Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání mužů OP Újezd - Nedašova Lhota 3:3(2:3) (PK 2:4)

Naši muži sehráli zápas v Újezdě velmi pěkným výsledkem.I když to herně nebylo valné,ale výsledek je z venku skvělý.Zápas se vyvíjel pro nás velmi dobře a už ve 3.min. jsme vedli 1:0.Minutu na to domácí vyrovnali.V 17.min. jsme znovu vedli,ale domácí zase ve 41.min. vyrovnali.Do poločasu se ještě Lhotě podařilo zvýšit skore na 2:3.Po poločase než se Lhota rozkoukala dostala v 50.min. vyrovnávací gol na 3:3.Lhota mohla ještě S výsledkem zamotat,když v 81.min.dostala výhodu pokutového kopu,ale aktér Pagáč Josef těsně minul. Tento výsledek vydržel až do konce utkání a tak přišlo na pokutové kopy,kde Lhota měla více štěstí a přivezla z Újezda dva body.