Nedašova Lhota

Sezóna 2016/2017

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Nevšová - Nedašova Lhota 3:32(0:17)

Datum: 19. 4. 2017

To, co se nepodařilo žákům tři utkání zpět, tak to se podařilo v Nevšové.Vyhráli velmi vysokým výsledkem třiceti dvěma goly. Takovým výsledkem co historie pamatuje tak žáci ještě nevyhráli. Přejeme jim další golové úspěchy.
Rozhodčí - Dobiáš A,
asistenti - Červenka J,
Pacík F,
Diváků 20.
Branky - Pacík M, 10X, Pacík J, 5X, Macháč L, 4X, Kolínek M, 4X, Fojtík M, 4X, Macháč M,2X, Řehák M, 2X, Trochta J,1X,
Sestava - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Pacík D, Jurik M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M, Majerechová E,
střídali - Hořák R, Vaněk J, Fojtík P, Bartošáková A,

Mistrovské utkání OP žáci sk. B Nedašova Lhota - Štítná nad Vláří "B" 4:8(2:3)

Našim žákům se nepodařilo doma porazit Štítnou, nedařilo se jim i herně a tak prohráli vysokým výsledkem. Skorujícími hráči Lhoty byli: Fojtík Martin jedním golem a Pacík Martin třemi goly.

Rozhodčí - Divácký J.
asistenti - Pacík P.,Hnilo R.

Diváků - 25.

sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Řehák Š, Jurík M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M, Majerechová E,

střídali - Fojtík P, Vaněk J, Melišová D, Bartošáková A,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Jasenná 1:2(0:1)

Od začátku utkání bylo vidět, že domácí si jdou pro vítězství.Hned v 15.min.měl největší šanci domácí Rajník,ale brankář hostí byl na správném místě. Do poločasu měla Nedašova Lhota ještě pár slibných šancí,ale gol ne a ne padnout.To na druhé straně těsně před půlí ve 41.min.hostující Jurčák za vápnem skrytou střelou za pomocí teče domácího beka střelil první gol. Po obrátce domácí chtěli vyrovnat stav utkání, ale zas po nenápadné akci hostů za vápnem napřáhl Bajza, který tvrdou střelou vsítil druhý gol. S tímto stavem se domácí nechtěli smířit a ještě chtěli s výsledkem zamíchat, zvýšili tempo a v 79.min. konečně přišel první gol od Bartošáka L. To domácí nakoplo a začali Jasennou tlačit do kouta, ale zbývalo málo času. Těsně před koncem utkání měl po rohovém kopu na hlavě vyrovnávací gol domácí Fojtík J.,ale střílel těsně nad branku.Pak už si hosté z Jasenné výsledek v klidu pohlídali.
Rozhodčí - Goňa V.
asistenti - Dobiáš A.
Pacík V.
Diváků - 65
Sestava domácích - Fojtík O. - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk M, Bartošák L, Pagáč J, Pacík F, Rajník J, Prekop D,
střídali - Macháč M, Pacík P, Fojtík J,

Sestava hostů - Špaček J, - Maliňák Z, Kovář T, Jurčák P, Skřivánek T, Zicha P, Bajza S, Kubát M, Vávra L, Smilek A, Smilek L,
střídali - Lukáš R, Baťa P, Zicha T,

14. kolo mistrovského utkání mužů OP Nedašova Lhota - Louky 1:3 (0:0)

Datum: 29. 3. 2017

Zápas začal ve vlažném tempu z obou stran. Hodně nepřesností, špatných přihrávek a odskoků míče jak ze strany domácích, tak ze strany hostů. Proto první půle skončila nerozhodným výsledkem 0:0. Po obrátce se domácí mužstvo trošku osmělilo a začalo hosty z Louk tlačit ke zdi. Ve 47.min. potáhl míč po křídle domácí hráč který centroval do vápna, kde na konci akce stál Bartošák L. který se z bezprostřední vzdálenosti branky nemýlil a vsítil první jarní gol. Jenže hned po rozehrání z poloviny hřiště, hostující tým založil přímočarý útok a v téže minutě vyrovnali skore na 1.1. Buršou . Domácí se snažili zvýšit skore, ale vytvořili hrubku v obraně, kde jim propadl míč za obranu a v 72.min. se tvrdou střelou k tyčce nemýlil hostující Pavelka. Po tomto golu, domácí vypadali odevzdaně a tak si nechali vstřelit ještě třetí gol těsně před koncem utkání, hráčem Caudrem.

Mistrovské utkání mužů OP Nedašova Lhota - Březůvky 6:1 (2:1)

Datum: 3. 11. 2016

Od začátku zápasu to bylo poklidné utkání.Domácí se snažili dat co nejdříve gol, aby z nich opadla nervozita.Podařilo se to až ve 28.min.kde po křídle potáhl míč Bartošák J. a stříleným centrem vsítil první gol. Vzápětí za čtyři minuty po akci domácích,vznikl faul na Struhaře, kde proměněnou penaltu vsítil Fojtík Jakub.Ve 40.min.hosté z Březůvek založili konstruktivní útok na domácí obranu,kde po tlaku vznikl pokutový kop pro hosty.Aktérem pokutového kopu byl Čík Michael který se nemýlil a snižoval stav utkání na 2:1, které vydrželo do poločasu.Po obrátce se utkání trošku přiostřilo a první červená karta padla v 54.min. na obě strany.Po odchodu obou hráčů vznikl větší prostor pro hru a to vyhovovalo domácím,kteří mohly založit jeden útok za druhým.Ve 47.min.po útočné akci navyšoval skore Rajník J. na 3:1 pro domácí.Hosté se snažili ještě o zvrácení stavu utkání, ale v útočné fázi byli bezradní. A tak z protiútoku domácích, hostující Krajča Jiří zabránil útoku tak že viděl červenou kartu.Přímý kop po nacvičeném signálu zahrával Bartošák L který se opět nemýlil. V 82.min. znovu udeřil svým druhým golem v utkání Bartošák J.,který už navyšoval na 5:1. Hosté z Březůvek byli nalomeni a působili odevzdaně a to se jim nevyplatilo ještě těsně před koncem utkání, kde poslední tečku za utkáním dal Pagáč Josef svou dalekonosnou střelou k tyčce.

Rozhodčí - Štěpaník P.
asistenti - Bohm M.
Houžvička Č.
Diváků - 80.
Branky - Bartošák J. Fojtík J. Rajník J. Bartošák L. Bartošák J. Pagáč J.
Čík M.

Sestava domácích -- Fojtík O. - Fojtík J. Juřica M. Šerý K. Bartošák J. Pagáč J. Rajník J. Vaněk D. Pacík F. Bartošák L. Struhař M.
střídali -- Vaněk M. Pacík P. Prekop D. Fojtík J. Fojtík Jak.

Sestava hostů -- Ševeček M. - Krajča O. Krajča J. Hornˇáček L. Lakomý M. Čík M. Gregor S. Zaoral M. Míček D. Kamenčák R. Vánˇa V.
střídali -- Kamenčák R. Řehák R.

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Nedašova Lhota - Újezd 1:4(1:3)

Datum: 25. 10. 2016

Poslední kolo se našim žákům nevydařilo a doma prohráli nad Újezdem 1:4.Čestným golem se zapsal do tabulek střelců Pacík Jakub.Tímto výsledkem zakončili podzimní část soutěže a v tabulce skončili na pěkném třetím místě.Přejeme jim mnoho dalších fotbalových úspěchů.
Rozhodčí - Houžvička Č.
asistenti - Pacík P.,Kamenčák J.

Diváků - 50.
Branky - Pacík J.
Sestava domácích - Macháč M, Pacík J, Jurik M, Majerechová E, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Řehák Š, Fojtík P,

Mistrovské utkání mužů OP Újezd - Nedašova Lhota 3:3(2:3) (PK 2:4)

Naši muži sehráli zápas v Újezdě velmi pěkným výsledkem.I když to herně nebylo valné,ale výsledek je z venku skvělý.Zápas se vyvíjel pro nás velmi dobře a už ve 3.min. jsme vedli 1:0.Minutu na to domácí vyrovnali.V 17.min. jsme znovu vedli,ale domácí zase ve 41.min. vyrovnali.Do poločasu se ještě Lhotě podařilo zvýšit skore na 2:3.Po poločase než se Lhota rozkoukala dostala v 50.min. vyrovnávací gol na 3:3.Lhota mohla ještě S výsledkem zamotat,když v 81.min.dostala výhodu pokutového kopu,ale aktér Pagáč Josef těsně minul. Tento výsledek vydržel až do konce utkání a tak přišlo na pokutové kopy,kde Lhota měla více štěstí a přivezla z Újezda dva body.
Branky - Pagáč J, Struhař M, Bartošák J,
Rozhodčí - Frajt O,
asistenti - Vaněk M, Zvonek F,

Diváků - 100.
sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Pagáč J, Rajník J, Vaněk D, Bartošák L, Pacík F, Struhař M,
střídali - Vaněk M, Prekop D, Fojtík J, Pacík P, Fojtík J,

Mistrovské utkání OP muži Březnice - Nedašova Lhota 4:1(2:1)

Datum: 19. 10. 2016

11.kolo soutěže Okresního přeboru mužů, naši hráči prohráli v Březnici 4:1. Čestným golem se do tabulek střelců zapsal Petr Pacík.

Rozhodčí - Uhlár Ivo
asistenti - Mičák J., Kadlčák V.
Diváků -120

sestava Lhoty: Fojtík O, Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk M, Urbánek V, Pagáč J, Vaněk D, Bartošák L, Pacík P,
střídali: Macháč M, Prekop D, Fojtík J, Fojtík J,

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Jasenná - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

9.kolo naši žáci prohráli v Jasenné 2:0.

Rozhodčí - Hrbáček P,
asistenti - Řezníček M,Fojtík M,

Diváků - 30
Sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J. Fojtík M, Pacík D, Jurik M, Majerechová E, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M,
střídali - Fojtík P, Řehák Š, Bartošáková A,

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Rokytnice 2:1(0:1)

Datum: 10. 10. 2016

Domácí potřebovali po dlouhé době doma bodovat, proto byl začátek utkání velmi nervozní a kombinačně nepřesný z pohledu domácích. Hned na začátku 11.min.po akci hostů se dostal ke golu i s trochou štěstí Goňa Antonín. Tímto golem zarazil domácím ještě větší kudlu do zad než měli. Lhota se do konce prvního poločasu na nic nezmohla, až na dvě neškodné střely ze střední vzdálenosti.Do druhého poločasu domácí nastoupili o mnohem větší chutí o zvrácení nepříznivého výsledku. V kabině si to vyříkali a bylo to znát. V 62.min. Potáhl míč Martin Struhař, který za velkým vápnem napřáhl ke střele a bylo vyrovnáno 1:1. Vzápětí v 67.min. po akci Struhaře, který zatáhl míč po křídle a po centru do vápna se nejlépe zorientoval Bartošák Ladislav a krásnou patičkou rozvlnil sítˇ na 2:1. Domácí byli v laufu a chtěli přidat ještě další branky, ale více branek jim nebylo souzeno, bušili do Rokytnice, ale nešlo to. Ještě před koncem utkání hosté hrozili nakopávanými míči do domácí obrany, kde po jednom závaru před domácí brankou hrozilo vyrovnání, ale výborně chytající Fojtík Ondřej vychytal výhru.
Rozhodčí - Krajča J.
Pacík V.
Sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Vaněk M, Bartošák J, Urbánek V, Bartošák L, Pagáč J, Vaněk D, Struhař M, RajníkJ,
střídali - Macháč M, Prekop D, Fojtík J, Pacík P.
Sestava hostů - Ocelík A, - Eliáš M, Gona A, Kovařík J, Goldbach P, Hanák P, Suchý M, Ščuglík J, Eliáš J, Orgoník S, Salvet D,
střídal - Šuráň Z.
Branky : domácí Struhař M - Bartošák L.
hosté Goňa A.

Mistrovské utkání žáků OP sk.B Újezd - Nedašova Lhota 6:2(2:1)

Datum: 20. 9. 2016

Naši žáci sehráli páté kolo soutěže zase porážkou, tentokrát v Újezdě. První poločas byl herně vyrovnaný,ale ve druhé půli dostali naloženo a tak prohráli 6:2.O dva brankové zářezy se postaral Lhotský Pacík Jakub.
Rozhodčí - Dobiáš A.
asistenti - Kamenčák J.
Fojtík M.
Branky - Pacík Jakub 2X.
Diváků - 20.
Sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Pacík D, Jurík M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M, Majerechová E.
střídali - Hořák R, Fojtík P, Vaněk J, Bartošáková A,

Mistrovské utkání mužů OP Bylnice - Nedašova Lhota 2:0(0:0)

Sedmé kolo soutěže OP mužů naši hráči prohráli v Bylnici 2:0.První poločas se vyvíjel pro Lhotu velmi příznivě,udrželi tempo hry a vyrovnanost zápasu. Na střely na branku měli dokonce více než domácí. Druhý poločas začali trochu ospale a to se nevyplatilo,hned v 55.min.dostali první gol. Bylnici to nakoplo a vzápětí hned dali druhou branku a Lhota se už z toho nemohla vzchopit.
Rozhodčí - Neubauer K.
asistenti - Červenka R.
- Pacík V.
Diváků - 250.
Sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk M, Bartošák L, Pacík F, Fojtík J, Struhař M, Rajník J,
střídali - Pacík P, Macháč M, Fojtík J,

Mistrovské utkání žáků OP sk.B TJ Nedašova Lhota - SK Jasenná 0:6(0:2)

Datum: 12. 9. 2016

Bohužel ,našim žákům se nepodařilo doma porazit Jasennou. Hosté byli lepší jak herně tak fyzicky a proto vyhráli tak vysokým výsledkem. Po poločase se ještě naši snažili o zvrácení výsledku ale po hrubkách v obraně to nešlo.
Rozhodčí - Ptáček F.
asistenti - Kostka M.
Řezníček M.
sestava Lhoty - Macháč M, - Pacík J, Fojtík M, Hořák R, Pacík D, Jurík M, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Trochta J, Pacík M,
střídali - Majerechová E, Vaněk J, Fojtík P, Bartošáková A,

Mistrovské utkání OP muži TJ Nedašova Lhota - TJ Dolní Lhota 1:0(0:0)

Od začátku utkání začali obě mužstva opatrnou hrou,aby žádný z nich neudělal chybu. Byl to takový nesmělý a opatrný začátek z obou stran. Po půl hodině utkání poprvní vystrčili růžky domácí, kdy Struhař M. mněl na kopačce vyložený gol, ale dal těsně vedle. V zápětí domácí zahrávali přímý kop, ale brankař hostů byl na správném místě. Do poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak poločas skončil nerozhodně 0:0. Po půli domácí začali zvyšovat obrátky utkání a hned ve 49.min. po krásné kombinační akci, kde na konci akce stál Bartošák L., který tvrdou střelou vsítil branku. Domácí cítili utkání ve výhru a odejmutí neporazitelnosti Dolní Lhoty v této sezoně a to se podařilo. Sem tam zahrozili i hosté z Dolní Lhoty, ale nemělo to efekt .A tak, jak se říká, bylo to utkání, kdo dá gol vyhraje.
Rozhodčí - Frajt O.
asistenti - Pacík V.
Repatý P.
Branky - Bartošák L.
Diváků - 80
Sestava domácích - Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Bartošák J, Vaněk D. Bartošák L, Pagáč J, Vaněk M, Pacík F, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Macháč M, Prekop D, Pacík P, Fojtík J,
Sestava hostů - Šenkeřík J, - Hrnčiřík Š, Januška F, Šenovský J, Hrnčiřík J, Lysák D, Kovář D, Remeš O, Koutný A, Urubek P, Macík D,
střídali - Doruška P,

Mistrovské utkání žáků OP sk. B Štítná nad Vláří - Nedašova Lhota 10:0

Datum: 6. 9. 2016

Naši žáci prohráli ve Štítné velmi vysokým výsledkem. Soupeř nás přehrával ve všech směrech,ale i nadále držíme palce našim žáčkům.

Mistrovské utkání OP Muži TJ Sokol Návojná - Nedašova Lhota 2:0 (0:0)

Hned na začátku utkání měla Lhota dvě vyloženě golové šance,ale brankař domácí Navojné stál vždy na správném místě. Utkání se mohlo vyvíjet úplně jinak. Do poločasu utkání skončilo nerozhodně 0:0. Po poločase se naši trošku zatáhli do obrany a to byla chyba. Návojná začala tlačit a hned v 57.min. dala gol ze standartní situace. Za necelých deset minut dala druhý a Lhota už se nezmohla s výsledkem něco udělat.

sestava Lhoty - Fojtík O, - Fojtík J,Juřica M,Šerý K, Bartošák J, Vaněk D, Bartošák L, Pagáč J, Urbánek V, Pacík F, Rajník J,
střídali - Vaněk M, Fojtík J, Pacík P, Macháč M,

rozhodčí - Krajča J.
asistenti - Vaněk M,
Pacík V,
diváků - 120

Mistrovské utkání OP Muži TJ Nedašova Lhota - FK Luhačovice "B" 3:1(1:0)

Datum: 30. 8. 2016

Domácí se potřebovali odlepit od spodku tabulky a tak začali utkání s velkým nasazením. Po delší marodce se do hry dostal záložník Pagáč a bylo to znát. Po krásném centru na Struhaře Lhota vedla už v 7.min. utkání 1:0. Soupeř se snažil do přestávky alespoň o vyrovnání, ale zklamala je vždy koncovka. I když Luhačovice měli více ze hry domácí se vždy stačili ubránit. Po obrátce domácím nestačil jednogolový náskok a tak v 54.min. po standartní situaci znovu udeřil Struhař, který zvyšoval na 2:0. Vzápětí, po hrubce v domácí obraně v 58.min. snižoval stav utkání Luhačovický Zmeškal Martin. Hosty to nabudilo a tak přitlačili domácí a donutili jich k další chybě v pokutovém území,kopali pokutový kop, který naštěstí mířil tři metry nad bránu. To byl zlomový bod utkání,domácí se vzchopili zvýšili tempo hry a po akci útočníka Struhaře,který byl faulován v pokutovém území,byl nařízen pokutový kop,který nekompromisně proměnil Pagáč Josef a navýšil skore utkání na konečných 3:1.
Rozhodčí - Hrbáček Pavel
asistenti - Ptáček František
Měřička Jiří
Diváků - 80
sestava domácích : Fojtík O, - Fojtík J, Juřica M, Šerý K, Pacík F, Vaněk M, Vaněk D, Pagáč J, Urbánek V, Rajník J, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Pacík P, Macháč M.

sestava hostů : Cárach M, - Červenka Z, Michna L, Zámorský J, Svoboda A, Knot M, Zmeškal M, Vičánek J, Hruboš T, Kořének J, Dano S,

Mistrovské utkání Žáků OP sk. B TJ Nedašova Lhota - TJ Dolní Lhota 9:4(6:0)

První zápas v nové sezoně se žákům velmi vydařil. Hned v první minutě zahájil brankostroj Pacík Jakub. Soupeře to tak rozhodilo, že nevěděli kde dřív skočit. Hned vzápětí vsítil Pacík Martin a bylo vidět, že soupeř nebude mít šanci k úspěchu. Trefil se i premiérovým golem Macháč Lukáš, který zvyšoval už na 3:0. Do konce prvního poločasu ještě skorovali znovu Pacík Martin 2X a Pacík Jakub. Po poločase domácí žáci trošku polevili a soupeř jim nasázel čtyři branky,ale zas přišla chvíle Pacíka Martina,který ještě třemi brankami stvrdil utkání na konečných 9:4 pro Nedašovu Lhotu.
Rozhodčí - Divácký Jan
asistenti - Pacík Petr
Deml Patrik
sestava domácích - Macháč M, - Pacík J, Hořák R, Pacík D, Fojtík M, Jurík M, Řehák M, Kolínek M, Pacík M, Macháč L, Trochta J,

Datum: 23. 8. 2016

Obě mužstva začala od začátku hry velmi intenzivně. Bylo vidět, že každý chce urvat ten nějaký bod začátkem sezony.Hned na úvod utkání ve 3.min. spálil snad největší šanci prvního poločasu Pacík František,ale ze dvou metrů přestřelil branku.Hosté ze Zlína dvakrát zahrozili z přímého kopu, ale branku domácích neohrozili.První poločas byl herně vyrovnaný a tak skončil nerozhodně 0:0.Do druhé půle domácí nenastoupili dost šťastně a po hrubce v obraně ve 47.min. skóroval Zlínský záložník Štěpánek Jaroslav. Hostující tým to nakoplo a začali domácí tým tlačit ke zdi.Naštěstí v 62.min. přišla průtrž mračen a utkání muselo být na 15.min. přerušeno a tím se hosté dostali z rytmu hry. Po bouřce se začalo znovu hrát a v 66.min. po ruce ve vápně, domácí kopali pokutový kop,kde ho nekompromisně proměnil Šerý Karel. Domácí tým to nakoplo,vytvořili si pár slibných šancí,ale zvrat utkání se jim už nepodařil a tak se přešlo na pokutové kopy. Bohužel, domácí pokutové kopy nezvládli, ale i tak berou první vydřený bod v sezoně.
Šik C.
diváků - 100
sestava domácích - Fojtík O.- Šerý K.,Juřica M, Fojtík J, Bartošák J, Vaněk M, Vaněk D, Pacík F, Rajník J, Fojtík J, Urbánek V,
střídali - Vilímek B, Macháč M, Chovanec J,

sestava hostí - Švec J, - Langr A, Pecník T, Kolařík P, Štěpánek J, Krčmář A, Kabourek J, Zedník D, Talaš V, Machů R, Šoula J,
střídali - Ryška Z, Štěpaník O, Rudecký O, Kopečný T,

Mistrovské utkání Žáků TJ Nedašova Lhota - TJ sokol Nevšová se nehrál

První zápas žáků se nekonal z důvodů soupeřova přeložení utkání na den 28.9.2016.

Mistrovské utkání OP Muži TJ Mysločovice - TJ Nedašova Lhota 2:1(2:1)

První poločas po herní stránce vypadal velmi špatně. Hned ve 24.min. dostala Lhota dva gole za sebou. Jeden gol dostali ze hry a druhý z pokutového kopu. Naštěstí ve 44.min.korigoval výsledek na 2:1 Struhař M.
Sestava Lhoty - Fojtík O,- Fojtík J, Juřica M, Pacík F, Fojtík J, Vaněk M, Šerý K, Vaněk D, Urbánek V, Rajník J, Struhař M,
střídali - Fojtík J, Kafka T, Chovanec J, Pacík P,

Mistrovské utkání OP SK Louky -TJ Nedašova Lhota 6.8.2016

Datum: 9. 8. 2016

Dne 6.8.2016 sehráli naši muži OP první zápas podzimního soutěžního ročníku 2016-2017 v Loukách. První poločas se vyvíjel velmi příznivě pro Lhotu, který skončil 0:0. Druhý poločas už byl horší a to po hrubých chybách obrany,kde Loukám nabídli tři laciné góly.Zmírněním skóre korigoval v 53.min. Struhař Martin.