Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Dolní Lhota 0:4(0:1)

Hosté z Dolní Lhoty začali utkání velmi odhodlaně a začali kousat hned od začátku. Od 6.min.utkání vedli 1:0 brankou Hrnčiříkem. Domácí se nemohli do utkání dostat, asi od 15.min. zápasu se herně vyrovnali Dolní Lhotě a utkání dostalo spád, hrálo se nahoru dolů, ale vyrovnat do poločasu se jim nepodařilo. Po půli domácí dali všechno do ofenzívy, ale zapomněli na zadní vrátka a v 62.min.inkasovali podruhé. Domácí velmi chtěli z výsledkem ještě něco udělat a k tomu měl příležitost dvakrát Bartošák Josef, který měl na hlavě gol z rohového kopu, kde těsně nadstřelil břevno. Hned vzápětí potáhl míč od půle hřiště a na hranici velkého vápna vystřelil, kde těsně minul. Tímto se mohli domácí dostat do zápasu, ale bohužel v 81.min. dostali třetí gol od hostujícího Janušky a domácí to položilo. Po třetí brance domácí hráli že hrály a ještě v 86.min.pečetil výsledek utkání hostující Kůdela.