Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mysločovice "A" 3:3(1:1) PK 6:7

Už to vypadalo, že Nedašova Lhota konečně urve tři body před domácími diváky, ale nestalo se tak. Zápas byl od začátku herně vyrovnán, až do 28.min. kdy hosté udeřili velmi lacinou brankou, kde domácí špatně odkopli míč z vápna a hostující Hořčica už měl lehkou úlohu skorovat. Naštěstí ve 44.min. prvního poločasu hlavou vyrovnával do šatny Martin Struhař. Po půli Lhota začala aktivně a ve 49.min. skoroval Bartošák Josef pro domácí na 2:1. Domácí to nakoplo a cítili konečně výhru a tak v 80.min. znovu dával gol Bartošák Josef. Jenže domácí si chtěli výsledek udržet a tak začali bránit a to byla chyba. Za tři minuty inkasovali od Mysločovic gol na 3:2 Klabačkou a tři minuty před koncem utkání na 3:3 Bielikem. Tím skončila naděje domácích na tříbodový zisk. Nakonec penaltový rozstřel prohráli domácí poměrem 6:7.