Sezóna podzim 2017/2018

Zobrazeno 1-30 ze 42

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Štípa 1:4(0:2)

Datum: 16. 8. 2018

Prvním zápasem na domácí půdě Nedašova Lhota nezačala docela šťastně. První poločas byl docela herně vyrovnaný, domácí měli dvě vyložené šance, ale nedokázali je zužitkovat. To hosté ve 36.min. dostali příležitost po nesmyslném faulu ve vápně pokutový kop, který proměnil Holík R. Těsně před koncem prvního poločasu ve 43.min. zahrávali hosté ze Štípy rohový kop, kde osamocený Gažda zvyšoval na 2:0. Po půli domácí zvýšili tempo hry, prostřídalo se několik hráčů a přineslo to ovoce a to v 70.min. snižoval stav utkání Bartošák Josef. Domácí to hodně nakoplo, jenže do tří minut inkasovali třetí branku a to je položilo. Hned nato byl vyloučen domácí hráč a to už Nedašova Lhota nedokázala odpovědět na výsledek, a tak odevzdaně ještě inkasovala v 91.min. na konečných 1:4 pro Štípu.

Rozhodčí - Dobiáš A.
asistenti Štourač M., Pacík V.

Branky - domácí - Bartošák J. , hosté - Holík R. Gažda M. Holík M. Dlabaja M.

Diváků - 91
sestava domácí - Fojtík O- Bartošák J, Bartošák L, Bartošák P, Kafka T, Pacík F, Struhař M, Šerý V, Macháč M, Šerý K, Macháč M,
střídali- Bůbela F, Fojtík J, Pacík P, Rajník J,
sestava hostů- Mikulík J,- Dlabaja M, Gažda M, Holík R, Holík T, Jurásek M, Kutra T, Okál F , Šimek M, Stodůlka O, Urbánek T,
střídali - Sviečka L, Pšeja D, Holík M, Holík J,

Mistrovské utkání OP žáků sk. B. Nedašova Lhota - Nevšová 2:9 (1:6)

Datum: 18. 6. 2018

Naši žáci tuto neděli ukončili sezonu 2017-2018 20.kolem Okresního přeboru sk. B" porážkou od Nevšové. Tímto zápasem skončili na předposledním 5. místě v tabulce se 14-ti body. Za Lhotu skoroval dvakrát Fojtík Martin.
Rozhodčí - Prášil T.
asistenti Fojtík M., Sudek L.

Diváků - 30
sestava Lhoty: Bůbela T,Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtík P, Fojtíková Kar., Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtík A,
střídali: Čundrlová M, Bůbela F, Fojtík J, Fojtíková R, Řehák Š.

Mistrovské utkání OP muži Kostelec - Nedašova Lhota 11:1 (3:0)

Už v sobotu naši muži ukončili 26.kolo fotbalové sezony 2017-2018 vysokou porážkou v Kostelci. Bohužel chybělo mnoho opor ze základní sestavy, mnoho hráčů zraněných, někdo nemohl kvůli práci, a proto to tak dopadlo. První poločas vypadal ještě slibně a nadějně, to skončil 3:0, ale druhý poločas to byla kanonáda od domácích. Jediným čestným golem se blýskl benjamínek Jakub Pacík. Sice už o nic zásadního nešlo, Lhota už byla zachráněna od sestupových příček ,ale šlo o lepší statistiku v tabulce. TJ Nedašova Lhota skončila sezonu na 11.místě s 36-ti body.
Rozhodčí - Šebesta M.
asistenti Klouda J, Fojtů J.

Diváků - 95
sestava Lhoty : Fojtík O,- Kafka T, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Pacík P, Pacík J, Bartošák L, Pacík F, Holba M, Vaněk V,
střídali - Macháč M.

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Jasenná 0:2 (0:0)

Datum: 12. 6. 2018

Nato, že naši žáci byly o hlavu menší než soupeř vůbec nezahráli špatně, jen se jim nedařilo vstřelit branku. Poločas skončil přívětivým výsledkem 0:0. Až ve druhém poločase inkasovali dvě branky od sourozenců Řezníčkových.
sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kat., Fojtík P, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Vaněk L,
střídali - Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Fojtíková R, Řehák Š, Jurik M,

diváků - 40
Rozhodčí - Houžvička Č,
asistenti Fojtík M, Pečenka D,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - SK Zlín 2:1(2:0)

Tímto zápasem se lámal chléb. Pokud by domácí Nedašova Lhota prohrála hrozilo by jí sestupové příčky Okresního přeboru, ale kluci to zvládli a tak se na poslední chvíli zachránili. V 19.min. si domácí Struhař povodil tři hráče Zlína na hranici velkého vápna a pak dělovkou vsítil branku. Zanedlouho ve 25.min. potáhl míč po pravé straně hřiště Šerý K., který centroval míč do vápna, ten propadl celou obranou hostů, kde na konci stál Fojtík Jakub a tímto domácí zvýšili skore na 2:0. Těsně před koncem prvního poločasu se zranil klíčový hráč Struhař a tím se úplně změnila strategie zápasu v druhém poločase. Hosté ze Zlína začali více útočit a bušit do domácí obrany, ale Nedašova Lhota odolávala tlakům hostů, až v nastaveném čase se jim podařilo korigovat skore na 2:1 Langerem.

Rozhodčí - Chromík Z.
asistenti - Vavrys O., Houžvička Č.
Diváků - 100
Branky - Struhař M. Fojtík J. za hosty Langr A.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Kafka T, Macháč Mar, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Fojtík Jak, Fojtík Jos, Struhař M, Macháč M, Bůbela F.
střídali - Urbánek V, Pacík P, Pacík J, Pacík F,
Sestava Zlína - Švec J,- Josefík M, Langr A, Pecník T, Kolařík P, Kabourek J, Krčmář A, Kostka M, Zedník D, Machů R, Kopečný M,
střídali - Ryška Z, Malota L, Macík M, Šoula J,

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Vizovice - Nedašova Lhota 7:0(2:0)

Datum: 4. 6. 2018

První poločas to vypadalo ještě nádějně, ale druhý už to nebylo dobré. Druhý poločas se žákům nevydařil.
Rozhodčí - Fojtů J,
asistenti Karlík V,
Fojtík M,
Diváků - 30
Sestava Lhoty - Bůbela T, Nováková E, Fojtík M, , Majerechová E, Fojtíková Kat, Fojtík P, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J,
střídali - Vaněk L, Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Jurik M, Fojtíková Roma, Řehák Š.

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Návojná 1:3 (0:2)

Derby které přilákalo mnoho diváků začalo velmi svižně. Hned první šance hostů v 7.min.zápasu autový hod přímo na hlavu Šánka a Návojná vedla 1:0. Za necelých pět minut dostal pas domácí Struhař, který šel sám na brankáře, kterého faulovali ve vápně a byl nařízen pokutový kop. Aktérem pokutového kopu byl Pagáč, ale bohužel trefil tyčku. Ve 31.min. hosté zahrávali rohový kop, kde po hlavičce skoroval Surý a bylo 2:0 pro hosty. V kabině se domácí hecovali a chtěli s výsledkem do druhého poločasu něco udělat a to se podařilo v 62.min., kde po přímém kopu Šerého K., který našel Bartošáka L. ,kde krásnou střelou pod víko snižoval stav utkání na 1:2. Utkání dostávalo grády jako správné derby, ale hostující Návojná v 66.min. dostala příležitost kopat přímý kop, kde po centru trkl míč hlavou Šánek a Lhota prohrávala zase o dva goly. Po tomto domácí dali všechno do útoku , ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Návojná si zaslouženě odvezla tři body.
Rozhodčí - Neubauer K.
asistenti Skopal J., Ťok M.

Diváků 170
sestava domácích: Fojtík O.- Pagáč J. Kafka T. Macháč M, Bartošák L, Šerý K, Šerý V, Prekop D, Fojtík J, Fojtík J, Struhař M,
střídali - Pacík P, Macháč M, Bůbela F, Pacík J,
Sestava hostů - Surý O, - Bělaška M, Macháč O,Surý J, Kříž M, Lorenc M, Šánek P, Ptáček M, Surý Š. Nanak J, Šánek A,
střídali - Novák, D. Kána , Janáč V.

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Nedašov 0:0(0:0) PK 1:2

Datum: 28. 5. 2018

Naši žáci hráli velmi skvěle, doma remizovali s Nedašovem 0:0. Bohužel prohráli až na pokutové kopy 1:2.
Rozhodčí - Prášil T,
asistenti - Pacík P,
Holba F,
Diváků 20
Sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kar, Fojtík P, Fojtíková Kat, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Vaněk L,
Střídali - Trochta J, Fojtík A, Bůbela F, Fojtík J, Jurik M,

Mistrovské utkání OP muži Luhačovice"B" - Nedašova Lhota 11:0 (4:0´)

Našim mužům se utkání v Luhačovicích moc nevydařilo. Takou prohru nikdo nepamatuje.Škoda že mužstvo nastoupilo v neúplné sestavě, nemuseli jsme prohrát takovým rozdílem.
Rozhodčí - Ruman J.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Pagáč J, Kafka T, Bůbela F, Macháč M, Macháč Mich, Pacík P, Juřica M, Bartošák L, Šerý K, Macháč J,
Střídali - Šerý V, Prekop D, Kostka D,

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Pozlovice - Nedašova Lhota 2:0(2:0)

Datum: 22. 5. 2018

Tentokrát naši žáci hráli v Pozlovicích a přivezli si porážku 2:0. V tomto utkání rozhodl už první poločas, kde naši inkasovali už v 8.min.utkání a ve 34.min.
asistenti Švadlenák J,
Fojtík M,
Diváků - 30
sestava Lhoty: Bůbela T- Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kat, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Vaněk L, Macháč L, Fojtík P,
střídali - Bůbela F, Fojtík J, Fojtík A, Jurik M, Fojtíková R,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:4(0:1)

Hosté z Dolní Lhoty začali utkání velmi odhodlaně a začali kousat hned od začátku. Od 6.min.utkání vedli 1:0 brankou Hrnčiříkem. Domácí se nemohli do utkání dostat, asi od 15.min. zápasu se herně vyrovnali Dolní Lhotě a utkání dostalo spád, hrálo se nahoru dolů, ale vyrovnat do poločasu se jim nepodařilo. Po půli domácí dali všechno do ofenzívy, ale zapomněli na zadní vrátka a v 62.min.inkasovali podruhé. Domácí velmi chtěli z výsledkem ještě něco udělat a k tomu měl příležitost dvakrát Bartošák Josef, který měl na hlavě gol z rohového kopu, kde těsně nadstřelil břevno. Hned vzápětí potáhl míč od půle hřiště a na hranici velkého vápna vystřelil, kde těsně minul. Tímto se mohli domácí dostat do zápasu, ale bohužel v 81.min. dostali třetí gol od hostujícího Janušky a domácí to položilo. Po třetí brance domácí hráli že hrály a ještě v 86.min.pečetil výsledek utkání hostující Kůdela.
Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti Fojtů J.
Pacík V.
Diváků - 123
Sestava Ned. Lhoty - Fojtík O, - Pagáč J, Bartošák J, Fojtík J, Kafka T, Bůbela F, Macháč M, Fojtík Jak, Šerý V, Macháč M, Pacík J,
střídali - Pacík P, Juřica M, Vaněk D,
Sestava Dol. Lhoty - Stratil B, - Urubek P, Masař D, Januška F, Šenovský J, Hrnčiřík J, Koutný A, Fojtů R, Repatý P,
střídali - Dornˇák J, Kůdela S, Máčala J.

Mistrovské utkání mužů OP Rokytnice - Nedašova Lhota 0:3 (0:1)

Datum: 18. 5. 2018

Ve 22.kole soutěže Okresního přeboru naši muži vyhráli na horké půdě v Rokytnici 3:0. Tímto výsledkem si zajistili třetí místo v tabulce Okresního přeboru. Nejvíce na tomto výsledku má zásluhu Bartošák Josef, který se trefil třikrát do sítě soupeře. Nejprve ve 22.min. zápasu, kde poločas skončil 1:0 pro nás. Ve druhém poločase střílel v 68.min. a v poslední minutě zápasu v 89.min. na 3:0 pro Nedašovu Lhotu. Paradoxně na všechny tři góly Bartošáka nahrával Pagáč J. Byl to výsledek dvou mužů, ale pochvalu si zaslouží celý mančaft za skvělý výkon.
Rozhodčí - Matucha J.
asistenti - Florešová V.
Salajka M.
Diváků - 88
Branky - Bartošák J. 3x.
sestava Lhoty. Fojtík O. - Pagáč J, Šerý K, Bartošák J, Fojtík Jos, Kafka T, Bůbela F, Šerý V, Macháč Mar, Fojtík Jak, Pacík P,
střídali - Pacík J, Juřica M,

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Nevšová - Nedašova Lhota 1:2 (0:0)

Datum: 14. 5. 2018

16.kolo mistrovského zápasu žáků, Nedašova Lhota vyhrála poměrem 2:1 v Nevšové. Ve 48.min. zápasu se blýskla golem Nováková Eliška. Druhý gól zařídil v 53.min. Macháč Lukáš. Škoda byla, že si naši nechali vstřelit před koncem utkání gól na 2:1.
asistenti - Sudek L.
Fojtík M.
Diváků - 22
Branky - Nováková E.- Macháč L.
Sestava Lhoty : Bůbela T,- Jurik M, Fojtík M, Nováková E, Majerechová E, Fojtíková Kat, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková Rom,
střídali - Řehák Š, Fojtík P, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Jasenná - Nedašova Lhota 0:1 (0:1)

Datum: 9. 5. 2018

Poprvé v jarní části naši žáci vyhráli na soupeřově půdě. Odnesla to Jasenná a to už v 16.min. zápasu, který rozhodl celé utkání. Za Nedašovu Lhotu skorovala Fojtíková Kateřina. Domácí Jasenná bušila do našich hráčů celý druhý poločas hlava nehlava, ale naši náporu odolali a tak zvítězili.
Rozhodčí - Dvořák P,
asistenti - Pečenka D,
Fojtík M,
Diváků - 20
Sestava Lhoty: Bůbela T,- Jurik M, Fojtík M, Nováková E, Fojtíková Kat, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R, Řehák Š,
střídali - Fojtík P, Fojtík A,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Mladcová "B" 5:1(3:1)

Domácí toužili po výhře a tak začali utkání ve velkém tempu. Jenže hosté z Mladcové zaútočili a vytvořili si faulem domácích pokutový kop už v 7.min. utkání. Ten proměnil hostující Chludil. Domácí se z toho rychle oklepali už v 10.min., kde z vlastní půle potáhl míč až na velké vápno soupeře benjamínek Macháč Marek., který namazal Martinu Struhaři, který se nemýlil a vyrovnal na 1:1. Za necelých 6.min. Nedašova Lhota zvyšovala na 2:1 znovu M. Struhařem, který dotírajícím způsobem na hostujícího brankáře navyšoval skore. Ve 32.min. přišel čas Josefa Pagáče, který střelou z velkého vápna navyšoval na 3:1.Do kabin šli hráči Nedašovy Lhoty velmi spokojeni. Po obrátce v 66.min. zahrávali domácí rohový kop, kde na konci stál Bartošák Josef, který hlavou navyšoval už na 4:1. Závěrem utkání hosté z Mladcové zápas vypustili a tak ještě jednou inkasovali a to druhým golem Josefem Bartošákem v 82.min.na konečných 5:1.
Rozhodčí - Zámorský J.
asistenti - Pacík V.
Venený J.
DFA - Belžík J.
Diváků - 70
Branky - Struhař 2x, Pagáč, Bartošák 2x.
Sestava Lhoty : Fojtík O, - Pagáč J, Šerý K, Bartošák J, Fojtík Jos, Kafka T, Bůbela F, Macháč Mar, Struhař M, Fojtík Jak, Šerý V,
střídali - Pacík P, Prekop D, Macháč Mich, Pacík J,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Pozlovice 0:2 (0:1)

Datum: 2. 5. 2018

Dohrávka prvního odloženého zápasu jarní části se Nedašově Lhotě nevydařil. Hosté z Pozlovic začali utkání velmi dobře a už v 11.min. skoroval Stolařík J. Domácí vzápětí chtěli odpovědět, ale míč poskakoval na brankové čáře a ne a ne tam padnout. Hosté jednobrankový náskok do poločasu udrželi. Po obrátce domácí chtěli nepříznivý výsledek obrátit, ale řada nepřesností jim to neumožnila. Už to vypadalo že si soupeř odveze jednobrankový náskok, ale pojistku jim zařídil druhým golem v nastavení v 92.min. Kunc Jakub.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti Houžvička Č.
Dobiáš A.
Diváků - 60
Sestava Lhoty - Fojtík O.- Pagáč J. Šerý K. Bartošák J. Šerý V. Pacík P. Prekop D. Fojtík J. Kafka T. Macháč Mar. Macháč M.
střídali - Pacík J. Kostka E.

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Nedašova Lhota - Vizovice 0:4(0:1)

Datum: 30. 4. 2018

Čtrnácté kolo jarní části se našim žáčkům nevydařilo, prohráli doma s Vizovicemi. První poločas to vypadalo ještě slibně, bylo to jen 0:1, ale druhý poločas už naši žáci nestíhali s dechem a tak prohráli vysoko 0:4.
asistenti - Pacík P., Fojtů T.
Diváků - 30
sestava Lhoty : Bůbela T. - Jurik M. Fojtík M. Nováková E. Majerechová E. Fojtíková K. Fojtíková Kar. Kolínek M. Řehák M. Macháč L. Fojtíková Rom.
střídali - Řehák Š. Fojtík P. Fojtík A. Trochta J.

Mistrovské utkání mužů OP Štípa - Nedašova Lhota 3:3 (1:1) PK 3:4

Do Štípy Nedašova Lhota jela v neúplné sestavě. I přesto dovezli domů dva body. Zápas se vyvíjel velmi přívětivě už ve 12. min. zápasu, zaskočil celou Štípu rohový kop Josefa Pagáče, který přímo z rohu zatočil míč do branky. Domácí se z toho vzpamatovávaly skoro celý poločas, sice měli nespočet golových šancí, byly na míči rychlejší, ale chybělo jim to pověstné štěstíčko a my jsme měli v bráně čarujícího Ondru Fojtíka. Až ve 44.min. pískl rozhodčí pokutový kop proti nám. Do šaten jsme šli se smíšenými pocity, ale 1:1 bylo velmi dobré. Po obrátce se domácí do nás pustili a bily nás hlava nehlava a přineslo jim to ovoce ve 47.min., kde výsledek měnili na 2:1. Jenže přišel čas Marka Macháče, který v 62. min. po hrubce domácího brankaře vyrovnával skore zápasu na 2:2. Dokonce v 66.min. Nedašova Lhota šla do vedení zápasu, znovu brankou Marka Macháče, který svým důrazem na domácí obranu překonal jejich brankaře. Jenže škoda, že naši nevydrželi nápor domácích a znovu inkasovali vyrovnávající gol na 3:3. Zápas se tedy dotáhl až na pokutové kopy, kde domácí nezvládli kopy po psychické stránce a tak Lhota vyhrála na penalty.
Rozhodčí - Valenta O.
asistenti - Mravec D., Kadlčák J.
Diváků - 108
Branky Lhota - Pagáč J. 1x, Macháč M. 2x.
sestava Lhoty : Fojtík O. - Pagáč J. Šerý K. Bartošák J. Urbánek V. Šerý V. Pacík P. Prekop D. Macháč Mich. Fojtík J. Macháč Mar.
střídali - Bůbela F. Struhař M. Pacík J.

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašov - Nedašova Lhota 2:0 (1:0)

Datum: 23. 4. 2018

V místním derby žáků, zvítězilo domácí mužstvo Nedašova nad Ned.Lhotou. Zápas byl herně vyrovnaný, ale koncovku zvládli lepší domácí.
asistenti - Holba F.
Fojtík M.
Diváků - 20
Sestava Lhoty - Bůbela T - Jurík M. Fojtík M. Nováková E. Majerechová E. Fojtíková K. Fojtíková Kar. Kolínek M. Řehák M. Macháč L. Fojtíková R.
střídali - Řehák Š. Fojtík P. Fojtík A.

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Újezd 3:0 (3:0)

Od začátku utkání drželi celý poločas taktovku hosté z Újezdu. Co naplat, když neuměli proměnit šance. Sice dvě tutovky hostů nám vychytal skvělý brankař O. Fojtík. Jak se říká, hosté hráli, domácí stříleli goly. V 17.min. zahrávali domácí přímý kop, který si nacvičovali na tréninku a vyšlo to na sto procent, zakončoval Pagáč Josef. Ve 34.min. udělal hrubku v obraně hostující hráč, který nabídl golovou šanci Martinovi Struhařovi, který nabídkou nepohrdl. Za necelé dvě minuty zasadil ránu pod pás hostům třetí brankou Bartošák Ladislav. Do kabin šli hráči z Nedašovy Lhoty s výsledkem velmi spokojeni. Dá se říct že zápas se rozhodl už v prvním poločase. Začátek druhého poločasu si domácí hráči skvěle pohlídali a hosty už k ničemu nepustili. S navyšujícím časem hosté z Újezda zápas rezignovali a domácí mohli ještě zvýšit skore, trefili dvakrát tyčku a ještě těsně před koncem zápasu mohl skorovat P. Pacík, který se šance sám před brankařem zalekl.
asistenti - Navrátilová Z.
Vaněk M.
Diváků - 98
Sestava Lhoty : Fojtík O.- Pagáč J. Bartošák L. Šerý K. Bartošák J. Urbánek V. Fojtík J. Bůbela F. Kafka T. Struhař M. Šerý V.
střídali - Pacík P. Macháč M. Prekop D. Macháč Mich. Fojtík J.

Sestava Újezdu: Bodlák M. - Častula O. Repatý K. Slovák B. Bělaška T. Belžík P. Hlavička M. Kráčalík F. Škrabola J. Martínek F. Kovář Š.
střídali - Kamenčák J. Struška J. Kubíček M.

Mistrovský zápas OP-žáků sk.B Nedašova Lhota - Nevšová 1:5(0:2)

Datum: 16. 4. 2018

První jarní zápas žáků se nevydařil, prohráli doma s Nevšovou 1:5. Doufejme že další zápasy budou lepší a hojné na branky ze strany Lhoty. Čestný gol za Lhotu dával Řehák Michal.
Diváků - 35
Rozhodčí - Štourač M.
asistenti - Fojtík M., Hnilo L.
Sestava Lhoty - Bůbela T,- Fojtík M. Nováková E. Jurík M. Majerechová E, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Fojtíková K, Macháč L,
střídali - Fojtíková R, Fojtík A, Fojtík P, Řehák Š. Vaněk J,

Mistrovské utkání OP žáci sk.B Nedašova Lhota - Pozlovice 2:0(1:0)

Druhým zápasem jarní části naši žáci vyhráli 2:0 nad Pozlovicemi. Za Lhotu nejdříve skoroval ve 30.min. Fojtík Martin a druhý gol přidal Řehák Michal ve 40.min.utkání.
asistenti - Pacík P.
Švadlenˇák J.
Diváků - 30
sestava Lhoty - Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurík M, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtíková Kar, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,

Mistrovské utkání OP muži Poteč - Nedašova Lhota 2:5(1:3)

Naši muži zahráli v Poteči excelentně. Hned ze začátku si zápas vzali do svých rukou nebo spíše nohou a tak v 11.min. mohl skorovat Bartošák L. Hned na to v 18. min. zvyšoval náskok na 2:0 Struhař M. Soupeře tak rychlý vpád do zápasu Lhoty zaskočil a tak přidali na obrátkách a ve 34. min. snížili stav utkání na rozdílový gol. Jenže hned na to znovu Lhota odpověděla golem Martina Struhaře takzvaně golem do šatny. Poločas jsme přečkali v šatně s dvou golovým náskokem. Po obrátce naši začali ze zataženou obranou a soupeř začal do nás bušit tak, že v 55. min. snižovali stav na 2:3 z pohledu Poteče. To se Lhotě nelíbilo a tak přišla golparáda Josefa Pagáče, který dvěma goly Poteč deklasoval.
Rozhodčí - Lebloch R.
asistenti - Prekop R.
Mana J.
Branky - Bartošák L, Struhař M 2x, Pagáč J 2x,
sestava Lhoty - Fojtík O. - Pagáč J, Bartošák L, Šerý K, Bartošák J, Urbánek V, Fojtík J, Pacík F, Bůbela F, Kafka T, Struhař M,
střídali - Pacík P, Šerý V, Macháč M, Prekop D, Macháč Mar.

Zápas OP Muži Nedašova Lhota - Mysločovice A (3:0, poločas 1:0)

Datum: 9. 4. 2018

První poločas byl průměrný, neobjevilo se mnoho gólových šancí. Hosté si v prvním poločase střelili na bránu dvakrát bez gólu, zatímco domácí na konci poločasu střelbou na bránu zajistili vedení 1:0. Gól vstřelil Bartošák L. ve 41. minutě. Druhý poločas začali hosté náporem, byli v převaze a vytvořili si i pár vyložených šancí, ale dobré zákroky brankáře domácích odvrátily možnost skórování. Druhý gól, který vstřelil Urbánek V. padl v 68. minutě, kdy hrubou chybou hostující brankář odkryl soupeři branku a domácí využili možnost dát gól do prázdné brány. V nastaveném čase domácí přidali třetí gól, který střelou z 18. metrů od dřevna do branky zajistil střídající hráč Pacík P.

Sestavy:
Domácí - Fojtík Ondřej, Pagáč Josef, Bartošák Ladislav, Šerý Karel, Bartošák Josef, Urbánek Vít, Fojtík Jakub, Pacík František, Bůbela František, Kafka Tomáš, Struhař Martin
Střídající - Pacík Petr, Fojtík Josef, Šerý Václav, Macháč Marek, Prekop David

Hosté - Potočný Vlastimil, Pavlačík Ondřej, Toman Martin, Švach Pavel, Holman David, Skopalík Daniel, Miklík Petr, Hořčica Květoslav, Dřímal Milan, Bielik Jiří, Petlach Tomáš
Střídající - Pištěk Miroslav, Teplý Tomáš, Petružálek Tomáš, Pálka David

Góly dali:
Domácí - Bartošák L., Urbánek V., Pacík P.

Mistrovské utkání OP muži Bylnice-Nedašova Lhota

Datum: 3. 4. 2018

První zápas jarního kola OP TJ Nedašova Lhota nehrála pro nezpůsobilý terén. Druhý zápas hrála Lhota derby v Bylnici a odvezla si cenný bod. Zápas se hrál nahoru dolů, dokonce první poločas jsme měli převahu, ale druhá půle už byla poslabší. Tam jsme dostali hned na začátku druhé půle gol a od té chvíle se Lhota bála o výsledek. Naštěstí to dotáhli do zdárného konce a skončilo to remízou 1:1. Na pokutové kopy jsme prohráli poměrem 4:3. Jediný gol ze hry dával za Lhotu Bartošák Ladislav.
Sestava Lhoty: Fojtík O,- Pagáč J, Bartošák L, Šerý K, Kafka T, Struhař M, Bartošák J, Urbánek V, Fojtík J, Šerý V, Prekop D,
střídali:- Macháč M, Bůbela F, Pacík F, Macháč Michal, Fojtík J, Pacík P, Kostka E.
Diváků 80
Rozhodčí - Hasukič Salih

Zápas OP Muži Nedašova Lhota - Kostelec 4:3, poločas 1:2

Zápas začal dobře pro domácí, když v 8. minutě vedli 1:0, ale do poločasu Kostelec zápas otočil na 2:1.
V druhém poločase se Nedašova Lhota zlepšila a otočila zápas na 3:2. Soupeř ale zápas vyrovnal. Na konci poločasu domácí rozhodli zápas krásným gólem, který vstřelil střídající M. Macháč, a tak vyhráli 4:3.

Sestavy:
Domácí - Fojtík Ondřej, Pagáč Josef, Bartošák Ladislav, Šerý Karel, Kafka Tomáš, Kostka David, Pacík František, Struhař Martin, Macháč Marek, Bartošak Josef, Fojtík Jakub
Střidající - Macháč Michal, Prekop David, Pacík Petr

Hosté - Ondráček Jiří, Kolář Jindřich, Karpeko Viktor, Lukosz Tomáš, Vaculík Miroslav, Krhůtek Jan, Dočkal Petr, Grác David, Vítek Tomáš, Novotný Radek, Krajča Jaroslav.

Góly dali:
Domácí - Struhař Martin 2x, Bartošák Ladislav, Macháč Michal.
Hosté - Novotný Radek 2x, Dočkal Petr

Mistrovský zápas OP žáků sk. B Nedašova Lhota - Nedašov 0:3(0:2)

Datum: 9. 10. 2017

V neděli 8.10.2017 naši žáci hráli s mužstvem Nedašova. Nevypadalo to špatně po herní stránce, ale terén byl dost podmáčený a tak to měli obě mužstva těžké. Na Nedašovu bylo vidět, že byli hernější a v zakončování přesnější, a tak výsledek utkání skončil 0:3 pro hosty z Nedašova.
Rozhodčí - Dobiáš A,
asistenti Bůbela J, Holba F.
Diváků - 38
sestava Lhoty - Bůbela T, - Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š,

Mistrovské utkání OP žáků sk. B Nevšová - Nedašova Lhota 8:0 (6:0)

Naši žáci začali pátkem 6.10.2017 a nedělí 8.10 dvojzápasem, který v Nevšové nezvládli a prohráli 8:0. Hráči Nevšové byli posíleni sdruženým mužstvem ze Štítné a tak byli silní v kramflecích a proto naši hráči strádali na hře.
Rozhodčí - Hasukič S,
asistenti Hyžík P, Fojtík M,
Diváků 10
sestava Lhoty - Bůbela T, Fojtík M, Nováková E, Jurik M, Vaněk J, Fojtíková K, Kolínek M, Trochta J, Řehák M, Macháč L, Fojtíková R,
střídali - Fojtík A, Majerechová E, Fojtíková K, Fojtík P, Řehák Š.

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Luhačovice 2:4 (0:1)

10. kolo OP Mužů nepřineslo domácí Nedašovy Lhoty vítězství z Luhačovicemi. Na těžkém promáčeném terénu obě mužstva začala opatrně, až do 22.min.utkání, kdy se osmělili hosté z Luhačovic, založili postupný útok, kde na konci akce stál Šůstek Jan. Hosté s postupem času získávali více ze hry a tak si vytvořili pár slibných gÓlových šancí, ale neproměnili. Po obrátce hned po rozehrání míče ve 46.min. domácí obdrželi druhý gól zásluhou Daňou Sebastiánem. Už to vypadalo že se domácí sesypou, ale hned vzápětí v 54.min. odpověděl brankou Bartošák Ladislav a tak domácí to vrátilo znovu do hry. Za dvě minuty znovu útok domácích a bylo vyrovnáno tentokrát Bartošákem Josefem. Domácí se snažili výsledek dovézt do nerozhodného stavu utkání, ale zbývalo ještě dost minut do konce utkání a tak hosté zahrozili ještě dvakrát. Darovaným gólem jim přispěl brankář domácích, který centrovanou střelou pustil míč, který na podmáčeném terénu sklouzl přímo za tyčku. Další gól dostali domácí po hrubce obránce, který přímo míč namazal hostujícímu Michnovi.
Branky - Bartošák L., Bartošák J., - Šustek J. Daňo S,Pešek R.,Michna L.
Diváků 60
Rozhodčí - Kolář S.
asistenti Pacík V., Zmeškal M,
Sestava domácích - Fojtík O,- Šerý V, Macháč J, Fojtík J, Bartošák J, Pagáč J, Bartošák L, Urbánek V, Bůbela F, Kafka T, Fojtík J,
střídali - Šerý K, Kostka E, Pacík F,Macháč M, Pacík P,
Sestava hostů - Coufalík M, - Šůstek J, Červenka D, Červenka Z, Zmeškal M, Pešek R, Horáček M, Jelínek J, Bača L, Bartek P, Dańo S,
střídali - Coufalík M, Pavlík M, Michna L,

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Pozlovice - Nedašova Lhota 1:1 (0:1) PK 3:1

Datum: 3. 10. 2017

Už se nepodařilo našim žákům zopakovat výsledek z předešlého zápasu s Pozlovicemi, který hráli ve čtvrtek doma. Ale i tak zahráli skvěle, dokonce první poločas vyhráli 1:0. V druhém poločase dostali vyrovnávající branku a tak museli přijít na konci utkání na řadu pokutové kopy, na které naši hráči prohráli. Ale i tak zasloužený bod z Pozlovic. Za Lhotu skóroval Vaněk Jan.