Obec Nedašova Lhota
Nedašova Lhota

Mistrovské utkání OP muži Nedašova Lhota - Poteč 3:1 (1:1)

I když Nedašova Lhota byla papírově domácím týmem, tak se hrálo v Poteči. Oba týmy začaly ofenzivně, hrálo se nahoru dolů, hrálo se tvrdě, až do 18.min., kde se zranil lhotský brankář, který se srazil s protihráčem tak, že ho musela odvézt RZ. Pak se hrálo velice opatrně, hráči si dávali pozor na osobní zákroky, protože terén byl velmi podmáčený. První zahrozili hráči z Nedašovy Lhoty, ve 22.min. skoroval Macháč Marek po krásné střele. Dlouho drželi výsledek hosté, ale domácím se podařilo 5. minutě do konce poločasu vyrovnat na 1:1 Faldíkem. Po přestávce utkání bylo herně i výsledkově vyrovnané, takže to vypadalo na remízový konec, jenže v 76.min. přečíslili hráči ze Lhoty krásnou akcí Poteč, kde na konci stál Bartošák L., který navýšil skore na 2:1. Poteč se velmi snažila alespoň vyrovnat výsledek, otevřeli obranu a té využil Struhař M., který ránou z velké dálky střelou pod víko navyšoval na 3:1.