Sezóna 2014/2015

Zápas Muži Okresní přebor: Nedašova Lhota - Lípa

Datum: 14. 9. 2016

Ned. Lhota : Lípa 1:0 ( 1:0)

Zápas začal s velkým nasazením obou mužstev.Domácí měli za úkol vyhrát,aby se odrazili od dna tabulky,protože venku měli dva těžké zápasy po sobě a ani v jednom se jim nepodařilo dovést domů alespoň bod.Bylo vidět ,že mají hlad po vítězství a hned v začátku utkání si vytvořili pár slibných golových příležitostí,ale ani jednu nevyužili.Až v 19. min.po centru z pravého křídla po odrazeném míči se do šance dostal domácí J. Rajník a ten dopravil míč do brány.Pak měli domácí ještě jednu velkou příležitost a to pokutový kop,ale i tentokrát se Vaňkovi D. nepodařil vsítit gol.První poločas se hosté jen zřídka dostávali do vyložených šancí.Těsně před půlí měli domácí ještě vyloženou šanci Bartošákem L.,kde sám před brankářem to vstřelil přímo do něj.Pak vznikl ještě přímí kop, aktérem byl Pagáč J.,ale míč skončil na tyčce.Po obrátce to vypadalo,že domácí budou hubený výsledek držet do konce utkání.Domácí se trošku zatáhli a tak hosté začali tlačit.Vytvářeli si slibné akce,ale naštěstí vážně branku neohrozili.Před koncem utkání si ještě vytvořili pár závarů před brankou,ale domácí si výsledek ubránili a tak utkání skončilo hubeným výsledkem 1:0.
diváků : 90
rozhodčí: Horáček J., Ruman J., Pacík V.
sestava hostů:Trnkaj P.,Špendlík D.,Procházka M.,Šuba J.,Sinerký A., Kořének M.,Čižmár M., Spáčil J.,Polák J.,Gajdošík R.,Víšek D.,střídali: Červenka P.,Dubízl R.,

sestava domácích: Šerý K.,Macháč J.,Fojtík J.,Vaněk V., Bartošák J.,Rajník J.,Juřica M., Pagáč J., Vaněk D.,Bůbela J.,Bartošák L.,střídali: Urbánek V., Vaněk M., Kostka D.,Chovanec J.,
Josef Pagáč, st.

Komentář zápasů z 25. a 26.10.2014

Muži: Nedašova Lhota - Mladcová B 1:2
Dorost: Nedašova Lhota - SK Vizovice 1:2
Žáci: Nedašova Lhota - Smolina 7:1
V sobotu 25.10. 2014 se odehrály dva zápasy,dorost podlehl doma Vizovicím 1:2 . Bylo vidět,že hostující tým se nachází na předních místech v tabulce , měli více ze hry a proto si odvezli ze Lhoty plný počet bodů . Za Lhotu skoroval Bartošák P.
Druhé utkání sehráli naši muži v Mladcové.Podle místní zprávy zahráli naši muži velmi slušný a vyrovnaný zápas a to i v deseti hráčích ,protože se hned na začátku utkání zranil Bartošák L. Bohužel jsme neměli žádného na střídání a tak zápas museli dohrát i v menším počtu hráčů.Sice prohráli 2:1 ,ale přivezli si dobrý pocit ze hry a výkonu. Za Lhotu skoroval Bůbela J.
26.10.2014. Jediní kdo si odvezl z víkendových utkáních plný počet bodů byli naši žáci.Sehráli zápas ve Smolině, kde zvítězili 7:1.Goly nastříleli Pacík D.-2x ,Pacík J.-2x ,Haspala D.,Hořák R.,Macháč M.

Komentář zápasů odehraných v neděli 2.11.2014

Žáci: Nedašova Lhota - Bohuslavice nad Vláří 2:3
Muži: Nedašova Lhota - Ludkovice 2:1
V neděli se odehrály dva zápasy. Nejprve dopoledne hráli žáci dohrávku 4.kola v Bohuslavicích n. Vláří kde po dobrém výkonu ,ale už po nedobrém výsledku žáci prohráli 3:2.Za Lhotu skorovali Pacík J.a Hořák R.
Druhý zápas se hrál odpoledne, kde muži hráli s Ludkovicemi.Lhota : Ludkovice 2:1PK (1:0).Zápas začal ve vysokém tempu od obou mužstev.Domácí od uvodního hvizdu začali velmi svižně a měli v uvodu zápasu pár šancí, ale branka tam ne a ne spadnout.Až v18.min. po standartní situaci z rohového kopu nejvýše vyskočil J. Fojtík a skoroval na 1:0.Domácí do poločasu měli ještě jednu vyloženou šanci, kde hostí obránce vyhlavičkovával míč z branky ale rozhodčí branku neuznal.Lhota si tento výsledek udržela až do konce poločasu.Po obrátce domácí nasadili vysoké tempo , ale hostí obrana bravůrně odvracela domácí útoky.V 60 min. hosté zahrozili útokem,kde přečíslili obranu a za záchrannou brzdu zatáhl V. Vaněk a po druhé žluté kartě následovala červená.Od té doby domácí drželi výsledek zuby nechty, ale v 78 min.hosté vyrovnali na 1:1.Domácí výsledek ubránili do konce utkání a následovali pokutové kopy.Zápas to byl velmi vyhrocený a plný emocí.Nakonec domácí zvítězili na pokutové kopy.Za utkání musíme pochválit všechny hráče, ale velkou zásluhu za výsledek má golman Šerý K.

diváků 70.
rozhodčí Neubauer ,CHytil,Kadlec.

Komentář zápasů odehraných v neděli 12. 4. 2015

Žáci: Nevšová - Nedašova Lhota 1:2
Muži: Nevšová A - Nedašova Lhota 3:2
Dne 12.4.2015 se odehrály 2 zápasy.
Nejdříve hráli žáci, kteří odehráli své první utkání v jarním kole v Nevšové a hned bodovali.Vyhráli 1:2.Branky vstřelili: Pacík, Fojtík.

Také muži sehráli velmi kvalitní zápas v Nevšové, ale za přispění špatného rozhodcování, prohráli naši muži neprávem 3:2 po pokutových kopech.

Zpráva TJ Nedašova Lhota

Náhradní termíny fotbalových utkání ze dne 4.-5.4.2015.
Po vzájemné dohodě se týmy domluvili na náhradním termínu fotbalových utkání.
Náhradní fotbalová utkání proběhnout v pátek 1. 5. 2015, a to v následujícím pořadí:

OP muži
Nedašova Lhota-Březnice A 2:1. Branky dali Bartošák L. a Struhař M.
Nedašova Lhota-Pozlovice 1:2 PK. Branku dal Pacík D.

OP - MUŽI : Bylnice - Ned.Lhota 4:0.

OP sk.B. dorost : Ned.Lhota - Jaroslavice 5:0.
Branky dali Macháč M. 2x, Bartošák P., Prekop D, vlastní.

OSŽ sk. C. žáci: Pozlovice - Ned. Lhota 3:0.

Výsledky zápasů ze dne 30. a 31.5.2015

OP-muži:24.kolo
Lípa -Nedašova Lhota 3:0

OP-dorost sk.B:14.kolo
Nedašova Lhota - Bylnice 0:3

OS-žáci sk.C:14.kolo
Bohuslavice nad Vláří - Nedašova Lhota 4:2, branky dali Macháč M, Kafka T.

Předehrávka jarního kola: Nedašova Lhota - Návojná

Nedašova Lhota : Návojná 3:0 ( 2:0 )

Předehrávka jarního kola byla ve znamení derby mezi Lhotou a Návojnou. Bylo vidět,že Lhota chce oplatit Návojné výsledek z prvního podzimního zápasu. Lhota měla více vůle po vítězství a hned v 9 min . skorovala Juřicou Martinem.Domácí byly herně lepší a do poločasu vylepšili výsledek ve 25. min. na 2:0 J.Rajníkem.Po půli hosté začali tlačit ,ale domácí obrana odolávala tlaku v popředí J. Fojtíkem a tím pádem jich nepustila k vyložené šanci.Domácí si pak vytvořili pár vyložených akcí,ale skorovat se jim nepodařilo.Pak založili jednu vyloženou akci kde hostující golman udělal faul ve vápně na Pagáče J. a následoval pokutový kop,kde na konci stál Macháč J. Zápas skončil za podporou fanoušků 3:0 a hráči si zaslouží velký dík za perfektní výkon.
branky : Juřica M.,Rajník J., Macháč J.,