Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Štípa 1:4(0:2)

Prvním zápasem na domácí půdě Nedašova Lhota nezačala docela šťastně. První poločas byl docela herně vyrovnaný, domácí měli dvě vyložené šance, ale nedokázali je zužitkovat. To hosté ve 36.min. dostali příležitost po nesmyslném faulu ve vápně pokutový kop, který proměnil Holík R. Těsně před koncem prvního poločasu ve 43.min. zahrávali hosté ze Štípy rohový kop, kde osamocený Gažda zvyšoval na 2:0. Po půli domácí zvýšili tempo hry, prostřídalo se několik hráčů a přineslo to ovoce a to v 70.min. snižoval stav utkání Bartošák Josef. Domácí to hodně nakoplo, jenže do tří minut inkasovali třetí branku a to je položilo. Hned nato byl vyloučen domácí hráč a to už Nedašova Lhota nedokázala odpovědět na výsledek, a tak odevzdaně ještě inkasovala v 91.min. na konečných 1:4 pro Štípu.

Rozhodčí - Dobiáš A.
asistenti Štourač M., Pacík V.

Branky - domácí - Bartošák J. , hosté - Holík R. Gažda M. Holík M. Dlabaja M.

Diváků - 91
sestava domácí - Fojtík O- Bartošák J, Bartošák L, Bartošák P, Kafka T, Pacík F, Struhař M, Šerý V, Macháč M, Šerý K, Macháč M,
střídali- Bůbela F, Fojtík J, Pacík P, Rajník J,
sestava hostů- Mikulík J,- Dlabaja M, Gažda M, Holík R, Holík T, Jurásek M, Kutra T, Okál F , Šimek M, Stodůlka O, Urbánek T,