Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III. tř. B, Nedašova Lhota - Rokytnice 1:1(1:0) PK 5:4

Ze začátku utkání to vypadalo jednoznačně pro domácí, už ve 3.min. po standartní situaci rohového kopu vedli po hlavičce Martina Struhaře 1:0. Do poločasu vedení domácím ještě vydrželo, ale po půli hosté z Rokytnice začali tlačit, až si vybojovali pokutový kop, kde se nemýlil Kovařík. Druhá půle byla trochu v režii hostí, byli v přihrávce přesnější, po fyzické stránce taky převyšovali a tak domácí Lhotu trochu dusili. Nakonec utkání skončilo nerozhodně, a tak přišlo na pokutové kopy, kde domácí koncovku zvládli, a tak vybojovali alespoň dva body.