Zobrazeno 1-30 ze 44

Mistrovské utkání Lípa - Nedašova Lhota 9.8.2015

Datum: 13. 9. 2016

Lípa : Nedašova Lhota 0:1.
Naši muži sehráli velmi výborný zápas s Lípou.Už v 7.minutě utkání jsme se ujali vedení Jaroslavem Búbelou na 1:0.Ve 30.minutě přišel skrat F.Pacíka který byl vyloučen za druhou žlutou kartu.Naši hráči urputně drželi výsledek do poločasu.Po poločase to nebyl na pohled pěkný zápas ale naši chlapci výsledek udrželi až do konce zápasu v 10ti hráčích.Gratulujeme a nech jim to vydrží co nejdéle.

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Jasenná 16.8.2015

Nedašova Lhota : Jasenná 1:1(PK 1:2)pol.(0:1)
Od úvodního hvizdu zápas nabral vysoké obrátky.S přibývajícími minutami domácím docházeli síly a v 33.min.inkasovali hostujícím Skřivánkem na 0:1.Domácí tento tlak udrželi do konce poločasu.O poločase nastaly v domácí kabině změny,kluci se vyhecovali a bylo to znát. V druhé polovině zápasu hosté měli čím dál méně šancí a domácí cítili že by mohli z výsledkem něco podniknout.Začali urputně tlačit,vytvořili si několik vyložených šancí ale branka tam né a né spadnout.Až v poslední minutě, přišel poslední útok domácích kde na konci akce se nemýlil střídající Tomáš Jurča.Lhota se spokojila alespon s jedním bodem.

Rozhodčí:Ruman
Diváků:150
sestava domácích:Fojtík O,-Fojtík J,Šerý K,Bartošák L,Juřica M,Vaněk D,Pagáč J,Pagáč P,Bůbela J,Chovanec J,Struhař M,
střídali:Urbánek V,Jurča T,Vaněk M.

sestava hostí: Kovář M,-Kovář T,Malinák Z,Nikolén M,Bajza S,Jurčák P,Zicha J,Smilek L,Skřivánek T,Zicha P.
střídali: Lukáš R,Dana T,Kovář P,Vávra L.

Mistrovské utkání Mysločovice A - Nedašova Lhota 23.8.2015

Mysločovice A - Nedašova Lhota 3:3 (1:3)PK 3:4.
Naši muži sehráli velmi vynikající zápas v Mysločovicích.V úvodu utkání jsme sice prohrávali už ve 4.min.1:0,ale naši se brzo vzpamatovali a v 15.min.vyrovnával Struhař na 1:1.Pak ve 22.min. naši zahrávali rohový kop a na konci akce se nemýlil Bartošák L. Do poločasu Lhota skorovala ještě jednou,kde krásnou střelou ze střední vzdálenosti vsítil Struhař a zvýšil skore na krásných 1:3 pro Lhotu.Jenže po poločase tempo a nadšení upadlo a tak se naši začali trápit.V 63.min. dostali velmi laciný kontaktní gol,to domácích nakoplo a v 83.min.vyrovnali na 3:3.Po zápase se kopali pokutové kopy, na které vyhrála Nedašova Lhota 4:3.Za výkon klukům děkujeme

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Vysoké Pole 30.8.2015

Nedašova Lhota : Vysoké Pole 3:2(1:1)
Zápas začal ve vysokém tempu a hned v 6.min.hosté spálili vyloženou šanci,kde nastřelili dvě tyčky za sebou.Jak se říká nedáš dostaneš a domácí se hned dostali do rohového kopu a v 10.min.vsítil Fojtík J.Hrálo se asi 20.min.a domácí hráči, hostům darovali laciný gol po hrubce v obraně, kde vázla komunikace mezi obráncem a brankařem.Tak skončil první poločas remízou 1:1.Hned po přestávce ve 47.min.zahrával přímý kop Pagáč J.který vsítil na 2:1.Už to vypadalo že Lhota má našlápnuto ale v zápětí hned nato vyrovnali na 2:2 v 54.min.Lhota nechtěla přijít doma o body a tak přepnula na druhý rychlostní stupenˇ a v 59.min.upravil na konečný výsledek Bůbela J. na krásných 3:2 pro domácí.Pak hosté ještě párkrát zahrozili z protiůtoků, ale domácí si výsledek už pohlídali.
sestava domácí:Fojtík O.,Fojtík J.,Juřica M.,Šerý K.,Pacík F.,Pagáč J.,Struhař M.,Vaněk D.,Bartošák L.,Bůbela J.,Pagáč P.,
střídali:Vaněk M.,Jurča T.,Fojtík J.
sestava hostí:Doruška L.,Chromčák P.,Trčka M.,Stružka O.,Machů R.,Zicha D.,Machů P.,Bařinka L.,Janoš P.,Doruška J,Machů V.,
střídali:Čech R.
rozhodčí:Neubauer K.
diváků:150

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Jasenná 30.8.2015

Dne 30.8.2015 sehráli naši žáci první mistrovské utkání nad Jasennou.Do prvního utkání nastoupili s velkým nasazením a vervou.První branky se dočkali už ve 24.min.Macháčem Markem.Další branku vsítil Macháč Michal a v druhém poločase z pokutového kopu se nemýlil Pacík Martin a tak Nedašova Lhota zvítězila nad Jasennou 3:0.Gratulujeme.

Mistrovské utkání Bylnice - Nedašova Lhota 6.9.2015

Bylnice : Nedašova Lhota 1:3 (1:1).
Naši fotbalisté sehráli velmi kvalitní utkání proti Bylnici.Celý zápas drželi soupeře pod tlakem a nedali mu sebemenší šanci vniknout do útočného pásma .Hned ve 29.min. otevřel skore Bartošák L.Ale ještě do poločasu domácí stříleli penaltu a tak vyrovnali na 1:1.Po půli v 51.min. zvyšoval skore Bůbela J.a v 83.min.vstřelil gol Vaněk D. na konečných 1:3 pro Nedašovu Lhotu.Hráčům gratulujeme k výsledku.

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Smolina 13.9.2015

Nedašova Lhota - Smolina 8:0 (3:0).
Také naši žáci zahráli velmi kvalitní výkon v neděli 13.9.2015. Převyšovali né výškou ale herním výkonem a zkušeností.Hráli opravdu skvěle a vítězství si zasloužili.
branky dávali:Pacík M,2X, Macháč M 2X, Řehák Š, Macháč M, Kolínek M, Řehák M,
rozhodčí:Divácký

MIstrovské utkání Újezd - Nedašova Lhota 20.9.2015

Naši muži dne 20.9.2015 sehráli utkání v Újezdě.Utkání bylo velmi vyrovnané,hrálo se nahoru dolů,ale branka tam ne a ne spadnout.Už to vypadalo že utkání skončí remízou ale v 77.min.nám překazil radost domácí Hrnčiřík J.,kde z rohového kopu hlavičkou dával gol.Našim se už vyrovnat nepodařilo,takže utkání skončilo Újezd - Nedašova Lhota 1 : 0 (0:0).

sestava Lhoty:Fojtík O,Fojtík J,Juřica M,Pacík F,Vaněk D,Bartošák J,Pagáč J,Vaněk M,Bartošák L,Pagáč P,Rajník J.
střídali : Bůbela J,Fojtík J,Urbánek V,Chovanec J.
rozhodčí: Ruman M.

Mistrovské utkání žáků Nevšová - Nedašova Lhota 20.9.2015

Dne 20.9.2015 sehráli naši žáci fotbalové utkání v Nevšové a to skvělým výsledkem 0:15 pro Lhotu.Poločas utkání byl 0:6.Branky dávali:Macháč Michal 1x,Fojtík Martin 1x,Macháč Marek 3x,Pacík Martin 6x,Kolínek Marek 4x.Všem žákům za výtečný výkon blahopřejeme.

Mistrovské utkání Slopné - Nedašova Lhota 4.10. 2015

Slopné - Nedašova Lhota 5:3 (2:2)

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Rokytnice 13.9.2015

Nedašova Lhota - Rokytnice 3:1(2:0).
Hned v úvodu utkání v 6.min.otevřel skore Bartošák L.po rohovém kopu krásnou patičkou k tyči.Zápas se hrál nahoru a dolů, hosté také zahrozili pár šancemi ale nabídnuté šance nevyužili.Pak se přiblížila 34.min.kde napřáhl ke střele Pagáč P.a s přispění teče hostujícího hráče zvyšoval na 2:0.Do poločasu se již nic nezměnilo.Ale po obrátce, domácí zvýšili tempo a hosté nevěděli, kde dřív skočit.Lhota měla nezpočet akcí a šancí,ale míč do branky ne a ne spadnout .Pak přišla 62.min. a znovu za šestnáctkou z 20-ti metrů napřáhl ke střele Pagáč P.,a krásnou tvrdou střelou k tyčce zvyšoval skore na 3:0.Snad největší šanci před závěrem utkání měl Struhař M.,který šel sám z poloviny hřiště na brankaře,kde místo kličky zvolil střelu a brankař mu ji vyrazil na rohový kop.Až na závěr utkání v 90.min.zkazilo přívětivé skore pro domácí penalta, kterou proměnil hostující Eliáš M.

Rozhodčí:Měřička J.
AR1 : Pacík V.
AR2: Salajka M.
Diváků: 110
sestava domácích:Fojtík O,Fojtík J, Juřica M, Pacík F, Pagáč J, Vaněk D, Bartošák J, Bartošák L, Bůbela J, Pagáč P, Struhař M,střídali:Vaněk M, Jurča T, Fojtík J, Rajník J, Chovanec J,

sestava hostů:Gregušiak L, Both M, Eliáš M, Gonˇa A, Hamalčík P, Krajíček L, Ščuglík J, Eliáš J, Pešek T, Řihák J, Kovařík J, střídali:Hamalčík K, Horák J, Bujna M, Goldbach P.

Goly:Bartošák L,1X,Pagáč P, 2X. hosté:Eliáš M,1X.

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Ludkovice 27.9.2015

Po úvodním hvizdu rozhodčího, Lhota měla prohrávat už ve druhé minutě utkání.Naštěstí jsme měli v brance výtečného O.Fojtíka,který střelu za vápnem, vytáhl přes tyčku na rohový kop.Pak se domácí vzchopili,zápas se herně vyrovnal a jezdilo se nahoru a dolů.Potom přišla 34.min.a z rohového kopu se trefil krásnou střelou mezi vápnem Bůbela Jaroslav.Do poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak první půle skončila příznivě pro domácí.Po poločase, domácí nasadili zvýšené tempo a Ludkovice ztráceli půdu pod nohama.Domácí měli nespočet střeleckých a golových šancí ale branka tam ne a ne spadnout.Největší šanci měli Bartošák L,který hlavičkoval metr před brankou na rohový praporek a pak Bůbela J. který střílel mezi vápnem přímo pod nohy obránci,který zabránil vyloženému golu.Nedašova Lhota měla šancí minimálně na dva zápasy.Sem tam zahrozili z protiútoků i hosté ale bylo to z jejich strany bezzubé.Na závěr utkání v 89.min.měl černý den Pacík F.který po druhé žluté kartě byl vyloučen,Lhota už si výsledek pohlídala a utkání vydřela na 1:0.
Rozhodčí:Střelec R.
Asistenti :Hruška I.
Pacík V.
Delegát :Belžík J.
Diváků :200
Branky:Bůbela Jaroslav 34.min.
sestava domácích:Fojtík O,- Fojtík J, Šerý K, Pacík F, Vaněk D, Bartošák J, Pagáč J, Pagáč P, Bartošák L, Bůbela J, Struhař M, střídali:Vaněk M, Rajník J, Fojtík J, Chovanec J, Urbánek V, Macháč D.

sestava hostí:Mikel R,- Suchý P, Mikel P, Dvorník R, Suchý P, Brebis T, Mikulášek R, Mikel S, Bartoš F, Kunorza F, Gavenda L, střídali:Bureš O, Kunorza M, Janča M, Bartoš J, Suchý M.

Mistrovské utkání žáků Bohuslavicenad Vláří - Nedašova Lhota 28.9.2015

Dne 28.9.2015 naši žáci sehráli zápas v Bohuslavicích nad Vláří.Zápas se nevyvíjel dobře a už v 11.min.naši prohrávali 1:0,ale vzápětí ve 13.min.vyrovnával zápas Macháč Marek.Pak přišla půlhodina zápasu a domácí opět skorovali a tak poločas skončil 2:1 pro domácí.Po poločase naši žáci zabrali a v 55.min.Macháč M, opět vyrovnával utkání.Potom přišla 63.min. a Pacík Dominik zvyšoval na 2:3 pro Lhotu.Nakonec krásnou tečku zápasu dal v 66.min.Kolínek Marek.

Asistenti :Slovák J.
Pacík F.
Diváků :30

sestava žáků:Macháč M,- Jurík M, Fojtík M, Pacík D, Macháč M, Hořák R, Macháč L, Řehák M,Pacík M, Kolínek M, Bůbela T.
střídali : Trochta J, Majerechová E, Řehák Š, Bartošáková A.

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Pozlovice 4.10.2015

Nedašova Lhota - Pozlovice 4:1 (1:0)

Mistrovské utkání Mladcová B - Nedašova Lhota 10.10. 2015

Mladcová B - Nedašova Lhota 3:1 (1:1)

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Bohusl. n/Vl. 11.10.2015

Nedašova Lhota - Bohusl. n/Vl. 3:0 (1:0)

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Dolní Lhota 18.10.2015

Nedašova Lhota - Dolní Lhota 3:2 (1:1)

Mistrovské utkání žáků Jasenná - Nedašova Lhota 18.10.2015

Jasenná - Nedašova Lhota 0:4 (0:0)

Mistrovské utkání Březnice A - Nedašova Lhota 25.10.2015

Březnice A - Nedašova Lhota 0:0 - PK 1:4 (0:0)

Mistrovské utkání žáků Vizovice - Nedašova Lhota 28.10.2015

Vizovice - Nedašova Lhota 11:1 ( 8:0)

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Smolina 22.5.2016

Naši žáci po jednoznačné převaze rozdrtili Smolinu 9:0.Zahráli výtečný fotbal po skvělých kombinacích a skvělých přechodů do útoku soupeře.Výhru si samozřejmě právem zasloužili.
Pacík M.1X,
sestava domácích - Macháč M,- Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Pacík D, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Řehák Š, Pacík M,
střídali - Macháč L, Trochta J, Bartošáková A, Vaněk L,Vaněk J,

Mistrovské utkání žáků Nevšová - Nedašova Lhota 29.5.2016

Nevšová - Nedašova Lhota 9:2(3:1)
19. kolo se žákům nevydařilo,prohráli v Nevšové 9:2.Bohužel hráči Nevšové byli v herním systému lepší a proto nasázela Lhotě tolik golů.Od nulového debaklu Lhotu zachránil Pacík Martin dvěma goly.
Rozhodčí- Fojtů D.
asistenti - Hyžík P.
Fojtík M.
Diváků - 26
sestava Lhoty - Macháč M, - Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Vaněk J, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Macháč L, Pacík M,
střídali- Řehák Š, Melišová D, Trochta J,Jurík M, Bartošáková A,

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Návojná 1.11.2015

NEDAŠOVA LHOTA – NÁVOJNÁ 0:0 (1:0 PK) (poločas 0:0)

Posledním zápasem na podzim bylo velmi očekávané derby mezi sousedními vesnicemi Nedašovou Lhotou a Návojnou. Zápas byl velmi nerozhodný. V základní hrací době nepadl ani jeden gól, i když šancí měli fotbalisté obou mužstev hodně.
Návojná chtěla často útočit, ale skvělá obrana Nedašovy Lhoty nedopustila, aby se dostalo mnoho střel na jejich brankáře. Více šancí mělo mužstvo Nedašovy Lhoty. Celých 90 minut ostře útočili a padalo taky hodně střel na bránu brankáře z Návojné, ale štěstí fotbalistům nepřálo, a tak se vytouženého góle v základní hrací době nedočkali.
Ze zápasu byla cítit napjatá atmosféra obou mužstev. A to způsobilo střety a také mnoho faulů. Díky tomu se rozdalo hodně žlutých karet. Obě mužstva se totiž dřela jen za jedním cílem, a to vyhrát a potěšit diváky. Po odehraných 90. minutách nastal čas na penalty. I když každé z mužstev vybralo své nejlepší hráče a také ty, kteří mají dobrou střelu, týmu Nedašovy Lhoty se vedlo v penaltách o moc lépe. Proměnili čtyři penalty z pěti. Návojné se podařilo míč za lhotského brankáře dostat pouze dvakrát.
Obě mužstva měla na tribuně zástup diváků, kteří tvořili úžasnou atmosféru tohohle nerozhodného zápasu. Tohohle derby se zúčastnilo asi 200 diváků.

Sestava domácích:
Brankář: Fojtík Ondřej
Obránci: Fojtík Jakub, Šerý Karel, Martin Juřica, Bartošák Ladislav
Záložníci: Bartošák Josef, Pagáč Josef, Pagáč Patrik, Vaněk Daniel
Útočníci: Struhař Martin, Bůbela Jaroslav
Střídající: Pacík František, Macháč Josef, Macháč David, Chovanec Josef, Urbánek Vít, Vaněk Martin

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Lípa 27.3.2016

Nedašova Lhota - Lípa 2 :0 (2:0).
První zápas v jarní části 14.kola si Ned.Lhota užila plnými doušky.Hned na začátku utkání ve 3.min.měl velkou šanci Pagáč J. který nastřelil spojnici břevna s tyčí.Lhota výrazně tlačila a v 16.min.si vytvořila standartku, kde se nejrychleji před brankou zorientoval M.Struhař
a vsítil první gol. Vzápětí měl dvě vyložené šance J. Bůbela ale skorovat se mu nepodařilo.Naštěstí pět minut do poločasu po přímočaré akci centroval Struhař a Pagáč J. se nemýlil. Po obrátce Ned.Lhota začala velmi laksně,soupeř ji začal přehrávat a tlačit.Lípa si vytvořila pár šancí ale tu největší spálila, kdy v 61.min. nastřelili břevno,pak už si domácí výsledek pohlídali a tak utkání skončilo výhrou 2 : 0 pro Lhotu.
Branky: Struhař M,( 16.min).,Pagáč J.(40.min.)
Rozhodčí:Ruman M.,Ruman J.,Pacík V.delegát Dubčák A.
Diváků: 200.
Sestava domácích:Fojtík O, Fojtík J, Šerý K, Bartošák J, Pacík F, Vaněk D, Pagáč J, Bartošák L, Vaněk M, Bůbela J, Struhař M, střídali-:Fojtík J, Urbánek V, Chovanec J, Kostka E, Pacík P.
Sestava hostů:Křižka P, Simerský A, Hlavinka T, Greguš D, Šuba J, Víšek D, Procházka M, Bublák R, Spáčil J, Šimek M, Greguš J, střídali-Výskala M, Slováček M, Kováč M, Kořének P.

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Lípa 3.4.2016

Jasenná - Nedašova Lhota 0 : 5 (0:2)
Naši kluci sehráli velmi kvalitní zápas.Hned od začátku utkání naši začali velmi opatrně,byli trošku zatlačeni a vyčkávali na chyby domácích.Až ve 25.min.otevřel skore Vaněk Daniel z krásného přímého kopu.Do poločasu ještě jednou skoroval Bůbela J. Po poločasu v 59.min. znovu skoroval po rohovém kopu hlavou Vaněk D.Vzápětí v 67.min.po standartní situaci rohového kopu vsítil do šibenice Martin Struhař.Před koncem utkání v 87.min.stvrdil výsledek premiérovým golem Petr Pacík ml.
Sestava- Fojtík O,Šerý K,Pacík F,Bartošák L,Vaněk D,Pagáč J,Pagáč P,Vaněk M,Bůbela J,Struhař M,Juřica M, střídali-:Urbánek V,Fojtík J,Pacík P.
Rozhodčí-Střelec R,Štefanko J.
Diváků-220
Za výkon hráčům velmi děkujeme

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Nevšová 10.4.2016

Dne 10.4.2016 dopoledne naši žáci sehráli utkání s Nevšovou.Naši žáčci začali velmi skvěle první kolo jarní části a hned na úvod v 11.min.se zapsal do tabulky střelců Macháč Marek.Za dalších deset minut vstřelil branku Macháč Michal.Ve 30.min.se blýskl pěknou brankou Řehák Michal.Další branku ve 40.min.vstřelil Kolínek Marek a konečnou podobu výsledku dal v 60.min Pacík Martin.Takže naši žáci vyhráli 5 : 0.
Sestava - Bůbela T,Pacík J,Macháč M,Macháč M,Jurík M,Majerechová E,Kolínek M,Řehák M,Macháč L,Hořák R,Pacík M, střídali - Trochta J,Fojtík M,Bartošáková A,
Diváků : 20.

Mistrovské utkání žáků Vizovice - Nedašova Lhota 5.6.2016

Vizovice - Nedašova Lhota 26:0 (11:0)
Byl to snad největší debakl v historii žáků.Opravdu,soupeř z Vizovic převyšoval jak herně tak výškově,tak kvalitou hry.Neni třeba klopit hlavy a je třeba se povzbudit na další zápas.
Rozhodčí - Uhlár I.
asistenti - Pacík F.
Mudrák T.
Diváků - 33.
sestava Lhoty - Fojtík M, - Macháč M, Pacík D, Melišová, Majerechová E, Pacík J, Kolínek M, Řehák M, Řehák Š, Pacík M, Trochta J,
střídali - Macháč L, Macháč M, Hořák R, Jurík M, Bartošáková A, Bůbela T, Vaněk L,

Mistrovské utkání žáků Smolina - Nedašova Lhota 19.6.2016

Smolina - Nedašova Lhota 3:2 (0:2)
První poločas naši žáci sehráli výtečně vedli 2:0.Po poločase se hra otočila a Smolina začala tlačit,až si vybojovala vítězství 3:2.Za Lhotu skoroval Pacík Martin dvěma goly.
asistenti - Kostka J.
Pacík P.
Diváků - 40.

sestava Ned.Lhoty - Pacík J, - Macháč M, Fojtík M, Pacík D, Macháč M, Jurik M, Vaněk J, Majerechová E, Pacík M, Kolínek M, Řehák M,
střídali - Trochta J, Macháč L, Hořák R, Řehák Š, Bůbela T, Vaněk L, Bartošáková A,

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Mysločovice A 10.4.2016

Nedašova Lhota - Mysločovice A, 4 : 0 (2 : 0),branky-Bůbela Jaroslav 3x,Pagáč Patrik 1x.
Domácí nezačali utkání podle svých představ.Hosté jich od začátku utkání tlačili,přitom si vytvořili dvě vyložené golové šance,ale naštěstí to pro domácí dobře dopadlo.Domácí se probrali až ve 30.min.kde po centru Pagáče J.do vápna,se nejlépe zorientoval Bůbela J a skoroval na 1:0.Domácí hru herně vyrovnali a ještě před poločasem ve 42.min.krásnou střelou znovu skoroval Bůbela J.Po obrátce domácí zvýšili tempo utkání a v 63.min.dovršil svůj hatrick Bůbela J.Hosté se ještě snažili výsledek zkorigovat,ale jejich výpady do útoku byly čím dál víc ochabující.To v 79.min.znovu přišla šance domácích,kde na konci akce střílel Pagáč Patrik který dal výsledku konečnou podobu.Hosté ještě zahrozili v 90.min.kde kopali rohový kop, ale výtečný Fojtík O.svým výkonem jim zabránil alesponˇ čestnému golu.
Rozhodčí - Frajt O.
Pacík V.
Dovrtěl J.
Diváků - 75.
Sestava domácích - Fojtík O,Fojtík J,Juřica M,Šerý K,Pacík F,Vaněk D,Bartošák L,Pagáč P,Pagáč J,Struhař M,Bůbela J,střídali - Vaněk M,Urbánek V,Bartošák J,Fojtík J,Pacík P,.
Sestava hostů - Pištěk M,Bielik O,Bielik J,Pavlačík O,Toman M,Dorazín M,Dorazín D,Petlach T,Miklík P,Hořčica K,Viktorín O, střídali - Pálka D,Dřímal M,Juráň M,

Mistrovské utkání žáků Nedašova Lhota - Vizovice 17.4.2016

Hned od začátku utkání bylo vidět že si Vizovice jdou za svým cílem, vyhrát.V 5.min.za hosty se trefil Václavík Tomáš.Do poločasu si domácí sice vytvořili pár slibných golových šancí ale ani jednu neproměnili.Takže poločas skončil slibným skorem 0:1.Po poločase začali domácí kombinovat,vyrovnali sice hru ale gol tam ne a ne spadnout.Ve 40.min.jich zmrazil golem Martin Sušenˇ.Domácí pořád do Vizovic bušili ale hřebíček do rakve jim vrazil v 64.min.znovu Martin Sušenˇ.
Rozhodčí : Ptáček František
asistenti : Pacík Petr
Mudrák Tomáš
Diváků : 30.
Sestava domácích : Pacík J,Macháč M,Fojtík M, ,Pacík D,Macháč M,Jurík M,Majerechová E,Kolínek M,Řehák M,Pacík M,Macháč L,
střídali : Trochta J,Řehák Š,Bůbela T,Bartošáková A,Vaněk L.