Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Zápas OP Muži Nedašova Lhota - Mysločovice A (3:0, poločas 1:0)

První poločas byl průměrný, neobjevilo se mnoho gólových šancí. Hosté si v prvním poločase střelili na bránu dvakrát bez gólu, zatímco domácí na konci poločasu střelbou na bránu zajistili vedení 1:0. Gól vstřelil Bartošák L. ve 41. minutě. Druhý poločas začali hosté náporem, byli v převaze a vytvořili si i pár vyložených šancí, ale dobré zákroky brankáře domácích odvrátily možnost skórování. Druhý gól, který vstřelil Urbánek V. padl v 68. minutě, kdy hrubou chybou hostující brankář odkryl soupeři branku a domácí využili možnost dát gól do prázdné brány. V nastaveném čase domácí přidali třetí gól, který střelou z 18. metrů od dřevna do branky zajistil střídající hráč Pacík P.

Sestavy:
Domácí - Fojtík Ondřej, Pagáč Josef, Bartošák Ladislav, Šerý Karel, Bartošák Josef, Urbánek Vít, Fojtík Jakub, Pacík František, Bůbela František, Kafka Tomáš, Struhař Martin
Střídající - Pacík Petr, Fojtík Josef, Šerý Václav, Macháč Marek, Prekop David

Hosté - Potočný Vlastimil, Pavlačík Ondřej, Toman Martin, Švach Pavel, Holman David, Skopalík Daniel, Miklík Petr, Hořčica Květoslav, Dřímal Milan, Bielik Jiří, Petlach Tomáš