Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Sezóna 2014/2015

Zápas Muži Okresní přebor: Nedašova Lhota - Lípa

Datum: 14. 9. 2016

Ned. Lhota : Lípa 1:0 ( 1:0)

Zápas začal s velkým nasazením obou mužstev.Domácí měli za úkol vyhrát,aby se odrazili od dna tabulky,protože venku měli dva těžké zápasy po sobě a ani v jednom se jim nepodařilo dovést domů alespoň bod.Bylo vidět ,že mají hlad po vítězství a hned v začátku utkání si vytvořili pár slibných golových příležitostí,ale ani jednu nevyužili.Až v 19. min.po centru z pravého křídla po odrazeném míči se do šance dostal domácí J. Rajník a ten dopravil míč do brány.Pak měli domácí ještě jednu velkou příležitost a to pokutový kop,ale i tentokrát se Vaňkovi D. nepodařil vsítit gol.První poločas se hosté jen zřídka dostávali do vyložených šancí.Těsně před půlí měli domácí ještě vyloženou šanci Bartošákem L.,kde sám před brankářem to vstřelil přímo do něj.Pak vznikl ještě přímí kop, aktérem byl Pagáč J.,ale míč skončil na tyčce.Po obrátce to vypadalo,že domácí budou hubený výsledek držet do konce utkání.Domácí se trošku zatáhli a tak hosté začali tlačit.Vytvářeli si slibné akce,ale naštěstí vážně branku neohrozili.Před koncem utkání si ještě vytvořili pár závarů před brankou,ale domácí si výsledek ubránili a tak utkání skončilo hubeným výsledkem 1:0.
diváků : 90
rozhodčí: Horáček J., Ruman J., Pacík V.
sestava hostů:Trnkaj P.,Špendlík D.,Procházka M.,Šuba J.,Sinerký A., Kořének M.,Čižmár M., Spáčil J.,Polák J.,Gajdošík R.,Víšek D.,střídali: Červenka P.,Dubízl R.,

sestava domácích: Šerý K.,Macháč J.,Fojtík J.,Vaněk V., Bartošák J.,Rajník J.,Juřica M., Pagáč J., Vaněk D.,Bůbela J.,Bartošák L.,střídali: Urbánek V., Vaněk M., Kostka D.,Chovanec J.,
Josef Pagáč, st.

Komentář zápasů z 25. a 26.10.2014

Datum: 14. 9. 2016

Muži: Nedašova Lhota - Mladcová B 1:2
Dorost: Nedašova Lhota - SK Vizovice 1:2
Žáci: Nedašova Lhota - Smolina 7:1
V sobotu 25.10. 2014 se odehrály dva zápasy,dorost podlehl doma Vizovicím 1:2 . Bylo vidět,že hostující tým se nachází na předních místech v tabulce , měli více ze hry a proto si odvezli ze Lhoty plný počet bodů . Za Lhotu skoroval Bartošák P.
Druhé utkání sehráli naši muži v Mladcové.Podle místní zprávy zahráli naši muži velmi slušný a vyrovnaný zápas a to i v deseti hráčích ,protože se hned na začátku utkání zranil Bartošák L. Bohužel jsme neměli žádného na střídání a tak zápas museli dohrát i v menším počtu hráčů.Sice prohráli 2:1 ,ale přivezli si dobrý pocit ze hry a výkonu. Za Lhotu skoroval Bůbela J.
26.10.2014. Jediní kdo si odvezl z víkendových utkáních plný počet bodů byli naši žáci.Sehráli zápas ve Smolině, kde zvítězili 7:1.Goly nastříleli Pacík D.-2x ,Pacík J.-2x ,Haspala D.,Hořák R.,Macháč M.
Josef Pagáč, st.

Komentář zápasů odehraných v neděli 2.11.2014

Datum: 14. 9. 2016

Žáci: Nedašova Lhota - Bohuslavice nad Vláří 2:3
Muži: Nedašova Lhota - Ludkovice 2:1
V neděli se odehrály dva zápasy. Nejprve dopoledne hráli žáci dohrávku 4.kola v Bohuslavicích n. Vláří kde po dobrém výkonu ,ale už po nedobrém výsledku žáci prohráli 3:2.Za Lhotu skorovali Pacík J.a Hořák R.
Druhý zápas se hrál odpoledne, kde muži hráli s Ludkovicemi.Lhota : Ludkovice 2:1PK (1:0).Zápas začal ve vysokém tempu od obou mužstev.Domácí od uvodního hvizdu začali velmi svižně a měli v uvodu zápasu pár šancí, ale branka tam ne a ne spadnout.Až v18.min. po standartní situaci z rohového kopu nejvýše vyskočil J. Fojtík a skoroval na 1:0.Domácí do poločasu měli ještě jednu vyloženou šanci, kde hostí obránce vyhlavičkovával míč z branky ale rozhodčí branku neuznal.Lhota si tento výsledek udržela až do konce poločasu.Po obrátce domácí nasadili vysoké tempo , ale hostí obrana bravůrně odvracela domácí útoky.V 60 min. hosté zahrozili útokem,kde přečíslili obranu a za záchrannou brzdu zatáhl V. Vaněk a po druhé žluté kartě následovala červená.Od té doby domácí drželi výsledek zuby nechty, ale v 78 min.hosté vyrovnali na 1:1.Domácí výsledek ubránili do konce utkání a následovali pokutové kopy.Zápas to byl velmi vyhrocený a plný emocí.Nakonec domácí zvítězili na pokutové kopy.Za utkání musíme pochválit všechny hráče, ale velkou zásluhu za výsledek má golman Šerý K.

diváků 70.
rozhodčí Neubauer ,CHytil,Kadlec.
Josef Pagáč, st.

Komentář zápasů odehraných v neděli 12. 4. 2015

Datum: 14. 9. 2016

Žáci: Nevšová - Nedašova Lhota 1:2
Muži: Nevšová A - Nedašova Lhota 3:2
Dne 12.4.2015 se odehrály 2 zápasy.
Nejdříve hráli žáci, kteří odehráli své první utkání v jarním kole v Nevšové a hned bodovali.Vyhráli 1:2.Branky vstřelili: Pacík, Fojtík.

Také muži sehráli velmi kvalitní zápas v Nevšové, ale za přispění špatného rozhodcování, prohráli naši muži neprávem 3:2 po pokutových kopech.

Zpráva TJ Nedašova Lhota

Datum: 14. 9. 2016

Náhradní termíny fotbalových utkání ze dne 4.-5.4.2015.
Po vzájemné dohodě se týmy domluvili na náhradním termínu fotbalových utkání.
Náhradní fotbalová utkání proběhnout v pátek 1. 5. 2015, a to v následujícím pořadí:
Muži: Ned. Lhota - Březnice A ve 14:00
Dorost: Jaroslavice - Ned. Lhota ve 14:00
Žáci: Ned. Lhota - Pozlovice v 16:30

Dohrávky fotbalových utkání z pátku 1.5.2015

Datum: 14. 9. 2016

OP muži
Nedašova Lhota-Březnice A 2:1.
OP dorost sk.B.
Jaroslavice-Nedašova Lhota 2:0
OSŽ sk.C.žáci
Nedašova Lhota-Pozlovice 1:2 PK
OP muži
Nedašova Lhota-Březnice A 2:1. Branky dali Bartošák L. a Struhař M.
OP dorost sk.B.
Jaroslavice-Nedašova Lhota 2:0
OSŽ sk.C.žáci
Nedašova Lhota-Pozlovice 1:2 PK. Branku dal Pacík D.

Výsledky zápasů ze dne 9. a 10.5.2015

Datum: 14. 9. 2016

OP MUŽI: Bylnice - Ned. Lhota 4:0
OP sk. B dorost:
Ned. Lhota - Jaroslavice 5:0
OSŽ sk. C žáci:
Pozlovice - Ned. Lhota 3:0
OP - MUŽI : Bylnice - Ned.Lhota 4:0.

OP sk.B. dorost : Ned.Lhota - Jaroslavice 5:0.
Branky dali Macháč M. 2x, Bartošák P., Prekop D, vlastní.

OSŽ sk. C. žáci: Pozlovice - Ned. Lhota 3:0.

Výsledky zápasů ze dne 30. a 31.5.2015

Datum: 14. 9. 2016

OP-muži:24.kolo
Lípa -Nedašova Lhota 3:0

OP-dorost sk.B:14.kolo
Nedašova Lhota - Bylnice 0:3

OS-žáci sk.C:14.kolo
Bohuslavice nad Vláří - Nedašova Lhota 4:2, branky dali Macháč M, Kafka T.

Předehrávka jarního kola: Nedašova Lhota - Návojná

Datum: 14. 9. 2016

Nedašova Lhota : Návojná 3:0 ( 2:0 )

Předehrávka jarního kola byla ve znamení derby mezi Lhotou a Návojnou. Bylo vidět,že Lhota chce oplatit Návojné výsledek z prvního podzimního zápasu. Lhota měla více vůle po vítězství a hned v 9 min . skorovala Juřicou Martinem.Domácí byly herně lepší a do poločasu vylepšili výsledek ve 25. min. na 2:0 J.Rajníkem.Po půli hosté začali tlačit ,ale domácí obrana odolávala tlaku v popředí J. Fojtíkem a tím pádem jich nepustila k vyložené šanci.Domácí si pak vytvořili pár vyložených akcí,ale skorovat se jim nepodařilo.Pak založili jednu vyloženou akci kde hostující golman udělal faul ve vápně na Pagáče J. a následoval pokutový kop,kde na konci stál Macháč J. Zápas skončil za podporou fanoušků 3:0 a hráči si zaslouží velký dík za perfektní výkon.
branky : Juřica M.,Rajník J., Macháč J.,
diváků: 182
rozhodčí: Miklas,Ruman,Ptáček
sestava : Šerý K., Macháč J., Fojtík J., Juřica M., Bartošák J., Vaněk M., Bartošák L., Pagáč J., Vaněk D., Bůbela J., Rajník J., střídali : Urbánek V., Bartošák P., Kostka E., Chovanec J.,

Komentář zápasů odehraných 18. a 19. 4.2015

Datum: 14. 9. 2016

Muži: Nedašova Lhota - Újezd 1:3
Dorost: Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:6
NED.LHOTA-ÚJEZD 1:3 (0:2)Začátek zápasu byl z obou stran opatrný.Domácímu týmu scházela přesná kombinace ,přihrávky se jim nedařily a vůbec jim odskakoval míč od nohy.Nato že před týdnem zahráli skvělý zápas tak tento domácí se jim vůbec nevydařil.Ze začátku tam měli pár golových příležitostí, kde domácí Bartošák L .hlavičkou trefil jenom brankáře Újezdu, ale to bylo z jejich strany všechno.Do poločasu nám stačili dát dva goly,jeden ze hry a druhý z pokutového kopu.Po přestávce Lhota velmi chtěla udělat něco s výsledkem ale pořád byli na míči pomalejší.Pak přišla chvilka ze standartní situace a po rohu konečně se trefil hlavou Bartošák L.
Domácích to samozřejmě nakoplo ale v 85.min. dostali třetí gol a stím už se nedalo nic dělat.
Diváků : 101.
Rozhodčí:Frajt Oldřich.

Dorost:
NED.LHOTA - DOL.LHOTA 0:6 (0:3).Dorostencům vůbec nevyšel zápas jak si představovali.Snažili se,dali všechny veškeré síly do zápasu ale gola se jim nepodařilo dát.Hlavně si neuhlídali nejlepšího hostujícího hráče a střelce všech branek Šenovského.
Diváků:35

Komentář zápasů odehraných 25. a 26. 4. 2015

Datum: 14. 9. 2016

Dorost: Nedašova Lhota - Bylnice 1:2
Žáci: Nedašova Lhota - Bohuslavice 3:4
Muži: Nedašova Lhota - Bratřejov 1:3
Tento víkend byl pro naše fotbalisty velmi černý. Už v sobotu 25.4.2015 naši dorostenci prohráli v Bylnici 2:1. Byl to zápas velmi vyrovnaný, ale remízový výsledek hráči neudrželi. Za dorostence skoroval Bůbela J.
V neděli 26.4.2015 dopoledne hráli naši žáci s Bohuslavicemi,ale i těm se nepodařilo vyhrát.První poločas byl takový, že naši žáčci nevěděli, kde prv skočit, kde nahrát, kde vystřelit. První půle skončila 3:0 pro hosty. Po poločase se karta začala obracet. Žáci v kabině asi dostali za vyučenou a asi si to vzali k srdci.Ještě dostali jednu branku, ale pak začali sázet jednu branku za druhou. Kdyby se zápas hrál o něco déle tak to mohli i vyhrát , ale bohužel to skončilo 3:4 pro Bohuslavice. Za žáky skoroval Macháč Marek 2,a Hořák Richard 1.
Další utkání odpoledne sehráli naši muži s Bratřejovem. Hned ze začátku utkání naši hráči vedli už v15.min.brankou Bartošáka L. Bylo to velmi nádějné, ale po chybě přišla odplata a domácí ve 23.min.vyrovnali na 1:1. Pak do poločasu ještě přidali jeden gol. Po obrátce Lhotě se nedařilo vůbec nic. Nedařila se jim kombinace , přihrávka,na míči byli pomalí,no prostě všechno. Nakonec dostali ještě jeden gol a tak utkání skončilo 3:1 pro Bratřejov. Doufejme že se to obrátí a černé víkendy budou mít hosté. Všem fotbalistům držíme palce.

Komentář zápasů odehraných 2. a 3. 5. 2015

Datum: 14. 9. 2016

2.5. sobota
OP dorost sk. B.
Nedašova Lhota-Vizovice 3:5
3.5. neděle
OSŽ sk.C žáci
Smolina-Nedašova Lhota 0:5
3.5. neděle
OP muži
Nedašova Lhota-Vysoké Pole 3:2
Sobota 2. 5.
OP dorost sk. B
Nedašova Lhota - Vizovice 3:5. Branky dali Pacík P., Vaněk M. a Bůbela J.
Neděle 3.5.
OSŽC sk. C žáci
Smolina - Nedašova Lhota 0:5. Branky dali Macháč. M., Pacík J. 2x a Hořák R. 2x.
OP muži
Nedašova Lhota - Vysoké Pole 3:2. Branky dali Vaněk V., Juřica M. a Bartošák L.
Komentář:
Domácí potřebovali další body a také to bylo vydět na sestavě mužstva.Trenéři zamíchali sestavou a nechali hrát navrátilce Pagáče P. a hned to bylo vydět na výkonu celého mužstva. Lhota chtěla zase urvat další body po pátku s Březnicí. Hned v 18.min.skoroval domácí Vaněk V., ale vzápětí vyrovnával hostující Doruška na 1:1. Naštěstí před koncem prvního poločasu Pagáč P. naservíroval míč Juřicovi a do kabin jsme šli s jednogolovým náskokem 2:1. Po obrátce vystřídali trenéři několik hráčů a hra se ještě zvýšila na tempu a kvalitě. Kolem70.min. nevědělo Vys.Pole, kde prv skočit a Lhota mohla během 10.min. nasázet čtyři branky, ale bohužel tam žádný gol nespadl. Nakonec v 85.min.Vysoké Pole zvýšilo skore laciným golem Machů T. na konečný stav 3:2 pro Nedašovu Lhotu.

Výsledky a komentář zápasů ze dne 6. a 7.6.2015

Datum: 14. 9. 2016

OP - muži:
Nedašova Lhota - Mladcová B' 0 : 4

OP.sk.B. dorost:
Vizovice - Nedašova Lhota 14:0

OSŽ žáci:
Nedašova Lhota - Smolina 16:1 Jediní žáci dokázali uspět v tomto víkendu.Branky dali:Macháč M. 5x,Pacík M 4x,Kafka T 3x,Pacík J 2x,Fojtík M,Kolínek M.

Výsledky a komentář zápasů ze dne 17.5.2015

Datum: 14. 9. 2016

OSŽ sk. C - žáci: Nedašova Lhota - Nevšová 2:1
OP-muži:Nedašova Lhota- Dolní Lhota 1:0
OSŽ sk.C.- žáci: Nedašova Lhota-Nevšová 2:1 PK, (1:1) branku vstřelil Hořák R.
Komentář
OP muži: Nedašova Lhota - Dolní Lhota 1:0 (0:0)
Hned po úvodním hvizdu rozhodčího se zápas odehrává ve svižném tempu z obou stran mužstev. Domácí měli velkou touhu po vítězství, měli spoustu šancí ale obrana hostí odolávala tlak a proto první poločas skončil bez vstřelené branky. Po obrátce obě mužstva nasadili ještě svižnější tempo, ale domácím se střelecky nedařilo. Hosté párkrát zahrozili, ale v brance stál neomylný O.Fojtík, který zneškodnil pár šancí, až konečně přišla 71.min, kde po dvou vyložených šancí J.Bůbely přišla třetí, s kterou se nemýlil a skoroval na 1:0 pro Ned.Lhotu.Tímto výsledkem také zápas skončil.
Rozhodčí-Goňa.
Diváků-75.
sestava domácích: Fojtík O., Fojtík J., Bartošák J, Vaněk M., Vaněk V., Juřica M., Bartošák L., Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Bůbela J.,střídali: Kostka D., Chovanec J., Bartošák P., Urbánek V.

Výsledky a komentář zápasů ze dne 24.5.2015

Datum: 14. 9. 2016

OP Dorost sk.B:
Dolní Lhota - Nedašova Lhota 10:0
OP Muži:
Nedašova Lhota - Slopné 2:4
OPD sk.B. Naši dorostenci sehráli utkání v Dolní Lhotě, ale velmi neúspěšně. Dovezli si debaklový výsledek 10:0.
Fotbalové utkání OP Muži: Ned.Lhota-Slopné
Nedašova Lhota - Slopné 2:4 (2:1). Hned od začátku zápasu měli domácí chutˇ po vítězství a také to bylo vidět, hned v 8.min., domácí zatlačili a Bůbela J. skoroval na 1:0. Utkání se vyvíjelo velmi příznivě pro domácí ,ale v 15min. jich zmrazil hostující Šustek, který vystřelil z vápna a přímo trefil šibenici. Naštěstí v poslední minutě do poločasu spasil golem Struhař M . z 30 m.střelou pod břevno náděj na příznivý výsledek 2:1 pro domácí. Po poločase se domácí trochu stáhli do obrany, asi se báli o výsledek a také to bylo vidět na hře. Hosté vycítili šanci k otočení výsledku a také se jim to vyplatilo. Vytvořili si pár šancí a v 65min.vyrovnal výsledek na 2:2 Kozubík T.V zápětí 70min. navýšil výsledek Kozubík P. na 2:3. Domácí se tomu tlaku poddali tak, že v obranné fázi tvořili jednu hrubku za druhou a tak musel Pacík F.po druhé žluté kartě odstoupit ze zápasu. Takže domácí byli oslabeni a ještě před koncem utkání inkasovali na konečných 2:4 Pařízkem.
rozhodčí:Valenta, Murka
diváků :73.
branky:Bůbela J., Struhař M., za domácí
Šůstek P., Kozubík T., Kozubík P., Pařízek L., za hosty.
sestava domácích: Fojtík O., Fojtík J., Juřica M., Šerý K., Pacík F., Vaněk D., Struhař M., Rajník J., Pagáč J. ,Vaněk V., Bůbela J., střídali: Kostka D., Urbánek V., Chovanec J., Vaněk M.

sestava hostí :Petráš A., Šustek P., Pochylý M., Šenovský P., Žáček L., Studeník P., Pařízek L., Chlud J., Kozubík T. ,Chlud J., Clud R. ,střídali: Trvnkát E., Švach Š., Pařízek L., Kozubík P., Bronik J.

Organizace

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svoz odpadu

Svoz  odpadu

Nejbližší termín

pátek 19.7.2024

 

 

Svoz plastu

Nejbližší termín

úterý 23.7.2024

czechpoint

http://www.czechpoint.cz/web/

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:389
TÝDEN:3325
CELKEM:1171133

Aktuální počasí

dnes, neděle 14. 7. 2024
slabý déšť 28 °C 16 °C
pondělí 15. 7. zataženo 30/17 °C
úterý 16. 7. slabý déšť 30/19 °C
středa 17. 7. oblačno 28/17 °C

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

google-play-download

app-store-download

Mikroregion

Logo

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie