Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Biskupice 4:1 (2:1)

Domácí začali utkání ve vysokém tempu a než se soupeř rozkoukal, v 18. min. prohrával 1:0 brankou Pacíkem Jakubem. Za necelých pět minut měli domácí výhodu kopat pokutový kop, který neproměnil Bartošák Ladislav. Domácí tlačili soupeře a tak si vytvořili po faulu ve vápně znovu pokutový kop, který proměnil Macháč Marek na 2:0 ve 29.min. Vzápětí nato měl vyloženou gólovou šanci Struhař, ale přestřelil. Jak se říká nedáš dostaneš, tak se i stalo a tak hosté v poslední minutě prvního poločasu dali gól do šatny Porubským Michalem. Po obrátce se utkání trochu herně vyrovnalo, ale domácí se nedali a tak zahrozili v 58.min. brankou Bartošákem L. To už se domácím dýchalo lépe a tak dvacet minut do konce utkání pečetil výsledek na 4:1 znovu Pacík Jakub.