Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B muži Nedašova Lhota - Nedašov 2:0(2:0)

Po dlouhých letech velmi očekávané derby mezi Nedašovou Lhotou a Nedašovem, těšili se hráči i fanoušci obou táborů. Obě mužstva se do zápasu vrhla s velkou chutí a velkým očekáváním. V 8 min. utkání založili domácí systematický útok, kde na konci akce stál Vaněk Daniel, který dával po odrazeném míči od hostujícího brankáře do prázdné brány. Domácí hráče to nabudilo, a tak bušili do soupeře co se dalo. Po necelé půlhodině zápasu zahrával vhazování míče domácí Kuvik J., který takzvaným islanďákem hodil míč až do malého vápna a tam si nešťastně tečoval míč hostující Kolínek Jakub, který navýšil skore na 2:0 pro domácí. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Do druhé půle naskočili domácí hodně vlažným tempem a to se mohlo vymstít. Soupeř začal vystrkovat růžky a domácí hráče začali tlačit ke zdi. Nedařila se koncovka ani útoky jako z první půle. A tak přišla smršť nakopávaných míčů do velkého vápna, kde domácí čelili tlaku Nedašova. Snad jednu největší možnost snížit skore měli hosté ze střely Fojtíka Jiřího, který mířil přímo do šibenice, ale skvělým zásahem domácího brankáře udržela Nedašova Lhota výsledek až do konce utkání. Derby jak má být, bohaté na diváky, přátelské a hodně golových příležitostí.

Rozhodčí - Kadlčák J.
asistenti - Fojtů J., Pacík V.
Diváků - 210
Branky - Vaněk D. Kolínek J.

Sestava domácích - Fojtík O, Prekop D, Pacík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Kuvik J, Vaněk D,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Kostka L, Šerý V,

Sestava hostů - Švach J, Mikula P, Kolínek L, Kolínek J, Kolínek J, Fojtík J, Novák D, Holba V, Novák D, Vaculík L, Novák L,
střídali: Novák J, Kolínek J, Švach R, Cícha J, Kolínek M, Strnka J,

Datum vložení: 9. 9. 2019 0:00
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2019 0:00
Autor: Správce Webu