Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání mužů OP Nedašova Lhota - Mysločovice 2:3 (1:3)

Domácí začali utkání jaksepatří, nasadili vysoké tempo a než se hosté rozkoukali, prohrávali ve 4.min. 1:0. První nákop na bránu hostů, kde po teči hlavou Pagáče, skoroval Pacík F. Jenže po 16.min. hry, soupeř založil krásnou akci a vyrovnali na 1:1. Během dalších sedmi minut domácí prohrávali už 1:2, kde po rohovém kopu si srazil míč do vlastní sítě Bartošák J. Než se domácí vzpamatovali, tak za další dvě minuty prohrávali už 1:3. Bylo to rychlé vystřízlivění z agonie.Do druhého poločasu domácí nastoupili alesponˇ vyrovnat stav utkání a dovést to do penaltových rozstřelů, ale to se jim nepodařilo. Jen v 54.min. korigoval stav utkání na konečných 2:3 z pokutového kopu Pagáč J.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Pacík V.
Petlach P.
Branky - D-- Pacík F., Pagáč J.,
H-- Teplý T., Bartošák J., Švach P.
Diváků - 80
Sestava domácích:- Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Bartošák J, Šerý K, Kostka E, Vaněk D, Bartošák L, Urbánek V, Pagáč J, Pacík F,
střídali - Prekop D, Vaněk M, Fojtík J,-Pacík P. Macháč M.

Sestava hostů:- Potočný V,- Miklík P, Bielik J, Dřímal J, Dorazín M, Pavlačík O, Švach P, Toman M, Teplý T, Petlach T, Skopalík D. střídali - Klabačka V, Utínek T.

Datum vložení: 13. 4. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 13. 4. 2017 0:00
Autor: Správce Webu