Mistrovské utkání III.B tř. Nedašova Lhota - Rudimov 1:1(1:1)

Mistrovský zápas III. B tř. Nedašova Lhota - Rudimov 7:2(4:0)

Datum: 30. 9. 2019

Nedašova Lhota - Biskupice 1:8(0:5)

Mistrovský zápas Ml.žáků sk. C, Šanov - Nedašova Lhota 5:3(1:2)

Datum: 25. 9. 2019

V pátek naši žáci hráli utkání v Šanově. I když naši vyhrávali ve 35.min. 3:1, tak utkání nezvládli a těsně před koncem utkání si nechali vstřelit čtyři goly. Za Lhotu skoroval Řehák Šimon a dvakrát Macháč Lukáš.

Rozhodčí - Ševčík P.
Diváků - 32

sestava Lhoty - Fojtíková R, Fojtík P, Řehák Š, Macháč L, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Bůbela F, Šuchma T, Chovanec M, Melišová D, Bartošáková A,

Mistrovský zápas III.B

Štítná n/Vl. - Nedašova Lhota 4:2(3:0)

Mistrovské utkání III.B Dolní Lhota - Nedašova Lhota 3:1(3:0)

Datum: 16. 9. 2019

V sobotu dne 14.9.2019 sehráli naši muži utkání v Dolní Lhotě a to výsledkem 3:1 z pohledu domácích. Výsledek to není špatný, naši sehráli dobrý fotbal. Za Nedašovu Lhotu skoroval premiérově ve 47.min. Fojtík Jakub.

Sestava našich - Fojtík O, Fojtík J, Pacík J, Vilímek B, Vaněk D, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Kostka L, Macháč Mich,
střídali - Rajník J, Pacík P, Fojtík J,

Diváků - 30
Rozhodčí - Vavrys O.

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Slopné 2:2(2:2) PK (11:10)

Datum: 27. 5. 2019

Oboustranně vyrovnaný zápas, jak na branky, tak i herně. Lépe začali hosté ze Slopného už v 5.min. utkání vedli 1:0, ale vzápětí odpověděl domácí Struhař. První poločas byl velmi bohatý na goly. Ve 22.min. znovu udeřili hosté brankou Frola, zvyšoval na 2:1 pro Slopné. Netrvalo dlouho a za domácí se tentokrát trefil Rajník. Tímto skončil první poločas zápasu, ale i druhý. Škoda šancí měli obě mužstva na více branek. Nakonec se kopaly pokutové kopy, na které zvítězili domácí v poměru 11:10.

Rozhodčí - Střelec R.
asistenti - Pacík V., Pacík P.

Diváků - 50

Branky domácí - Struhař M. Rajník J.
Branky hosté - Šůstek P. Frolo D.

sestava domácích - Šerý K, - Fojtík J, Prekop D, Bůbela F, Bartošák J, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Pacík J, Macháč M, Kafka T,
střídali - Pacík P, Urbánek V, Macháč Mich,

sestava hostů - Petráš A, - Šůstek P, Žáček L, Frolo D, Bartoš R, Švach Š, Kolařík J, Studeník P, Švach T, Martinus M, Kozubík T,
střídali - Majzlík T, Švach Š, Heinz M, Šlapal L,

Mistrovské utkání OP muži Bylnice - Nedašova Lhota 2:2(0:1) PK 3:2

Datum: 7. 5. 2019

Naši muži hráli derby v Bylnici. Bylnice jako první mančaft v tabulce Okresního přeboru potřeboval vyhrát, ale zahráli mizerně. Lhota jako poslední v tabulce zahrála perfektně a mohla utkání vyhrát, prostě derby umí v zápase vždy vedli a Bylnice jenom dotahovala. Škoda, že penaltový rozstřel jim nevyšel, ale i tak si zaslouží pochvalu nad herním projevem. Za Lhotu skorovali ve 30 min. Macháč Marek a v 63 min. Struhař Martin.

Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Bartozel J., Lysák P.

Diváků - 150
sestava Lhoty - Fojtík O., Fojtík J., Prekop D., Fojtík J., Struhař M., Bartošák L., Macháč M., Šerý K., Šerý V., Macháč M., Kafka T.
střídali - Pacík J., Bůbela F., Bartošák J.

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Újezd 2:5(1:2)

Datum: 29. 4. 2019

Od začátku utkání byli lepší hosté z Újezdu. Domácí vždy tahali za kratší konec byli na míči o krok pomalejší, ale pak přišla 21.minuta, kde domácí Vaněk potáhl míč po křídle krásně naservíroval míč do malého vápna a tam po odraze si hosté dali vlastní branku. Hosty to trošku zarazilo a mohli vzápětí inkasovat podruhé po akci domácího Struhaře, který nastřelil tyč. Pak přišla ve 39.minutě šance Újezda, kde vyrovnal na 1:1 Orsák. Hosté pak stihli ještě v nastaveném čase prvního poločasu navýšit na 2:1 Vaculínem. Po obrátce domácí velmi chtěli vyrovnat stav utkání, jenže v 60. minutě si dal vlastní gol Fojtík a to domácí položilo. I když si domácí vytvořili nespočet golových příležitostí stejně míč nezapadl do sítě. Dokonce v 75. minutě měli možnost pokutového kopu, ale domácí Kafka přestřelil. Hosté ještě dvakrát zahrozili z rychlých protiútoků a navýšili na 5:1. V závěru utkání v nastaveném čase ještě domácí korigovali výsledek z pokutového kopu Struhařem na konečných 2:5.

Rozhodčí - Kadlčák J.
asistenti Eichner D., Pacík V.

Diváků - 55
sestava domácích - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Fojtík Jak. Bartošák J. Vaněk D, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali - Pacík P, Bůbela F, Macháč M, Šerý V, Pacík J.

sestava hostů - Bodlák M, Hlavička M, Bělaška T, Belžík P, Hrnčiřík J, Struška J, Maňas P, Vaculín P, Kráčalík F, Martínek F, Slovák B,
střídali - Kubíček M, Hovořák F, Orsák J, Karlík A,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Vlachovice - Nedašova Lhota 4:0(3:0)

Hned v sobotu dne 27.4.2019 dopoledne naši žáci hráli ve Vlachovicích. Domácí jim nastříleli čtyři branky. Škoda, že našim chybělo pár klíčových hráčů, kteří jeli na pochod do Prahy, mohlo to vypadat úplně jinak.

Rozhodčí - Navrátilová Z.
Diváků 15
Sestava Lhoty - Fojtíková K, - Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š,

Mistrovské utkání OP sk. B žáci Nedašova Lhota - Pozlovice 4:2(1:0)

Datum: 16. 4. 2019

Toto utkání se původně mělo hrát v Pozlovicích, ale utkání se prohodilo a hrálo se ve Lhotě z důvodu rekonstrukce hřiště u soupeře.Tím naši žáci získali výhodu domácího prostředí a vyhráli utkání 4:2. Za Lhotu skorovali Nováková Eliška 2x, Řehák Michal 2x.
Rozhodčí - Ruman J.
asistenti - Fojtík M., Švadleňák J.
Diváků 30

sestava Lhoty - Fojtíková K. - Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar., Kolínek M, Trochta J, Fojtíková Romana, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řeháková T, Řehák Š, Fojtík A, Vaněk P,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Sehradice 3:1(1:1)

Zápas začal velmi chaoticky z pohledu domácích. Nervozita na kopačkách, držení míče nulová, žádná přihrávka. Ve 24. minutě pokutový kop hostů, který proměnil Macík. Naštěstí ve 37. minutě v závaru ve vápně hostů nastřelena ruka a nařízen pokutový kop proti Sehradicím. Aktérem kopu byl Struhař, který vyrovnal na 1:1. V prvním poločase byl lepší soupeř, jak herně tak technicky, ale do kabin se šlo s nerozhodným výsledkem. Po obrátce Nedašova Lhota byla jako vyměněná, najednou jim šli přihrávky, technicky se zlepšili, větší přehled o hře, prostě z nich spadla pomyslná deka a také se odměnili golem hned ve 48. minutě Bartošákem Josefem, který dostal přesný míč zahrávající přímým kopem na hlavu od Bartošáka L. Vše v závěru utkání dovršil Struhař M. po krásné akci v 73. minutě. To už si domácí utkání pohlídali a soupeři nedali šanci skorovat.

Rozhodčí - Čech R.
asistenti - Smolka Z., Pacík V.
Diváků - 100

Branky domácí: Bartošák J. Struhař M. 2x,
Branky hosté: Macík M,

sestava domácí - Fojtík O, - Fojtík J, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Struhař M, Bartošák L, Macháč M, Šerý V, Macháč Mar, Kafka T,
střídali - Prekop D, Pacík P, Vaněk D, Rajník J, Šerý K,

sestava hostů - Vorel J, - Plášek J, Žebráček J, Chochlík T, Sochora M, Sedláček J, Macík M, Žáček V, Sochora R, Mikel D, Zavadil K,