Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Bylnice 3:1(2:0)

Druhé kolo soutěžního ročníku OP přineslo místní derby mezi Nedašovou Lhotou a Bylnicí. Šťastnější začátek měli domácí, kde na úvod zápasu ve třetí minutě otevřel skore Pagáč J. krásnou střelou z přímého kopu. Domácí mužstvo to nabudilo a začali bušit do soupeře hlava nehlava. Vytvořili si pár slibných šancí, ale střely mířili mimo branku. Soupeř jen nakopával míče dopředu, ale nic z toho. Až Lhota ve 38.min. znovu udeřila z přímého kopu, kde se k míči postavil Pagáč J. a nekompromisně zakončil. První poločas šla do kabin Nedašova Lhota s dvou golovým náskokem. Po půli se hosté z Bylnice v kabině vyhecovali a začali ovládat zápas. V 61.min. udeřila i Bylnice, kde z rohu malého vápna střílel Sucháček R. ,který napálil domácího obránce a míč zapadl za záda brankáře. Pak měli největší šanci v 75.min., kde byl po faulu nařízen pokutový kop, ale naštěstí pro domácí nebyl proměněn R. Macků, kopl ho tak mizerně, že domácí brankař ho zlikvidoval. Bylnice se pořád snažila, tlačila míč co nejvíce do obrany domácích, ale Lhota pořád odolávala. Nakonec v 90.min. vyvezl míč Pagáč J. z půle hřiště přes dva obránce, kde před brankou nahrál volnému Macháčovi M. ten se nemýlil a upravil výsledek na 3:1 pro domácí.
sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík Josef, Vaněk Matěj, Fojtík Jakub, Bartošák Jos., Pagáč J, Struhař M, Pacík F, Šerý K, Urbánek V, Macháč Josef,