Sezóna 2018/2019

Zobrazeno 1-30 ze 34

Mistrovský zápas OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1(0:1)

Datum: 7. 10. 2019

Přeložené utkání z neděle na pondělí, hráli naši žáci, i když byli domácím týmem v Pozlovicích. Bohužel prohrávali nešťastně od 13.min. utkání 1:0. Tak i utkání skončilo.

Rozhodčí - Eichner D.
asistenti - Fojtík M, Hrabina V.
Diváků 30

sestava Lhoty - Fojtíková K., Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P,
střídali - Čundrlová M, Řeháková T, Řehák Š, Bůbela F, Vaněk P, Fojtík A, Fojtík J,

Mistrovský zápas OP žáci sk.B Vizovice - Nedašova Lhota 11:0 (6:0)

Černá neděle pro naše žáky, kteří dostali nakládačku s Vizovicemi 11:0. Na takový výsledek se musí hned zapomenout a znovu začít hrát od nuly.

Rozhodčí - Havrlant J,
asistenti - Vaněk M, Fojtík M,

Diváků 52

sestava Lhoty - Fojtíková K, Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Karol, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P.
střídali - Čundrlová M, Řeháková T, Vaněk P, Bůbela F, Fojtík J, Fojtík A, Řehák Š.

Mistrovské utkání OP muži Mladcová " B" - Nedašova Lhota 4:2(2:1)

Už v neděli dopoledne v 10:30 hodin začali naši muži zápas v Mladcové. Škoda, že nebyli v plné sestavě, zápas se mohl vyvíjet úplně jinak. Goly za Lhotu stříleli Vaněk Daniel a Macháč Marek.

Rozhodčí - Krajča J.
Sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Fojtík J., Bartošák J, Bartošák L, Macháč M, Kafka T, Prekop D, Vaněk D, Rajník J, Šerý K,
střídali - Pacík P,

Mistrovské utkání OP muži Jasenná - Nedašova Lhota 5:3(3:1)

I poslední zápas podzimního kola naši hráči nezvládli a prohráli na půdě Jasenné 5:3. První poločas byl herně vyrovnaný, před koncem prvního poločasu dal kontaktní gol do šatny Macháč Marek, dokonce ve druhém poločase jsme sahaly po remíze dvěma brankami Bartošákem Ladislavem, ale těsně před koncem utkání jsme dostali gol na 5:3 a bylo po naději.

Rozhodčí - Střelec R.
asistenti Fojtů J., Štourač M.
Diváků - 80

sestava Lhoty - Fojtík O. - Fojtík J. Fojtík J. Pacík J. Vaněk D. Struhař M. Bartošák L, Šerý K. Macháč M. Macháč Mar. Kafka T.
střídal - Prekop D.

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Kostelec 0:8(0:2)

Než se domácí stačili rozkoukat, tak ve 2.min. utkání prohrávali už 2:0. S postupem času se domácí z toho náporu oklepávali a začali se pomaloučku rozjíždět. Vytvořili si také pár golových šancí, jenže neskončily v síti Kostelce, bylo to zbrklé a unáhlené. První poločas mohl být klidně výsledkově vyrovnán, jenže tomu tak nebylo. Druhý poločas hosté znovu udeřili a rozjeli brankostroj, kde nakonec zvítězili poměrem 0:8 z pohledu domácích.
Rozhodčí - Březík M.
asistenti - Havrlant J., Fišer V.

Diváků 30

sestava domácích - Šerý K, Fojtík J. Prekop D, Bůbela F, Bartošák J, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý V, Macháč M, Fojtík Jak,

střídali - Pacík P, Urbánek V, Macháč Mich, Vaněk D,

sestava hostů - Křížek M, Kolář J, Korvas R, Bačák P, Drábek A, Krajča J, Okénka M, Dočkal P, Velikovský P, Krhůtek J, Dvořák H,
střídali - Karpeka V, Novotný R, Vítek T,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Vlachovice 0:2(0:0)

Poslední zápas v sezoně naši žáci prohráli doma 2:0. I když byly Vlachovice lepší, naši jim stačili odolávat a odvracet nebezpečné útoky, a proto byl první poločas 0:0. Po zahájení druhého poločasu dostali hned kontaktní gol, který jich ještě více rozhodil. Pak dostali ještě v poslední minutě gol a bylo hotovo.

Rozhodčí - Vavrys O,
asistenti - Pacík P, Zoubek R.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Fojtíková K, Kolínek M, Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Macháč L, Trochta J, Fojtíková R, Lysák P,

střídali - Řehák Š, Čundrlová M, Řeháková T, Vaněk P, Bůbela F, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Jasenná 3:0(2:0)

Datum: 17. 6. 2019

Poslední zápas sezony Nedašova Lhota ukončila vítězstvím nad Jasennou 3:0. Hosté sice mohli v 10.min. utkání vést a to nařízeným pokutovým kopem, ale výborný domácí golman penaltu chytil. Domácí se chtěli ještě naposled na své půdě předvést, a tak Jasennou načali ve 20.min. krásnou akcí, kterou zakončil přehozem přes brankáře Bartošák Ladislav. Za pár minut po téhle akci byl nařízen znovu pokutový kop, ale tentokrát kopali domácí a k míči se postavil Pacík Petr, který nekompromisně skoroval. Posledních 20.min. do konce utkání hosté začali zvyšovat tempo hry a domácích tlačili ke zdi, naštěstí domácí obrana náporu odolávala.Těsně před koncem utkání v 87.min. padl kuriozní gol Petrem Pacíkem a to tak, že zahrával z vlastní šestnáctky přímý kop, kde napálil míč takovou razancí, že přes celé hřiště skončil v soupeřově síti a tímto si domácí pojistili vítězství na 3:0.

Rozhodčí - Jager J.
asistenti Pacík V., Řezníček M.
Diváků - 70

Branky - Bartošák L. Pacík P 2x,
Sestava domácích - Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč Mar, Pacík P, Vaněk D, Bartošák L,
střídali - Struhař M, Macháč M, Bůbela F, Pacík J.

Sestava hostů - Sedláček A, Číž P, Kovář T, Maliňák Z. Švehlík J, Sušeň M, Smilek L, Jurčák P, Hřib T, Bajza S, Zicha J,
střídali - Mucska P, Kovář V, Řezníček M,

Mistrovské utkání OP muži Slušovice "B" - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

Datum: 12. 6. 2019

Předposlední zápas končící sezony naši muži sehráli ve Slušovicích poměrem 2:0 pro domácí. První poločas se ukázal jako nadějný, naši hráli velmi dobře, měli tam i golové šance, ale míč jich neposlechl, aby zapadl do sítě. Druhá půle se vyvíjela taky dobře, už to vypadalo, že stav bude nerozhodný a půjdou do penaltového střetu, jenže v poslední čtvrthodině si nechali vstřelit dvě branky a bylo po naději.

Rozhodčí - Skopal J.
asistenti - Brabec M., Sedláček J.
Delegát - Vitásek V.
Diváků - 60

sestava Lhoty: Fojtík O., Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Šerý V, Macháč M, Pacík P, Vaněk D, Vilímek B,
střídali - Bartošák L,

Mistrovské utkání OP muži Pozlovice - Nedašova Lhota 1:0(1:0)

Datum: 20. 5. 2019

Naši muži jeli do Pozlovic v úplně jiné sestavě než hráli v Poteči. Vypadalo to na velký výprask, ale naši kluci to bravurně zvládli. Mnoho hráčů chybělo kvůli zranění, někdo nemohl jít, atd. Naštěstí to dopadlo dobře. V jedenácti hráčích, kde nikdo nebyl na střídání, všechna čest. I když tam byly šance na vyrovnání, prostě chybělo štěstí.

asistenti - Fojtů J., Mravec D.

Diváků 60
sestava Lhoty: Šerý K, Kostka D, Pacík P, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Macháč M, Kafka T, Pacík J,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 1:0(0:0)

Tentokrát naši žáci hráli derby v Nedašově. Hráli výborně, po prvním poločase šli do kabin za stavu 0:0. V druhém poločase hra byla stále herně vyrovnaná a už to vypadalo že přijde na pokutové kopy, ale v poslední minutě utkání Nedašov vstřelil vítězný gol a bylo po všem.
Rozhodčí - Vavrys O.
asistenti - Holba F., Pacík P.

Diváků 30
sestava Lhoty - Fojtíková K., Kolínek M., Nováková E., Fojtík P., Majerechová E., Čundrlová M., Fojtíková Kar., Macháč L., Trochta J., Fojtíková R., Lysák P.,

Střídali - Řehák M., Řehák Š., Řeháková T., Bůbela F., Fojtík A., Fojtík J.,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Poteč 3:1 (1:1)

Datum: 13. 5. 2019

I když Nedašova Lhota byla papírově domácím týmem, tak se hrálo v Poteči. Oba týmy začaly ofenzivně, hrálo se nahoru dolů, hrálo se tvrdě, až do 18.min., kde se zranil lhotský brankář, který se srazil s protihráčem tak, že ho musela odvézt RZ. Pak se hrálo velice opatrně, hráči si dávali pozor na osobní zákroky, protože terén byl velmi podmáčený. První zahrozili hráči z Nedašovy Lhoty, ve 22.min. skoroval Macháč Marek po krásné střele. Dlouho drželi výsledek hosté, ale domácím se podařilo 5. minutě do konce poločasu vyrovnat na 1:1 Faldíkem. Po přestávce utkání bylo herně i výsledkově vyrovnané, takže to vypadalo na remízový konec, jenže v 76.min. přečíslili hráči ze Lhoty krásnou akcí Poteč, kde na konci stál Bartošák L., který navýšil skore na 2:1. Poteč se velmi snažila alespoň vyrovnat výsledek, otevřeli obranu a té využil Struhař M., který ránou z velké dálky střelou pod víko navyšoval na 3:1.

Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Štefanko J, Surmař J.

Diváků - 80
Goly:
Domácí - Macháč Mar., Bartošák L., Struhař M.
Hosté- Faldík L.

Sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Prekop D, Fojtík J, Struhař M, Bartošák L, Macháč Mich, Šerý V, Macháč Mar, Kafka T, Pacík J - střídali - Pacík P, Šerý V,

Sestava Poteče - Tichý D, - Pešout M, Tvarůžek Z, Juřica K, Bartoška D, Faldík L, Valčík F, Fojtík M, Kolařík P, Trojáček J, Fojtík T, střídali - Rosner J, Juřica V,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Zlín FC -dívky 1:1(1:1) PK 2:4

Datum: 7. 5. 2019

Naši žáci sehráli utkání už v sobotu, tentokrát s dívkami ze Zlína. Bohužel jenom remizovali 1:1 a na pokutové kopy prohráli 4:2. Za Lhotu jedním golem přispěl Fojtík Adam.

Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík J., Hlavica T.

Diváků: 20
Sestava Lhoty - Řehák Š., Nováková E. Řehák M., Fojtík P., Majerechová E., Fojtíková K., Fojtíková Kar., Kolínek M., Trochta J., Fojtíková R. Macháč L.

střídali - Lysák P., Řeháková T., Čundrlová M., Fojtík A., Fojtík J., Vaněk P., Bůbela F.

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Vizovice 3:3(2:1)PK 2:1

Datum: 10. 4. 2019

Žáci začali jarní sezonu úspěšným začátkem, vyhráli nad Vizovicemi na pokutové kopy a tak získali 2 body. Za Lhotu skorovali Nováková Eliška dvěma goly a Majerechová Eliška jedením golem.

Rozhodčí - Ruman J.
Diváků - 40
sestava Lhoty - Fojtíková K., Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík A, Chovanec M,

Mistrovské utkání OP muži Mysločovice - Nedašova Lhota 4:0(2:0)

Naši muži se do druhého poločasu drželi skvěle, zlomilo jich až nespravedlivé odpískání pokutového kopu rozhodčím Uhlárem a tím bylo po celém fotbalu. Na konci utkání byl podán protest proti výroku rozhodčí.

Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti Mravec D., Janoš D.
Diváků 111

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Prekop D, Šerý V, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Šerý K, Macháč M, Kafka T,

střídali - Macháč M, Rajník J,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 2:1(1:1)

Datum: 1. 4. 2019

Derby jak má být - plné očekávání, emocí, vyhrocených zákroků a hodně diváků. To byl zápas 16. kola Okresního přeboru mezi Nedašovou Lhotou a Návojnou. Od první minuty zápasu obě mužstva začala velmi opatrně, velká nervozita na kopačkách, řada nepřesných přihrávek, to bylo prvních deset minut než domácí v téže minutě skorovali na 1:0 hlavičkou Šerého K. Od té chvíle jakoby z domácích padla pomyslná tíha na nohou a začali hosty z Návojné tlačit. V 15. min. měli domácí vyloženou šanci, kdy do samostatného brejku poslali domácího Struhaře, který šel sám na brankaře, ale ve finále trefil mimo tyče. Už to vypadalo, že do šaten se půjde s jednobrankovým rozdílem pro domácí, ale ve 44. min. za vápnem napřáhl ke střele Ritter a výstavní střelou do šibenice srovnal na 1:1. Po přestávce se hra znovu herně vyrovnala, ale o stupeň vyšší tempo, a to také přineslo kýžené ovoce pro domácí, kteří v 55. min. navýšili skore na 2:1 střelou z dálky Bartošákem J. Návojná se velice snažila alespoň o vyrovnání výsledku, ale vždycky si vylámala zuby na výborně chytajícím domácím brankáři. Do konce utkání si domácí vydřenou výhru už nepustili.
Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Havrlant J., Brabec M.
Diváků - 221

Branky - Šerý K. - Bartošák J. -- Ritter D.

Sestava domácích Fojtík O, - Fojtík J, Pacík P, Bartošák J, Struhař M, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Prekop D, Bůbela F, Šerý V,
střídali - Rajník J, Macháč M, Vaněk D, Pacík J.
Sestava hostů - Bělaška J, - Macháč O, Janáč V, Káňa P, Bělaška M, Ritter D, Naňák J, Ptáček M, Šánek P, Řehák M, Ptáček V, střídali - Šenkeřík A, Řehák J, Naňák J.

Mistrovské utkání OP muži Štípa - Nedašova Lhota 2:0(2:0)

Datum: 26. 3. 2019

První zápas v jarní části soutěže Okresního přeboru naši muži sehráli utkání ve Štípě. Sice prohráli 2:0, ale předvedli velmi sympatický výkon. První poločas skončil 2:0, druhý poločas udrželi a vydřeli bez inkasované branky, protože hráli v deseti hráčích od 45.min. bez vyloučeného hráče.

Rozhodčí - Chromík Z.
Diváků - 80

Sestava Lhoty - Fojtík O. - Fojtík J. Pacík P. Bartošák J. Struhař M. Bartošák L. Šerý K. Urbánek V. Macháč M. Kafka T. Macháč M.
střídali - Prekop D. Bůbela F. Vaněk D. Rajník J.

Mistrovský zápas OP žáci sk.B, Nedašova Lhota - Nedašov 0:1(0:0)

Datum: 22. 10. 2018

Naši žáci se drželi zuby nehty, první poločas byl vyrovnaný, byly tam šance od obou mužstev, ale branka nepadla. Až po půli v 50.min. utkání Nedašov skoroval, a tak naši tímto golem prohráli zápas.
Rozhodčí - Hasukič S.
asistenti - Pacík F., Holba F.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řeháková T, Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP muži Kostelec - Nedašova Lhota 4:0(1:0)

I přes dobře předvedený herní výkon Lhota znovu prohrála. Zakončování akcí jim prostě nejdou. Poločas byl ještě pro nás příznivý, ale po půli znovu naši polevili a soupeř jim nasázel ještě tři branky.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Matůšú M., Fišer V.
Diváků - 100

sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Prekop D, Vaněk D, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč Mar., Pacík P, Urbánek V,
střídal - Pacík J.

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Dolní Lhota - Nedašova Lhota 13:0(4:0)

Datum: 16. 10. 2018

V sobotu 13.10.2018 naši žáci sehráli zápas v Dolní Lhotě, který se jim vůbec nevydařil. O poločase to vypadalo ještě slibně, to bylo ještě 4:0, ale po půli to tam padalo, jako vojáci v boji.

Rozhodčí - Jeger J,
asistenti - Outrata Z, Fojtík M,
Diváků - 12

sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková Kar, Kolínek M, Fojtíková R, Macháč L, Lysák P,

střídali: Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP muži Slopné - Nedašova Lhota 6:2 (1:2)

Naši muži nezačali špatně, sice prohrávali v 17. min., ale dokázali v 26.min vyrovnat stav utkání pokutovým kopem Bartošákem L. Za necelé 4 min. dokonce otočili výsledek na svoji stranu, tentokrát Bartošákem J. Poločas vypadal velice dobře. Po půli zase naši nezachytili začátek utkání a dá se říct, že každé dvě minuty inkasovali gol, až se to zastavilo na konečných 6:2 pro domácí.

asistenti - Kadlčák J, Ruman J,
Diváků - 50

sestava Lhoty: Fojtík O,- Fojtík J, Šerý V, Prekop D, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Macháč M, Kafka T,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Pacík J,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1 (0:1)

Datum: 8. 10. 2018

Prakticky se rozhodlo v 5.min. utkání, kdy Pozlovice zaútočili a dali první gol Coufalíkem. Lhota se snažila, ale zase ztroskotala na koncovce. Míč létal kolem brány, ale do branky se mu nechtělo. Po půli Lhota velmi chtěla vyrovnat stav utkání a málem se to podařilo v 63.min., kdy šel sám na bránu Macháč, kterého ještě před pokutovým územím fauloval hostující brankař, který byl vyloučen. I přes početní převahu jednoho hráče, domácí nedokázali soupeře porazit.

Branky - Coufalík P.
asistenti - Doležel O., Smolka Z.
Diváků - 80

Sestava Lhoty: Fojtík O,- Fojtík J, Bůbela F, Bartošák J, Vaněk D, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali: Šerý V, Macháč M,

Sestava Pozlovic: Kolář J,- Coufalík M, Divila A, Masař M, Vrátník R, Máčala T, Semela R, Jančařík M, Coufalík P, Stolařík J, Kuchař J,
střídali: Kučera J, Machů F,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Zlín FC-dívky 7:1(4:0)

Naši žáci zahráli skvělý zápas. Hned ve 2.min. utkání otevřel skore Řehák Michal, který ještě dalšími dvěma trefami završil svůj hattrick. Dále v kanonádě pokračovali naše dívky, Fojtíková Romana ve 32.min, utkání. Po poločase další přidala Fojtíková Kateřina ve 40.min. V 61.min. byl faul ve vápně a byl nařízen pokutový kop, který proměnila Nováková Eliška. Konečnou tečku v naší kanonádě završil Macháč Lukáš. Hosté ze Zlína v 66.min. korigovali výsledek čestným golem Mynářovou Anetou. Žákům za herní představení děkujeme.

Rozhodčí - Štourač M,
asistenti Pacík J, Šimera P,
Diváků - 28

Sestava Lhoty: Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková R, Fojtíková Kar.,Kolínek M, Macháč L, Lysák P,

střídali - Čundrlová M, Řehák Š, Trochta J, Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B. Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:5(0:3)

Datum: 1. 10. 2018

Skoro půl hodiny naši žáci odolávali tlaku Dolní Lhoty úspěšně, ale pak se spustil brankostroj a začali padat goly, bohužel ale do naší brány.
Rozhodčí - Ruman J,
asistenti Chovanec J, Šuráň J,

Diváků - 40
sestava Lhoty - Řehák Š,- Nováková E, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Lysák P, Fojtíková Rom, Fojtík P,
střídali - Fojtík J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Vlachovice 1:1(0:0)PK 4:2

Konečně se podařilo našim žákům bodovat. I když Vlachovice převažovali výškovým rozdílem, tak naši žáci odolávali nájezdům. První poločas skončil nerozhodně 0:0. Po přestávce naši dostali gol v 50.min. Jenže Lhota vzápětí kontrovala a v 55.min. vyrovnal Řehák Michal. Zápas byl tak herně vyrovnán, že skončil nerozhodně 1:1, a tak přišli na řadu pokutové kopy, které vyhráli naši žáci 4:2.

Rozhodčí - Hasukič Salih
Diváků - 20
sestava Lhoty - Fojtíková K, - Nováková E, Majerechová E, Řeháková T, Fojtíková K, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Lysák P, Fojtíková R, Fojtík P,

střídali- Čundrlová M, Řehák Š, Fojtík J, Trochta J, Fojtík A,

Mistrovský zápas OP muži Poteč - Nedašova Lhota 2:1(1:1)

I když se hrál zápas ve Lhotě papírově, byla domácí Poteč. Poteč hraje všechny podzimní zápasy venku. Naši hráči znovu nezvládli zápas a prohráli doma 2:1. Byl to herně vyrovnaný zápas, ale našim vůbec nešla přihrávka a po technické stránce katastrofa. Ve 20.min. prohrávali pokutovým kopem po faulu obránce Fojtíka J. Jiskřičku naděje vykřesal ve 42.min. před půlí Macháč Marek. Lhota zase nezachytila začátek druhého poločasu a v 55.min. znovu inkasovala Slovákem z Poteče. Lhota se snažila otěže vzít do svých rukou a zvrátit výsledek, ale do konce utkání se jim to nepodařilo.

asistenti - Ťok M., Mravec D.

Sestava Lhoty- Fojtík O, Šerý V, Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali - Struhař M, Prekop D, Urbánek V, Macháč M,

Mistrovský zápas OP muži Nedašova Lhota - Bylnice 1:4(1:4)

Datum: 24. 9. 2018

Derby jak má být, velká divácká kulisa, zápas měl náboj. Domácí ale zase nechytli začátek utkání a prohrávali už v 9.min. hostujícím Hudečkem. Než se Nedašova Lhota stačila rozkoukat, za dvě minuty inkasovala další gol na 2:0 Sucháčkem. Zápas se mohl vyvíjet jinak, když domácí dostali v 15.min. příležitost pokutového kopu, který neproměnil Macháč Marek. S postupem času Bylnice převažovala technikou a rychlostí hry a to se ukázalo ve 34.min. dalším golem Beňou. Ve 38.min. zahrávali hosté rohový kop, kde míč trkl do brány Macků Roman. To už vypadalo na ručník, ale Lhota se nadechla před půlí na poslední útok, kde míč hlavou usměrnil do brány domácí Bartošák Josef. Prakticky se zápas rozhodl už v první půlce utkání. Po půli se toho nestalo nic co by za řeč stálo. Nedašova Lhota ještě chtěla zkorigovat výsledek, bylo tam pár útoků do Bylnické obrany, ale k ničemu to nevedlo. Bylnice si zaslouženě odvezla tři body.

asistenti Ruman J., Štourač M.

Diváků -140

Sestava Lhoty - Fojtík O,- Bůbela F, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk D, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T,
střídali - Macháč Mich, Šerý V, Pacík J, Pacík P,

Sestava Bylnice - Hudeček D, - Krahula M, Lukáč O, Sucháček O, Lysák J, Chovančík L, Hudeček D, Vaněk M, Benˇo P, Šenkeřík D, Macků R,
střídali - Nanˇák F, Hrnčiřík M, Sucháček R,

Mistrovské utkání OP muži Újezd - Nedašova Lhota 5:0(4:0)

Datum: 17. 9. 2018

Prakticky bylo rozhodnuto už v prvním poločase. Lhota zase nechytla začátek utkání a prohrávala už ve druhé minutě. Než se stačili hráči rozkoukat, tak ve třetí minutě prohrávali už 2:0. Ve druhém poločase inkasovali už jen pokutovým kopem domácím brankařem na 5:0.

Rozhodčí - Krajča J,
asistenti - Janoš D, Ťok M,

Diváků - 180

sestava Lhoty: Fojtík O, - Fojtík J, Prekop D, Šerý V, Bartošák P, Bartošák J, Vaněk D, Struhař M, Bartošák L, Urbánek V, Kafka T,
střídali - Pacík P, Rajník J, Šerý K, Macháč M,

Mistrovské utkání OP žáků sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 0:1(0:0)

Pátým kolem soutěže naši žáci prohráli nešťastně doma 0:1. Celý první poločas byli lepším týmem, ale neuměli využít golové příležitosti. Kolikrát šli sami na brankaře, ale vůbec to tam nechtělo spadnout. Druhý poločas taky soupeře tlačili, ale branka ne a ne. Posledních 15.min. zápasu hosté z Pozlovic obrátili hru a také jim to přineslo ovoce jedinou brankou, která jim stačila k vítězství.

asistenti - Pacík F., Hrabina V.

Diváků - 40

sestava Lhoty - Fojtíková K,- Nováková E, Řehák M, Fojtík P, Majerechová E, Čundrlová M, Fojtíková Kar, Kolínek M, Trochta J, Macháč L, Lysák P,
střídali - Řehák Š, Fojtík J, Bůbela F, Fojtík A, Fojtíková R,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová "B" 4:5 (1:1)

Datum: 10. 9. 2018

Od úvodního hvizdu utkání byla herně lepší Mladcová a také ve 13.min. skorovala Vyvlečkou. Jenže domácím se to nelíbilo, po inkasovaném golu se probudili a iniciativu hry přebrali oni. Nastřelené břevno krásnou střelou Bartošákem L., pak dvěma hlavičkami těsně nad bránu Struhařem, ale kýžený gol se dostavil až ve 28.min. po velké minele hostujícího golmana, kde do prázdné branky vyrovnával Struhař Martin. Ve 35.min. byl ve vápně faulován domácí hráč, ale píšťalka rozhodčího zůstala hluchá a tím se rozjela série faulů dost vypjatého utkání. Po půli pokračovalo utkání ve vyhroceném a nabuzeném stavu dále. V 55.min. se konečně domácí Nedašova Lhota dočkala vedení utkání brankou Michala Macháče. Jenže domácí si vedení dlouho neužili, po hrubce v obraně inkasovali vyrovnávacím golem v 58.min. znovu Vyvlečkou. V 64.min. utkání šla znovu Mladcová do vedení na 3:2. Hrálo se od obou nahoru dolů, bylo to hrozně vypjaté, rodilo se mnoho faulů, až v 73.min. byl písknut jeden pro domácí těsně za velkým vápnem, kde přímým kopem zatočil míč do brány domácí Vaněk Daniel na 3:3. V 78.min. kopala domácí Lhota rohový kop, kde na konci stál Bartošák Josef, který hlavičkou posunul domácí do vedení na 4:3. Už to vypadalo že si domácí výsledek pohlídají těsně před koncem utkání, ale zase přišli dvě hrubky a hosté trestali dvěma goly před koncem, a tak pro domácí skončila naděje vítězství a vidina třech bodů.

Rozhodčí - Kolář S.
asistenti Brabec M., Matušů M.
Diváků - 85

Branky domácí - Struhař M, Macháč Mich., Vaněk D, Bartošák J,
Branky hosté - Vyvlečka Matěj 4x, Vaněk David.

Sestava domácích - Fojtík O,- Bartošák J, Kafka T, Fojtík J, Bartošák L, Rajník J, Vaněk D, Macháč M, Macháč Michal, Prekop D, Struhař M,
střídali - Šerý V, Pacík P, Urbánek V,

Sestava hostů - Cholasta T, - Černý M, Chludil Š, Zapletal J, Chludil J, Votava P, Kostka P, Kahaja D, Vyvlečka M, Votava J, Vaněk D,
střídali - Řičánek V, Mackovík T,

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Vizovice - Nedašova Lhota 4:0(1:0)

Naši žáci tentokrát hráli ve Vizovicích, kde prohráli poměrem 4:0. První poločas nehráli tak špatně, ale druhý už nestíhali se silami.