Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Kostelec 0:8(0:2)

Než se domácí stačili rozkoukat, tak ve 2.min. utkání prohrávali už 2:0. S postupem času se domácí z toho náporu oklepávali a začali se pomaloučku rozjíždět. Vytvořili si také pár golových šancí, jenže neskončily v síti Kostelce, bylo to zbrklé a unáhlené. První poločas mohl být klidně výsledkově vyrovnán, jenže tomu tak nebylo. Druhý poločas hosté znovu udeřili a rozjeli brankostroj, kde nakonec zvítězili poměrem 0:8 z pohledu domácích.
Rozhodčí - Březík M.
asistenti - Havrlant J., Fišer V.

Diváků 30

sestava domácích - Šerý K, Fojtík J. Prekop D, Bůbela F, Bartošák J, Rajník J, Struhař M, Bartošák L, Šerý V, Macháč M, Fojtík Jak,

střídali - Pacík P, Urbánek V, Macháč Mich, Vaněk D,

sestava hostů - Křížek M, Kolář J, Korvas R, Bačák P, Drábek A, Krajča J, Okénka M, Dočkal P, Velikovský P, Krhůtek J, Dvořák H,