Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovský zápas mužů III.B Petrůvka --Nedašova Lhota 4:2(3:2)

Už v sobotu naši muži sehráli poslední zápas podzimní části soutěže na Petrůvce. Zápas se vyvíjel velmi dobře už ve 2.min. jsme vedli 1:0 díky brance Michala Macháče. Jenže vzápětí na to odpověděli domácí vyrovnávající brankou. Do poločasu domácí přidali ještě dvě branky a už to vypadalo na debakl, ale naši neskládali zbraně a těsně před hvizdem do kabin naši snížili stav na přívětivých 3:2, skoroval krásným přehozem přes domácího brankáře hlavičkou Macháč Marek. Po půli byl zápas herně vyrovnaný, ale přece se domácím podařilo ještě jednou skorovat těsně před koncem utkání, kde udělali tečku na konečných 4:2. I tak našim hráčům, kteří se podíleli na tomto zápase, děkujeme, protože v jedenácti lidech se to nedá hrát.