Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Bylnice 1:4(1:4)

Derby jak má být, velká divácká kulisa, zápas měl náboj. Domácí ale zase nechytli začátek utkání a prohrávali už v 9.min. hostujícím Hudečkem. Než se Nedašova Lhota stačila rozkoukat, za dvě minuty inkasovala další gol na 2:0 Sucháčkem. Zápas se mohl vyvíjet jinak, když domácí dostali v 15.min. příležitost pokutového kopu, který neproměnil Macháč Marek. S postupem času Bylnice převažovala technikou a rychlostí hry a to se ukázalo ve 34.min. dalším golem Beňou. Ve 38.min. zahrávali hosté rohový kop, kde míč trkl do brány Macků Roman. To už vypadalo na ručník, ale Lhota se nadechla před půlí na poslední útok, kde míč hlavou usměrnil do brány domácí Bartošák Josef. Prakticky se zápas rozhodl už v první půlce utkání. Po půli se toho nestalo nic co by za řeč stálo. Nedašova Lhota ještě chtěla zkorigovat výsledek, bylo tam pár útoků do Bylnické obrany, ale k ničemu to nevedlo. Bylnice si zaslouženě odvezla tři body.