Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Dolní Lhota 2:1(0:0)

Po dlouhé koronavirové přestávce si domácí spravili chuť na hostující Dolní Lhotě. První poločas byl v režii domácích, tam mohli v klidu vyhrát 2:0, šancí milion, ale bohužel neproměněných. Druhá půle začala slibně, protože v 55. min. fauloval hostující hráč ve vápně a byl nařízen pokutový kop, k němu se postavil Bartošák Ladislav a nekompromisně zavěsil. Pomalu s přibývajícím časem hosté začali tlačit na pilu a začali domácí svírat v kleštích. Jenže v 72. min. domácí založili skvělou postupující akci, kde po centru do vápna skvěle hlavou skoroval Struhař Martin. Zdálo se, že je všechno v kapse, ale soupeř zabojoval a v 77. min. snížil na 2:1 Kovářem. Do konce utkání zbývalo nějakých deset minut, i když byli domácí bičováni tlakem i šancemi hostů, ale Nedašova Lhota si vítězství nedala vzít.

Rozhodčí: Goňa Vladimír
asistenti: Pacík Vlastimil, Remaš Ondřej