Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Lípa 27.3.2016

Nedašova Lhota - Lípa 2 :0 (2:0).
První zápas v jarní části 14.kola si Ned.Lhota užila plnými doušky.Hned na začátku utkání ve 3.min.měl velkou šanci Pagáč J. který nastřelil spojnici břevna s tyčí.Lhota výrazně tlačila a v 16.min.si vytvořila standartku, kde se nejrychleji před brankou zorientoval M.Struhař
a vsítil první gol. Vzápětí měl dvě vyložené šance J. Bůbela ale skorovat se mu nepodařilo.Naštěstí pět minut do poločasu po přímočaré akci centroval Struhař a Pagáč J. se nemýlil. Po obrátce Ned.Lhota začala velmi laksně,soupeř ji začal přehrávat a tlačit.Lípa si vytvořila pár šancí ale tu největší spálila, kdy v 61.min. nastřelili břevno,pak už si domácí výsledek pohlídali a tak utkání skončilo výhrou 2 : 0 pro Lhotu.
Branky: Struhař M,( 16.min).,Pagáč J.(40.min.)
Rozhodčí:Ruman M.,Ruman J.,Pacík V.delegát Dubčák A.
Diváků: 200.
Sestava domácích:Fojtík O, Fojtík J, Šerý K, Bartošák J, Pacík F, Vaněk D, Pagáč J, Bartošák L, Vaněk M, Bůbela J, Struhař M, střídali-:Fojtík J, Urbánek V, Chovanec J, Kostka E, Pacík P.
Sestava hostů:Křižka P, Simerský A, Hlavinka T, Greguš D, Šuba J, Víšek D, Procházka M, Bublák R, Spáčil J, Šimek M, Greguš J, střídali-Výskala M, Slováček M, Kováč M, Kořének P.

Datum vložení: 13. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2016 0:00
Autor: Správce Webu