Nedašova Lhota

Sezona 2019/2020

Memorial Josefa Švacha

Datum: 30. 7. 2020

Po půlroční pauze kvůli koronavirové pandemii naši muži poprvé sehráli přátelské utkání v rámci Memoriálu Josefa Švacha v Nedašově. První zápas hráli s Nedašovem "B", který vyhráli 3:0, kde skorovali Macháč Marek, Kostka Erik a Šerý Karel. Druhý zápas hráli s Nedašovem "A", kde z počátku dokonce vedli brankou Martina Struhaře, výsledek drželi 25 minut, ale po dvacáté páté minutě inkasovali na 1:1. Těsně před půlí naši ještě inkasovali jednu branku a bylo 2:1. Ve druhém poločase ještě dostali dvě branky, a tak utkání skončilo 4:1 pro Nedašov "A". Za druhé místo našim hráčům gratulujeme.

Mistrovský zápas ml. žáků sk.C Biskupice - Nedašova Lhota 9:0(5:0)

Datum: 5. 11. 2019

Poslední zápas podzimního kola naši žáci hráli v Biskupicích. I tento zápas se jim nevydařil a prohráli vysokým výsledkem.

Rozhodčí - Novosad M.
Diváků - 10
sestava Lhoty - Fojtíková R, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Fojtík J, Vaněk P, Šerý J, Bartošáková A, Melišová D, Bůbela F, Kačeniar L,

Mistrovský zápas mužů III.B Petrůvka --Nedašova Lhota 4:2(3:2)

Už v sobotu naši muži sehráli poslední zápas podzimní části soutěže na Petrůvce. Zápas se vyvíjel velmi dobře už ve 2.min. jsme vedli 1:0 díky brance Michala Macháče. Jenže vzápětí na to odpověděli domácí vyrovnávající brankou. Do poločasu domácí přidali ještě dvě branky a už to vypadalo na debakl, ale naši neskládali zbraně a těsně před hvizdem do kabin naši snížili stav na přívětivých 3:2, skoroval krásným přehozem přes domácího brankáře hlavičkou Macháč Marek. Po půli byl zápas herně vyrovnaný, ale přece se domácím podařilo ještě jednou skorovat těsně před koncem utkání, kde udělali tečku na konečných 4:2. I tak našim hráčům, kteří se podíleli na tomto zápase, děkujeme, protože v jedenácti lidech se to nedá hrát.

Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Krajíček T., Slaník L.
Diváků - 30

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Vaněk D, Bartošák L, Macháč M, Macháč Mar., Kafka T, Pacík F, Macháč Jos.

Mistrovské utkání Ml.žáků sk. C. Nedašova Lhota - Šanov 1:3(1:1)

Datum: 29. 10. 2019

Předposlední kolo soutěže znovu naši žáci nezvládli zápas a prohráli se Šanovem 1:3. I když naši byli lepší, stejně prohráli. Už to vypadalo na remíz, ale tři minuty před koncem si nechali vstřelit dvě branky, které rozhodly utkání. Za Lhotu alespoň čestným golem korigovala výsledek Fojtíková Romana.

Rozhodčí - Prekop D.
Diváků - 20

Mistrovský zápas III. B Nedašova Lhota - Vysoké Pole 1:0(1:0)

Prakticky se zápas rozhodl už v prvním poločase, kdy ve 35.min. domácí zahrávali přímý kop, kde z hlavičky Bartošáka Josefa, který přehodil hostujícího golmana, padl první a poslední gol utkání. Hostující z Vysokého Pole měli taky šance na vyrovnání, jenže v brance stál výborný Šerý Karel, který zabránil mnoha golům z kopaček soupeře. I domácí měli šance, ale neuměli jich využít a tak utkání skončilo spravedlivě 1:0.

Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík V., Machů P.

Diváků - 100
branky - Bartošák Josef

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J, Pacík P, Bartošák J, Fojtík J, Bartošák L, Macháč M, Šerý V, Kafka T, Kuvik J, Rajník J,
střídali - Prekop D, Kostka L, Vaněk D, Macháč M,

Mistrovské utkání ml. žáků sk.C Poteč - Nedašova Lhota 7:2(3:1)

Datum: 21. 10. 2019

V neděli naši žáci rozjeli 8.kolo soutěže v Poteči. I když byli v plné sestavě prohráli vysokým výsledkem, a to 7:2. Do poločasu to vypadalo ještě nadějně, bylo to 3:1. Po půli pak dostali ještě čtyři branky. Za Lhotu skorovali Fojtík Adam a druhý gol dal premiérovým záznamem Šuchma Tadeáš.

Rozhodčí - Františák P.
Diváků - 30

sestava Lhoty - Fojtíková R, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Šuchma T, Fojtík J, Vaněk P, Šerý J, Bartošáková A, Melišová D.

Mistrovské utkání mužů III.B Šanov - Nedašova Lhota 2:2(2:0) PK 10:9

Po pátku naši muži sehráli další utkání, a to v neděli v Šanově. První poločas se nevyvíjel moc příznivě, ten jsme prohráli 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili trochu lépe v 74.min. napřáhl ke střele Bartošák Ladislav, který krásnou střelou vsítil první gol. Netrvalo ani dvě minuty a z dalšího útoku na soupeře hlavičkou vsítil Struhař Martin vyrovnávací gol. To už si Lhota nenechala vzít a utkání dovedla do pokutových kopů. Bohužel pokutové kopy jsme prohráli výsledkem 10:9. Lhocané si znovu přivezli drahocenný bod od soupeře.

Rozhodčí - Ruman J.
asistenti - Ševčík J, Mudrák M,
Diváků - 80

sestava Lhoty - Šerý K, Fojtík J. Prekop D, Pacík P, Bartošák J, Bartošák L, Macháč M, Šerý V, Kuvik J, Kafka T, Urbánek V,
střídali - Struhař M, Jurča T, Juřica M, Vaněk J, Pacík F,

Mistrovské utkání III.B muži Louky "B" - Nedašova Lhota 3:3(1:2) PK 3:2

Naši muži v pátek 18.10.2019 dohrávali 10. kolo mistrovského utkání, které bylo minule odloženo ohledně kvůli nezpůsobilém terénu. Naši hráči začali velmi skvěle, do domácích se obuli s velkou chutí a hned ve 21.min. vedli 1:0 po brance Kafky Tomáše. Za necelé tři minuty jsme vedli 2:0 znovu po brance Kafky. Zápas se vyvíjel velmi dobře, do poločasu jsme udrželi vedoucí stav utkání. Po půli v 60.min. znovu udeřili naši a brankou Jana Kuvika jsme vedli už 3:1. Tento výsledek jsme drželi do 88.min. kdy rozhodčí zapískal druhý pokutový kop a bylo 3:2. Už to vypadalo že tento výsledek udržíme zuby nehty, ale přišla 90.min. a rozhodčí znovu pískl penaltu a to třetí a poslední. Penaltový rozstřel jsme prohráli, ale i tak musíme hráčům vyseknout velkou poklonu, protože si z Louk u Zlína odvážíme jeden bod.
Rozhodčí - Jager J.
asistenti - Uhlířová M., Brunclík M.
Diváků - 50

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J. Prekop D. Pacík P, Vaněk D, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Kuvik J, Kafka T, Vilímek B,
střídali - Kostka L, Juřica M, Pacík F,

Mistrovské utkání Ml. žáků sk.C Nedašova Lhota - Štítná n/Vl. 0:15(0:8)

Datum: 14. 10. 2019

Ve čtvrtek si předehrávali 7.kolo soutěže žáci, místo neděle. Domácí Nedašova Lhota hostila soupeře ze Štítné. Bylo vidět, jak je soupeř fotbalově vyspělý a proto naši prohráli vysokým výsledkem, a to 15:0.

Rozhodčí - Pagáč J.
Diváků - 20

sestava Lhoty - Bůbela F, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Vaněk P, Bartošáková A, Fojtíková N, Melišová D. Kačeniar L,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Bohuslavice n/Vl. 0:1(0:0)

Další zápas který vypadal na remízový výsledek. První poločas byl z pohledu obou mužstev velmi vlažný. Druhý už byl lepší alespoň na golové šance. Soupeř z Bohuslavic zahrával jedinou standartní situaci, kterou využili na sto procent. Od té chvíle domácí bušili do soupeře, ale nestálo při nich to pomyslné štěstíčko. Jak se říká, když se nedaří, tak se nedaří. Dvě nastřelené tyčky, dvě břevna a ono nic. Znovu domácí padli na své půdě.

Rozhodčí - Hasukič S.
asistenti - Pacík V., Jandl P.
Branky - Šebák Miroslav

sestava Lhoty- Fojtík O, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Vaněk D, Kafka T, Bartošák J, Fojtík J, Kuvik J, Vaněk J, Vilímek B,
střídali - Struhař M, Šerý K, Macháč M, Rajník J, Kostka L,

Mistrovské utkání Ml. žáků sk. C. Nedašova Lhota - Vlachovice 1:0(1:0)

Datum: 8. 10. 2019

V neděli naši žáci vyhráli nad Vlachovicemi 1:0. Byl to boj do poslední minuty, ale výsledek udrželi. Za Lhotu skorovala Fojtíková Romana ve 13.min.

Diváků - 30
sestava Lhoty - Bůbela F, Pacíková A, Fojtík P, Řehák Š, Trochta J, Řeháková T, Vaněk P, Bartošáková A, Melišová D, Fojtíková R,

Mistrovské utkání III.B muži Louky "B" - Nedašova Lhota 0:0

V sobotu dne 5.10.2019 se zápas v Loukách neodehrál kvůli nepřizpůsobenému terénu. Náhradní termín určí STK.

Mistrovský zápas MŽ sk.C: Štítná n/Vl. - Nedašova Lhota 20:1(11:1)

Datum: 7. 10. 2019

Ve středu dne 4.9.2019 sehráli naši žáci utkání ve Štítné, a to poměrem 20:1. Moc se jim zápas nevydařil, prostě Štítná byla o dvě třídy výše. Čestný gol za Lhotu vstřelil Macháč Lukáš.

sestava Lhoty: Řehák Š. Fojtík P. Fojtíková R. Macháč L. Trochta J, Řeháková T. Fojtík A, Bůbela F. Šuchma T, Vaněk P. Chovanec M.

Diváků 20

Mistrovský zápas Ml.žáků sk. C Nedašova Lhota - Biskupice 1:8(0:5)

Datum: 30. 9. 2019

V sobotu začali naši žáci pátým kolem soutěže a ne vůbec zdárně. Prohráli vysokým výsledkem utkání a to 1:8. Za Lhotu čestným golem skoroval Řehák Šimon.

Diváků - 20

Sestava Lhoty - Řehák Š, Fojtík P, Pacíková A, Fojtík J, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Bůbela F, Šuchma T, Vaněk P, Bartošáková A, Melišová D,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Biskupice 0:1(0:0)

Obě mužstva nastoupila do zápasu opatrnou hrou, jakoby se báli udělat vážnější chybu která by jich stála vítězství. Do poločasu to vypadalo na celkový remízový výsledek. Od obou mančaftů žádný líbivý fotbal, prostě kopaná. V 63.min. přišel pas do domácího území, kde po hrubce obrany prošel hostující Gajdůšek až před domácího brankáře, který se nemýlil a vsítil první a poslední gol zápasu. Lhota se snažila alespoň vyrovnat výsledek, ale pro mizerný a předvedený herní výkon to nešlo.

asistenti - Pacík V., Vaškůj T.
Diváků - 90

sestava Lhoty - Fojtík O, Fojtík J, Pacík P, Macháč M, Macháč Mich, Kafka T, Prekop D, Kuvik J, Bartošák J, Fojtík J, Struhař M,
střídali - Vaněk D, Šerý V, Kostka L, Vilímek B, Rajník J, Urbánek V,

Mistrovský zápas MŽ sk. C Nedašova Lhota - Poteč 4:6(1:3)

Datum: 16. 9. 2019

Historicky poprvé na domácí půdě hráli naši mladší žáci. První poločas prohrávali 1:3, ale po půli se to skoro otočilo a hned ve 34. min. bylo vyrovnáno. Ale nakonec nezvládli koncovku zápasu a nechali si vstřelit ještě dva goly. Za Lhotu skorovali Pacíková Amálie, dvakrát Fojtíková Romana a jednou Fojtík Adam.

asistenti - Kostka M, Chovanec J,
Diváků - 20

sestava Lhoty - Řehák Š, Fojtík P, Fojtíková R, Trochta J, Řeháková T, Fojtík A, Vaněk P, Chovanec M, Pacíková A,

Mistrovské utkání III.B muži Nedašova Lhota - Nedašov 2:0(2:0)

Datum: 9. 9. 2019

Po dlouhých letech velmi očekávané derby mezi Nedašovou Lhotou a Nedašovem, těšili se hráči i fanoušci obou táborů. Obě mužstva se do zápasu vrhla s velkou chutí a velkým očekáváním. V 8 min. utkání založili domácí systematický útok, kde na konci akce stál Vaněk Daniel, který dával po odrazeném míči od hostujícího brankáře do prázdné brány. Domácí hráče to nabudilo, a tak bušili do soupeře co se dalo. Po necelé půlhodině zápasu zahrával vhazování míče domácí Kuvik J., který takzvaným islanďákem hodil míč až do malého vápna a tam si nešťastně tečoval míč hostující Kolínek Jakub, který navýšil skore na 2:0 pro domácí. Tímto výsledkem skončil i první poločas. Do druhé půle naskočili domácí hodně vlažným tempem a to se mohlo vymstít. Soupeř začal vystrkovat růžky a domácí hráče začali tlačit ke zdi. Nedařila se koncovka ani útoky jako z první půle. A tak přišla smršť nakopávaných míčů do velkého vápna, kde domácí čelili tlaku Nedašova. Snad jednu největší možnost snížit skore měli hosté ze střely Fojtíka Jiřího, který mířil přímo do šibenice, ale skvělým zásahem domácího brankáře udržela Nedašova Lhota výsledek až do konce utkání. Derby jak má být, bohaté na diváky, přátelské a hodně golových příležitostí.

Rozhodčí - Kadlčák J.
asistenti - Fojtů J., Pacík V.
Diváků - 210
Branky - Vaněk D. Kolínek J.

Sestava domácích - Fojtík O, Prekop D, Pacík J, Bartošák J, Rajník J, Bartošák L, Šerý K, Macháč M, Kafka T, Kuvik J, Vaněk D,
střídali: Pacík P, Urbánek V, Kostka L, Šerý V,

Sestava hostů - Švach J, Mikula P, Kolínek L, Kolínek J, Kolínek J, Fojtík J, Novák D, Holba V, Novák D, Vaculík L, Novák L,
střídali: Novák J, Kolínek J, Švach R, Cícha J, Kolínek M, Strnka J,

Datum: 5. 9. 2019

Diváků 20

Mistrovské utkání III.B muži Nedašova Lhota - Zádveřice 4:1(3:0)

Datum: 2. 9. 2019

Konečně přišly první 3 body z řádného zápasu čtvrtého kola soutěže. Soupeř nepřijel moc v dobré náladě a bylo to znát i na utkání. Hned ve 24.min. otevřel skore domácí Macháč Marek. Zanedlouho zvyšoval na 2:0 Vilímek Bronislav. Před koncem prvního poločasu ještě stačil skorovat do kabin Pacík Jakub na 3:0. Druhá půle začala taky slibně v 63.min navyšoval skore na 4:0 znovu Pacík Jakub svou střelou mistrně zasunul do sítě. Domácí se jakoby spokojili s výsledkem a tak v herním stylu polevili. Pak přišla odplata v podobě čestného golu hostujícího Holíka.

Rozhodčí - Mikeska J.
asistenti - Pagáč J., Maršálek B.
Diváků - 70
Branky - Macháč M. Vilímek B. Pacík J 2X.
Sestava Lhoty : Fojtík O. Fojtík J. Prekop D. Struhař M, Bartošák L, Macháč M. Šerý V, Macháč Mar, Kafka T, Vilímek B, Kuvik J,
střídali - Rajník J, Pacík P, Kostka L, Pacík J, Šerý K,

Mistrovské utkání MŽ sk.C Vlachovice - Nedašova Lhota 0:4(0:2)

V sobotu 31.8.2019 historicky první úspěch a zároveň první zápas po založení našich mladších žáků, kteří zvítězili na půdě Vlachovic 4:0. Přejeme jim do budoucna další vítězné zápasy a mnoho fotbalových zážitků. Branky za Lhotu dávali Macháč Lukáš 2X, Bůbela Filip a Vaněk Pavel.

Rozhodčí - Zoubek R.
Diváků - 30

sestava Lhoty : Řehák Š. Fojtík P. Fojtíková R, Macháč L. Trochta J, Řeháková T, Bůbela F, Šuchma T, Vaněk P, Chovanec M, Šerý J,

Mistrovské utkání III. B Nedaěova Lhota - Rokytnice 1:2 (1:2)

Datum: 26. 8. 2019

Bohužel znovu nešťastný zápas domácích provází další neděli. Už v 11.min. se nechali přehrát v obranné části a hosté vedli Gromským 1:0. Sice ve 30.min. utkání domácí vyrovnali Macháčem Markem, ale co naplat když za dvě minuty si nechali vstřelit další gol od Urbaníka, který byl vítězný.

Rozhodčí - Mana D.
asistenti Pacík V.
Zoller J.
Diváků - 40

sestava domácích -- Fojtík O.- Fojtík J. Prekop D. Pacík P. Vilímek B. Vaněk D. Rajník J. Struhař M. Bartošák L. Šerý K. Macháč M.
sestava hostů - Krupík P. - Ocelík J. Bureš R. Gromský O. Saloky P. Urbaník V. Šuráň Z. Kovařík J. Orgoník S. Vacula R. Čuč R.

Mistrovské utkání III.B Rudimov - Nedašova Lhota 3:1(1:1)

Datum: 19. 8. 2019

I když Lhota vyhrávala od 15.min. utkání golem Vilímkem Bronislavem, znovu neudrželi stav utkání a prohráli 3:1. Je to velká škoda, že naši nepřivezli příznivější výsledek z Rudimova, prohráli dá se říct se starými Pány. I nadále jim držíme palce do příštích utkání.

Rozhodčí - Matucha Jiří
asistenti - Brabec M., Mravec D.
Diváků - 67

sestava Lhoty: Fojtík O., Bartošák L, Fojtík J, Macháč Mar, Pacík P, Prekop D, Rajník J, Vilímek B. Šerý K, Vaněk D, Pacík J,
střídali - Struhař M, Kostka L,

Mistrovské utkání III.B Nedašova Lhota - Drnovice 1:1(0:0) PK 5:3

Datum: 12. 8. 2019

Z obou stran strašně utrápený i když bojovný zápas, hodně nepřesných přihrávek, hodně neproměněných golových šancí. První poločas skončil bez branek. Druhý už byl o něco lepší, protože začali padat goly a první začali domácí. V 59.min. vystřelil z velkého vápna Bartošák L., který vsítil přímo pod břevno. Jenže za dvě minuty na to udeřili hosté z Drnovic, po nedohodě domácího obránce s brankářem vyrovnal stav utkání na 1:1 Horáček M. Za předvedený výkon si obě mužstva zasloužili remíz. A proto tento výsledek vydržel až do konce utkání a tak byly nařízeny pokutové kopy na které zvítězili domácí.

Rozhodčí- Goňa Vladimír
asistenti - Pacík V., Bodlák M.

Diváků 100

sestava domácích - Fojtík O.- Bartošák L. Fojtík J. Macháč Mar. Macháč Mich. Pacík P. Prekop D. Rajník J. Vilímek B. Šerý K. Šerý V.
sestava hostů - Struška M. Machů M, Horáček M. Vlček T. Chovanec R. Honek B. Vlček T. Dorničák L. Dorničák L. Stránský A. Kostka O.