč J. ,Vaněk V., Bůbela J., střídali: Kostka D., Urbánek V., Chovanec J., Vaněk M.

sestava hostí :Petráš A., Šustek P., Pochylý M., Šenovský P., Žáček L., Studeník P., Pařízek L., Chlud J., Kozubík T. ,Chlud J., Clud R. ,střídali: Trvnkát E., Švach Š., Pařízek L., Kozubík P., Bronik J.

Datum vložení: 14. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 14. 9. 2016 0:00
Autor: Správce Webu