Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Předehrávka jarního kola: Nedašova Lhota - Návojná

Nedašova Lhota : Návojná 3:0 ( 2:0 )

Předehrávka jarního kola byla ve znamení derby mezi Lhotou a Návojnou. Bylo vidět,že Lhota chce oplatit Návojné výsledek z prvního podzimního zápasu. Lhota měla více vůle po vítězství a hned v 9 min . skorovala Juřicou Martinem.Domácí byly herně lepší a do poločasu vylepšili výsledek ve 25. min. na 2:0 J.Rajníkem.Po půli hosté začali tlačit ,ale domácí obrana odolávala tlaku v popředí J. Fojtíkem a tím pádem jich nepustila k vyložené šanci.Domácí si pak vytvořili pár vyložených akcí,ale skorovat se jim nepodařilo.Pak založili jednu vyloženou akci kde hostující golman udělal faul ve vápně na Pagáče J. a následoval pokutový kop,kde na konci stál Macháč J. Zápas skončil za podporou fanoušků 3:0 a hráči si zaslouží velký dík za perfektní výkon.
branky : Juřica M.,Rajník J., Macháč J.,