Nedašova Lhota

Sezona 2020/2021

Mistrovské utkání Ml. žáci sk. C Nedašova Lhota - Vizovice 4:14(3:7)

Datum: 12. 10. 2020

Naši žáci hráli dopoledne s Vizovicemi a nebyl to příjemný výsledek utkání, totiž prohráli vysokým skorem 14:4. Byl to rozdílný zápas třídy. Za Lhotu skorovali Řeháková Tereza 3x a jednou Bůbela Filip.

Rozhodčí - Prekop D.
Diváků 20
Sestava - Fojtíková R, Bůbela F, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík Jakub, Fojtíková N, Vaněk P, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovské utkání III.tř. sk. B Bohuslavice n/Vl. - Nedašova Lhota 1:1(1:0)PK 4:3

Odpoledne naši muži hráli v Bohuslavicích a dovezli si cenný bod za remízu 1:1. Byla to škoda, naši muži měli na víc, měli tři vyložené golové šance ze standartních situací z rohových kopů, ale neproměnili. Nakonec to uhráli na plichtu, ale na pokutové kopy to prohráli. I tak za bod děkujeme.

Rozhodčí - Dorušek M.
asistenti - Maňas D., Pacík P.
Goly - Bartošák L.
Sestava - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Macháč M, Macháč Mar,
střídali - Kuvik J, Urbánek V. Šerý V,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Březůvky 6:3(3:2)

Datum: 5. 10. 2020

V tomto utkání se sešli lídři tabulky Okresní soutěže, kde domácí zvládli utkání na jedničku. Sice soupeř od 5.min. hrál oslaben o jednoho hráče, ale i tak dokázal držet tempo utkání. V předchozí situaci z útoku domácí vedli brankou Bartošákem Josefem. Zanedlouho zvyšoval skore Struhař M. který uklidnil hru pro domácí tým. Jenže přišla 24.min. a po centru hostí do malého vápna, domácí dali ruku a kopal se pokutový kop, který proměnil Mlček D. Domácí se nadechli a znovu zahrozili v 38. min., kde zvyšoval po krásné akci Macháč Marek. Ještě před koncem první půle stihli hosté zdramatizovat utkání po rohovém kopu brankou do šatny Krajčou O. Po půli domácí začali svižně a nenechali výsledek dlouho čekat a v 54.min. navyšoval skore Šerý Karel. Hosté z Březůvek začali malinko tlačit na domácí a vzešel z toho další pokutový kop, po faulu ve vápně, který proměnil Mlček D. Domácí to nepoložilo a znovu začali bušit do hostující obrany a vznikla z toho další branka Bartošáka Josefa. Tím domácí odskočili o dvě branky a utkání se dohrávalo odevzdaným výkonem Březůvek. Na závěr utkání ještě navýšil skore Václav Šerý, který pečetil výsledek na konečných 6:3.

Rozhodčí - Chromík Z.
asistenti Pacík V. , Přikryl A.
DFA Belžík J.
Diváků - 49
Branky domácích - Bartošák J 2x, Struhař M, Šerý K, Macháč Mar, Šerý V,
Branky hostů - Mlček D 2x, Krajča O.
sestava Lhoty : Fojtík O. - Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč Mar, Pacík J, Kafka T, Fojtík J,
střídali : Kostka L, Macháč Mich, Pacík P, Rajník J, Šerý V, Kuvik J, Urbánek V,

Mistrovské utkání Ml.žáci sk.C Nedašova Lhota - Vlachovice 2:2(0:1)PK - 3:2

Naši žáci sehráli zápas s Vlachovicemi na umělé trávě na obecním hřišti. První poločas prohráli vlastním golem. Druhý začali taky nezdárně a ve 43.min. prohrávali už 2:0. Vzápětí v 56.min. snižoval Trochta Jiří a v 56.min. vyrovnával stav utkání Fojtík Jakub. Na pokutové kopy vyhráli naši žáci 3:2.
Rozhodčí - Plšek V.

Diváků -20
Branky Lhota - Trochta J, Fojtík J,
Sestava - Fojtíková R, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík J, Fojtíková N, Vaněk P, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovský zápas III.B tř. Rudimov - Nedašova Lhota 1:1(0:0) PK 4:2

Datum: 29. 9. 2020

Další bod do tabulky si přivezli naši muži z Rudimova. Je škoda, že na staré Pány neumíme zahrát, prostě na Rudimov máme smůlu. Ale i tak jsme rádi za bod z venku. Za Lhotu skoroval Šerý Karel.
Rozhodčí - Uhlár I,
asistenti - Boráň J., Pacík V,

Sestava Lhoty: Fojtík O, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Pacík J, Kafka T, Kostka L,
střídali : Macháč Mich, Prekop D, Pacík P, Rajník J, Fojtík J, Urbánek V, Šerý V,

Mistrovské utkání Ml.žáků sk.C Bylnice - Nedašova Lhota 6:2(1:1)

Do poločasu se vyvíjel zápas dost slibně pro Lhotu, to skončil 1:1, ale po půli se soupeř oklepal a nasázel našim jěště pět branek. Za Lhotu skorovali Vaněk Pavel a Fojtík Jakub.

Sestava Lhoty: Bůbela F, Fojtíková R, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík J, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovské utkání III. tř. B, Nedašova Lhota - Rokytnice 1:1(1:0) PK 5:4

Datum: 21. 9. 2020

Ze začátku utkání to vypadalo jednoznačně pro domácí, už ve 3.min. po standartní situaci rohového kopu vedli po hlavičce Martina Struhaře 1:0. Do poločasu vedení domácím ještě vydrželo, ale po půli hosté z Rokytnice začali tlačit, až si vybojovali pokutový kop, kde se nemýlil Kovařík. Druhá půle byla trochu v režii hostí, byli v přihrávce přesnější, po fyzické stránce taky převyšovali a tak domácí Lhotu trochu dusili. Nakonec utkání skončilo nerozhodně, a tak přišlo na pokutové kopy, kde domácí koncovku zvládli, a tak vybojovali alespoň dva body.
Rozhodčí - Vavrys O,
asistenti - Pacík V, Havlín Š.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Šerý K,Macháč Mar, Pacík J, Kafka T,
střídali - Macháč Mich, Prekop D, Pacík P, Kuvik J, Rajník J, Urbánek V, Šerý V,
Diváků - 110

Mistrovské utkání MŽ sk. C Nedašova Lhota - Újezd 7:0 (3:0)

V neděli dopoledne naši žáci hráli utkání s Újezdem, kde si naši popravili skore, vyhráli 7:0. Zaslouží si pochvalu za předvedenou hru. Za Lhotu skorovali Fojtíková Romana 2x, Trochta Jiří 1x, Pacíková Amálie 1x, Fojtíková Nela 1x, Řeháková Tereza 2x.
sestava: Bůbela F, Fojtíková R, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík P, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovský zápas ml. žáků sk. C Štítná n/Vl - Nedašova Lhota 19:0(7:0)

Datum: 17. 9. 2020

Naši žáčci prohráli v neděli nejvyšším skorem v historii. Bohužel zápas se jim nevyvedl.
sestava : Fojtíková R,Bůbela F, Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík P, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovské utkání III.B tř.: Drnovice - Nedašova Lhota 1:3(1:3)

Datum: 14. 9. 2020

Naši muži si znovu zaslouží pochvalu za výsledek a výkon na hřišti soupeře. Nedašova Lhota si přivezla cenné 3 body z Drnovic za výhru 3:1. Už hned v 15. minutě utkání domácí brankař špatně rozehrál, přihrávku zachytil Macháč Marek, který si branku vychutnal a bylo 1:0 pro Lhotu. Pak domácí ve 23. minutě vyrovnali skore na 1:1 Vlčkem, ale přišla 30. minuta a Lhota znovu zahrozila brankou Macháčem Markem. Těsně před koncem prvního poločasu Lhota založila postupný útok z vlastní půle hřiště až se dostali před domácího brankáře, kde hlavou skoroval Pacík Petr. Druhý poločas byl herně pohodový, kde si naši hlídali výsledek, a tak utkání skončilo 3:1 pro nás.

Rozhodčí - Fojtů J.
asistenti Bodlák S., Pacík V.
Branky - Macháč Marek 2x, Pacík Petr 1x.
sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Macháč Mich., Šerý K, Macháč Mar, Kafka T,
střídali - Prekop D, Pacík P, Kuvik J, Rajník J, Urbánek V, Pacík J, Šerý V,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Biskupice 4:1 (2:1)

Datum: 7. 9. 2020

Domácí začali utkání ve vysokém tempu a než se soupeř rozkoukal, v 18. min. prohrával 1:0 brankou Pacíkem Jakubem. Za necelých pět minut měli domácí výhodu kopat pokutový kop, který neproměnil Bartošák Ladislav. Domácí tlačili soupeře a tak si vytvořili po faulu ve vápně znovu pokutový kop, který proměnil Macháč Marek na 2:0 ve 29.min. Vzápětí nato měl vyloženou gólovou šanci Struhař, ale přestřelil. Jak se říká nedáš dostaneš, tak se i stalo a tak hosté v poslední minutě prvního poločasu dali gól do šatny Porubským Michalem. Po obrátce se utkání trochu herně vyrovnalo, ale domácí se nedali a tak zahrozili v 58.min. brankou Bartošákem L. To už se domácím dýchalo lépe a tak dvacet minut do konce utkání pečetil výsledek na 4:1 znovu Pacík Jakub.

Rozhodčí - Houžvička Č.
Sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík M, Bartošák J, Kostka E, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Pacík J, Macháč Mar, Kafka T,
střídali - Prekop D, Pacík P, Kuvik J, Rajník J, Macháč Mich, Kostka L, Urbánek V,

Mistrovské utkání ml. žáků sk. C Nedašova Lhota - Poteč 1:2 (1:1)

Naši žáci sehráli utkání tentokrát s Potečí a zase to nedopadlo dobře, prohráli těsně 2:1. Šancí měli milion, ale nedokázali to přetavit ve svůj prospěch. Alespoň čestný gól zaznamenal Fojtík Adam.

Mistrovský zápas III.B tř. Sehradice - Nedašova Lhota 1:4 (1:2)

Datum: 2. 9. 2020

Naši fotbalisti si dovezli ze Sehradic tři vzácné body. Začátek hry nezačal pro Lhotu příznivě, ve 21.min. byl nařízen pokutový kop, kteří domácí proměnili, ale naštěstí hned Lhota odpověděla gólem Markem Macháčem a bylo vyrovnáno. Za necelých 10 min. po vstřelené brance naši znovu skórovali a hned to bylo veselejší, kde na konci akce stál zase Macháč Marek. V polovině zápasu se šlo do kabin s jednogólovým náskokem. Druhá půlka začala velkým tlakem domácích, ale Lhota vzdorovala urputně se bránila, až přišla vysvobozující branka Martina Struhaře, která vše zklidnila. Na samotný závěr přišla ještě branka znovu z kopačky Marka Macháče, který hattrickem pečetil utkání na 4:1 pro Lhotu. Chlapcům velký dík.
Rozhodčí: Jánoš D.
asistenti: Boček T., Brabec M.
Sestava Lhoty: Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Fojtík M, Bartošák J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Pacík J, Macháč Mar, Macháč Mich,
střídali - Pacík P, Kuvik J, Kostka L, Jurča T, Kafka T, Rajník J.

Mistrovské utkání ml. žáků sk. C Horní Lhota - Nedašova Lhota 13:1(6:1)

Bohužel první utkání se našim žáčkům nevydařilo, prohráli v Horní Lhotě vysoko 13:1. Čestný gól zaznamenal Bůbela Filip.
sestava Ned. Lhoty - Fojtíková R,- Trochta J, Kačeniar L, Pacíková A, Fojtík P, Šuchma T, Fojtíková N, Bartošáková A, Vaněk P, Bůbela F, Chovanec M, Řeháková T, Bůbelová V,

Mistrovské utkání III. třídy B: Bratřejov - Nedašova Lhota 2:0 (2:0)

Datum: 26. 8. 2020

Zápas začal ve prospěch domácích, kteří vedli už ve 13.min. Lhota se z toho rychle oklepala a začala tlačit soupeře na jejich polovinu, ale golovou šanci se jim nepodařilo vytvořit.Těsně před koncem půle dostali branku do kabin a bylo vymalováno. Po obrátce naši znovu přitlačili soupeře, ale kýženého golu jsme se nedočkali.

Rozhodčí: Bohm M.
Asistenti: Hajda R., Pacík V.
Sestava: Fojtík O, - Fojtík M. Bartošák J. Kostka E. Macháč M, Bartošák L, Šerý K, Macháč Mar, Prekop D, Fojtík J, Pacík J,
Střídali: Pacík P, Kuvik J, Kostka L, Urbánek V,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Dolní Lhota 2:1(0:0)

Datum: 17. 8. 2020

Po dlouhé koronavirové přestávce si domácí spravili chuť na hostující Dolní Lhotě. První poločas byl v režii domácích, tam mohli v klidu vyhrát 2:0, šancí milion, ale bohužel neproměněných. Druhá půle začala slibně, protože v 55. min. fauloval hostující hráč ve vápně a byl nařízen pokutový kop, k němu se postavil Bartošák Ladislav a nekompromisně zavěsil. Pomalu s přibývajícím časem hosté začali tlačit na pilu a začali domácí svírat v kleštích. Jenže v 72. min. domácí založili skvělou postupující akci, kde po centru do vápna skvěle hlavou skoroval Struhař Martin. Zdálo se, že je všechno v kapse, ale soupeř zabojoval a v 77. min. snížil na 2:1 Kovářem. Do konce utkání zbývalo nějakých deset minut, i když byli domácí bičováni tlakem i šancemi hostů, ale Nedašova Lhota si vítězství nedala vzít.

Rozhodčí: Goňa Vladimír
asistenti: Pacík Vlastimil, Remaš Ondřej