Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání Nedašova Lhota - Ludkovice 27.9.2015

Po úvodním hvizdu rozhodčího, Lhota měla prohrávat už ve druhé minutě utkání.Naštěstí jsme měli v brance výtečného O.Fojtíka,který střelu za vápnem, vytáhl přes tyčku na rohový kop.Pak se domácí vzchopili,zápas se herně vyrovnal a jezdilo se nahoru a dolů.Potom přišla 34.min.a z rohového kopu se trefil krásnou střelou mezi vápnem Bůbela Jaroslav.Do poločasu se už nic zvláštního nestalo a tak první půle skončila příznivě pro domácí.Po poločase, domácí nasadili zvýšené tempo a Ludkovice ztráceli půdu pod nohama.Domácí měli nespočet střeleckých a golových šancí ale branka tam ne a ne spadnout.Největší šanci měli Bartošák L,který hlavičkoval metr před brankou na rohový praporek a pak Bůbela J. který střílel mezi vápnem přímo pod nohy obránci,který zabránil vyloženému golu.Nedašova Lhota měla šancí minimálně na dva zápasy.Sem tam zahrozili z protiútoků i hosté ale bylo to z jejich strany bezzubé.Na závěr utkání v 89.min.měl černý den Pacík F.který po druhé žluté kartě byl vyloučen,Lhota už si výsledek pohlídala a utkání vydřela na 1:0.
Rozhodčí:Střelec R.
Asistenti :Hruška I.
Pacík V.
Delegát :Belžík J.
Diváků :200
Branky:Bůbela Jaroslav 34.min.
sestava domácích:Fojtík O,- Fojtík J, Šerý K, Pacík F, Vaněk D, Bartošák J, Pagáč J, Pagáč P, Bartošák L, Bůbela J, Struhař M, střídali:Vaněk M, Rajník J, Fojtík J, Chovanec J, Urbánek V, Macháč D.

sestava hostí:Mikel R,- Suchý P, Mikel P, Dvorník R, Suchý P, Brebis T, Mikulášek R, Mikel S, Bartoš F, Kunorza F, Gavenda L, střídali:Bureš O, Kunorza M, Janča M, Bartoš J, Suchý M.

Datum vložení: 13. 9. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 13. 9. 2016 0:00
Autor: Správce Webu