Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání mužů OP Nedašova Lhota - Březůvky 6:1 (2:1)

Od začátku zápasu to bylo poklidné utkání.Domácí se snažili dat co nejdříve gol, aby z nich opadla nervozita.Podařilo se to až ve 28.min.kde po křídle potáhl míč Bartošák J. a stříleným centrem vsítil první gol. Vzápětí za čtyři minuty po akci domácích,vznikl faul na Struhaře, kde proměněnou penaltu vsítil Fojtík Jakub.Ve 40.min.hosté z Březůvek založili konstruktivní útok na domácí obranu,kde po tlaku vznikl pokutový kop pro hosty.Aktérem pokutového kopu byl Čík Michael který se nemýlil a snižoval stav utkání na 2:1, které vydrželo do poločasu.Po obrátce se utkání trošku přiostřilo a první červená karta padla v 54.min. na obě strany.Po odchodu obou hráčů vznikl větší prostor pro hru a to vyhovovalo domácím,kteří mohly založit jeden útok za druhým.Ve 47.min.po útočné akci navyšoval skore Rajník J. na 3:1 pro domácí.Hosté se snažili ještě o zvrácení stavu utkání, ale v útočné fázi byli bezradní. A tak z protiútoku domácích, hostující Krajča Jiří zabránil útoku tak že viděl červenou kartu.Přímý kop po nacvičeném signálu zahrával Bartošák L který se opět nemýlil. V 82.min. znovu udeřil svým druhým golem v utkání Bartošák J.,který už navyšoval na 5:1. Hosté z Březůvek byli nalomeni a působili odevzdaně a to se jim nevyplatilo ještě těsně před koncem utkání, kde poslední tečku za utkáním dal Pagáč Josef svou dalekonosnou střelou k tyčce.

Rozhodčí - Štěpaník P.
asistenti - Bohm M.
Houžvička Č.
Diváků - 80.
Branky - Bartošák J. Fojtík J. Rajník J. Bartošák L. Bartošák J. Pagáč J.
Čík M.

Sestava domácích -- Fojtík O. - Fojtík J. Juřica M. Šerý K. Bartošák J. Pagáč J. Rajník J. Vaněk D. Pacík F. Bartošák L. Struhař M.
střídali -- Vaněk M. Pacík P. Prekop D. Fojtík J. Fojtík Jak.

Sestava hostů -- Ševeček M. - Krajča O. Krajča J. Hornˇáček L. Lakomý M. Čík M. Gregor S. Zaoral M. Míček D. Kamenčák R. Vánˇa V.